My first grow - domacica (zvucnik-box) :)))))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Bothanicharrr je napisao(la):
ZNAM DA SI IH STAVIO , ali ti kazem da ih dodas josh ....kolko ih imas 2-3???

Sorry na brzinu sam procitao pa nisam vidio to "josh". Imaju 3 crvene i 1 plava, ja mislim da je za 1 biljku dovoljno ..ona mala je otisla iz boxa ..
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ako možeš odnosno ako imaš priliku uvijete bla bla uvijek bez razmišljanja dodaj još svjetla uvijek i nikad nije dosta svjetla mislim tako da slobodno ti krcaj u cvjetanju što više uspiješ izventilirati to ti je moj savjet

pozz samo tako nastavi :D
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Stoner je napisao(la):
ako možeš odnosno ako imaš priliku uvijete bla bla uvijek bez razmišljanja dodaj još svjetla uvijek i nikad nije dosta svjetla mislim tako da slobodno ti krcaj u cvjetanju što više uspiješ izventilirati to ti je moj savjet

pozz samo tako nastavi :D

Ma lako je za svjetlo imam kamaru stednih, nego ventilacija se mora poboljsat a i prostor povecat kao sto si rekao, uskoro planiram pravit neki veci box za uzgajanje raznih vrsta biljaka, od cvijeca do povrca pa cu tu ubacit i pokoju vu ,a ovaj box ce sluzit za klonove..
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Evo novih slikica



Glavni vrh



Eh da nisam zeznuo fotoperiod bilo bi to puno vece :(, ona kod druga na prozoru je dosta narasla samo sto je cvjetanje izgleda stalo, mislim da se vraca u vegetaciju posto joj je fotoperiod skroz okrenut bila je pod svjetlom po mraku a sad je obrnuto.. valjda ce se vratit u cvjetanje posto ima manje od 12 sati svjetla ..
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
uuuuuuuuuuuuuu....ql brate... :)
aj srecno sa hedarama..
i da posaljes koji dlakavi masni bud...

:hippy:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Bothanicharrr je napisao(la):
super izgleda , al je nemislis da ce ti prerast box ?? vec je gusto ...jel ju mozes kako svezat ili ces morat maknit nesto listova?!?

Mislish u visinu ? u visinu ona ima josh nekih 15-20 cm valjda nece rast vishe od tog.A listova sam vec otkinuo dosta ,al koliko ih ima trebat ce josh.Inace je vezem kad god to zatreba ,snalazim se kako znam i umijem, ma ovaj LST je zakon nema sta nemozesh sa biljkom oblikujesh je po zelji hehe ;)
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Izgleda da imamo hermica :(((((((( al posto se ja ne razumijem evo pogledajte, sta mislite ako vec nije kasno da otkinem sve ove vrecice sa polenom ako je to uopste to nema ih puno ...



Jbg idem do kraja sa ovim growom kako god..
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
pa shto nije ni to taki bedak fino svaki dan cupkaj jajca i ono imaces finog materijala za otkidat....
mislim da ce to ipak bit bolje od ovog smeca na ulici...
sam rokaj...
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Bothanicharrr je napisao(la):
sta je s onom drugom biljkom?? jesi razmisljo da se potrudis oko svega i da dobijes fem sjeme...!??

Druga je kod frenda na prozoru, al posto smo joj zeznuli fotoperiod to jest skroz obrnuli vratila se izgleda u vegetaciju.. ma ko ce se zezat oko tog imam josh bar 40-50 friskih sjemenki od super-domacica, probro sam bash one najvce crne.. i iduci grow idu odma na 12/12 a sa ovim idem do kraja..
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Evo par novih slikica, dosad nikakvih problema, buja ko looda, sad je gnojim svako drugo zaljevanje to jest svako drugi dan ali sa puno puno manjom dozom, tacnije stavim par kapi gnojiva u 2-3 dl vode ..
Sta mislite jeli bolje tako da biljka konstantno dobija hranu u malim dozama ? ,bojim se da ne pretjeram a i da joj ne zafali pa zato tako radim :DD

Edit: Malo sam je "ocherupao" posto je bilo puno listova ,i otkinuo sam nekih 20-tak
listova al i dalje mi se cini d aih ima previshe :S

Edit 2 :)): Sta mislite onako otprilike koliko josh ima do berbe i koliko ce grama bit od ovog , nek dobijem 10 grama suhog ja cu bit prezadovoljan :)


glavni vrh

 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Jbg ima dosta sjemenki :((( al s obzirom sta je sve prezivjela ja sam zadovoljan, zasad sve ok osim ovih zutih listova koji su ovih dana poceli vecom brzinom zutit, al valjda je to normalno u ovoj fazi ?
i prestala je da raste ..dosta sam je ocerupao da hedovi imaju svjetla... evo i slicica:







 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.