My first grow - domacica (zvucnik-box) :)))))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Uff to je zvijerka bash :D, mora da ti je box ogroman dok si uzeo tako nesto, ma super je to stvar ko ima uslove, da ko sto kazesh od viska glava ne boli ,treba ako nista za karbonski filter.. cisto sumnjam da ce moj sljedeci box bit veci od 100 x 50 ,jer neznam sta da kazem ukucanima koji kad-kad dodju pa ce opet bit "zvucnik"
Uglavnom ne planiram odustat od grow-a cisto sto mi se pravo svidjelo, ne growam da bi mogao pushit 4 free nego onako iz hobija al et ak bude sta za pusit necu se ljutit hihih.Nego opet sam gnojio biljke sa pola doze onog uni npk = 5/5/5 onako odokativno i ev nakon 2 dana odlicno su prihvatile (buknule).Jbt jedan dan ih nisam zalio (inace ih zaljevam svaki dan) a taj dan sam ih puno bash zalio ono da voda prodje dole i kontam haj necu sutra zaljevat da ne prezalijem, prekosutra pogledam ona najveca se objesila skroz lol listovi skroz vise, pocela venut :(, i kad sam je zalio nakon pola sata se vratila u normalu :).Evo i slika ..


Najveca



Profil



Glavni vrh



2 druge ,koje nisam odavno slikao, u coskovima su boxa pa svjetlo slabo dopire do njih al cim se pokaze spol jedna ostaje u boxu kao sto sam rekao.2 puta sam ih rezao i kidao listove koji su smetali ovoj velikoj :( izrasli su novi vrhovi, jbg malo su zakrzljale zbog svjetla i zbog rezanja i kidanja listova al sta se moze :(

 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
Opaaaaaaaaaa
ma odlično to izleda Mare , biće nešto samo da ti velika nebude muška
pozz i sretno!
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
3ananasa2 je napisao(la):
Opaaaaaaaaaa
ma odlično to izleda Mare , biće nešto samo da ti velika nebude muška
pozz i sretno!

Ma ja sve kontam da je jedino ona muska :(( jer puno je brze rasla a i nema miris onaj ko sto imaju ove 2 nego vishe mirishe na neke chajeve :D al nema veze bicu zadovoljan i sa ove 2 ,taman mogu obje stat u box ..
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ev bash sad gledam i meni se chini da vidim neke male kuglice al josh su premale pa nisam siguran da li su jajca :) (oznacio sam ih crFenim krugicima) evo 2 slike pa pogledajte, sta vi mislite ?










 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Bothanicharrr je napisao(la):
brate ja imam jedno jako bitno pitanje , jesi ti promjenio stedne ?? jer meni se cini da ti jos uvjek imas 865 cd... odnosno plavi spektar!??

Naravno josh prije mjesec dana :D ima samo jedna 865 a tri su 827..
Aaaaaa ako bude cura loodilo, ja sve nesto kontam da su ove dvije druge cure a ova da je muzjak al ipak su 2 razlicite vrste izgleda.. hvala na cestitci.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Slabo se vidi na slijama, a neda ih se povečat...:angry015:
Ali sudeći po tome kako cvit "sjedi", izgleda da je cura.
Jel in se vidi pedikulis pubis :bp4l:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Bothanicharrr je napisao(la):
brate ja imam jedno jako bitno pitanje , jesi ti promjenio stedne ?? jer meni se cini da ti jos uvjek imas 865 cd... odnosno plavi spektar!??

Po meni bolje je ostavit plavi spektar 2 tjedna i kada biljku prebacimo na 12/12 tj dok je u pred cvatnji jer svejedno ta 2 tjedna (neko prosjecno vrijeme dok biljka ne pokaze spol) biljka normalno raste, tj zelena masa buja. Ovo je samo moja shema gajenja, nemora bit da je tocna.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
EXARP je napisao(la):
Slabo se vidi na slijama, a neda ih se povečat...:angry015:
Ali sudeći po tome kako cvit "sjedi", izgleda da je cura.
Jel in se vidi pedikulis pubis :bp4l:
Nemogu se povecati jer sam ih ja smanjio na 640x480 ..kontam da previshe ne opterecujem ovaj fini forum :), ipak nisu josh svi na broadandu ima ih i na dial-u josh.
Bolje se vidi na slikama heheh uzivo se jedva vidi :S , al jbg nije mi tu fotic to sam sa mobom slikao ..nego i ove ostale 2 imaju iste te kuglice, sto znaci da su sve cure :)))
Njih sam sad izlozio na svjetlo i uradio lst heheh primjenio sam na njima i rezanje i lst kombinaciju, a ovu veliku sam stavio na mracnije mjesto u boxu gdje su bile one 2.Pa cu ih tako mijenjat dok se ne uvjerim 100 % ..
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ev Velika je bacila dosta pistila na glavnom vrhu :)



I ev obje zajedno, ovoj velikoj sam sjecnuo 3 vrha nedavno, to sam zaboravio dokumentovat, uglavnom izrasli vrhovi vishe od ovih ostalih pa zbog tog, sad rastu po 2 nova :D



Sad se dvoumim koju da ostavim u boxu a koju da dam frendu :S, mozda je ova manja neka opasnija ,al haj znaj, nego onaj muzjak je jedino mirisao, a ove jedva da se osjete :S
I jedno pitanje, dali da pocnem sa gnojivom za cvjetanje ?
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
u...nije me bilo mjesec dana na forumu(neki problemi sa skolom i ta sranja...),ali vidim da se puno toga promjenilo...bas je super dok na 1grow covijek dobije ono prizeljkivano...ov najveca izgleda super...bit ce sve ok samo nemoj zajebat s gnojenjem, i probaj nac neki nacin da svi listovi dobiju svjetla,vise ce ti uroda doc nakraju...ali za prvi grow ,stvarno svaka ti cast...moj pc grow je propao ,mislim da zbog ph vode,listovi su poceli smeđit,pa sam ubro i popušil to i ono,makar me nije pucala,poseban je gust pusit ono sta si zasadio...ajd nastavi tako,sve pohvale
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Hvala, hvala ev sad je samo jedna u boxu ova velika, malu sam dao prijatelju kod njega ce stajat na prozoru, pa sta bude bude .., nego mene brine sto oni dole listovi vremenom pozute, to se vec odavno deshava :S dosad sam otkinuo dosta listova donjih, najvishe onih malih na onim donjim vrhicima ,neki kazu da je to normalna pojava ...inace biljka se fino razvija bez ikakvih problema josh uvijek vidljivo raste.. et sve ok osim tih listova .. to se nije deshavalo na drugim biljkama :S a sve ih isto tretirao, ista zemlja ma sve isto :S jedino nisu iste vrste, ova mala vishe na indicu ide dok je velika sativa.. pa kontam mozda i zavisi od vrste to sa listovima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.