Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
sta mislite drugari hoce li biti stotkica? desnu sam cupkao malo, ali ima male punacke kole. a ova druga je pufnasta lisnata, pa od trima deluje deblje. ja mastam da uberem trocifreno pa koliko bude. G/W je daleki san ali Boze zdravlja drugi put ce biti bolje
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
au sunce ti poljubim pa ja sam konj! U Srbiji sada praznici zbog Uskrsa ne radi posta itd. ja mislio danas da narucim mikroskop onaj mali. sad cu mojim da ne kazem s cim da pratim trihome! drugari pomagajte, sta da radim, cime da gledam ambere? tako je to kad se cekaju pare sugave i ceka se zadnji dan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Nije nikakva frka, kad pistile 80% potamne a nove slabo izbijaju onda je kraj blizu. Još je ona vitalna i još će da se goji, ima gomilu zdravog lišća. Biće preko stotke samo strpljivo.:let:
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
AU JBM ti zivot! popizdeo sam! zamislite sta se desilo.juce sam pomerao box i izgleda da sam nekako dokacio tajmer i pomerim onaj mali prekidac cele noci ostalo upaljeno svetlo! znaci juce ceo dan regularno i noc celu 24h svetla! sta da radim sada? koliko ih je to sokiralo? usporilo cvetanje? da ih odmah prebacim na noc? ili da cekam noc pa regularno kako bi i trebalo? molim vas pomozite. @hazeri ti uvek imas pametan savet. sta da radim?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Prvo se smiri i nezivcani na svaki k jer bus potrosio i to malo zivaca sta ti ostalo drugo nebude im nista bilo samo dalje nastavi kako bi i trebalo bit inace znac tajmer narihtaj kako je bio i ostavi da dalje ide tim tjekom nece one to ni primjetit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Evo mogu ja da ti odgovorim ako je moje misljenje merodavno,samo pici dalje nista to nije.
evo kolega weed je bio brzi...:respect:
 
Poslednja izmena:

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
weed brate krivo bi mi bilo da u....m nesto sad pri kraju. desna je dobila flush 20l vode i kad se ocedilo jos 2l sa kasikom meda. nek krene da kanibalizuje lisce pa cu je pratiti kad je za branje a leva punu dozu blooma boosta phosphorusa
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Znam te samo ti velim dobro je sve negrizi nokte ne cupaj kosu dobra je cekaj sad da ta prva kroz pet sest dana posusi svu tu vodu i med pa cemo vidit oce krenut zutit i prestt bacat pistile ako bude tako ti je to a drugu bus onda taman cijeli taj proces ponovio bice i ona taman negdje tad za flush med susenje zemlje i cap .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
u pm izgleda da je diy carbonac dosao do kraja. kad sam usao u sobu zapahnuo me miris opojan. jedna zanimljivost, doduse nije ni osuseno kako valja, ni kjurano, ali uzorak sto sam skinuo ima aromu karakteristicnu za dizel strejnove. razlika je u mirisu velika, kad pipnem cvet leva ima citrusan miris sa notom koja preliva na cimet a oseti se malo i na borovu sumu. a desna ima miris bas kao hashish ali oseti se nota nekako vuce na pecene kolace jako cudan miris neopisiv
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
au uhvatila me groznica berbe svako malo se nadvirujem u box i merkam onu desnu juce sam jedva odoleo zelji da je uberem. potamnelo je 90%-95% pistila, ja bih rekao da je ona good to go, sad ratujem sam sa sobom da bih joj dao da uzreli jos malo
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
gledao juce pod dvogledom okrenutim naopacke uvecava lepo. ambera 10 15% i odluka je pala na makaze za desnu. bice slike kasnije. od trima i popkorna sam napravio ulje. oko 2ml izaslo. ostatak okacen da se susi lagano
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Prijatelju, znas onu, slike govore tisucu rijeci ;)
Nesto nam se sekiraš u zadnjih par posta..opusteno..doso si do kraja :thumb: slikni ovu koja je jos ziva da vidimo mi to..
A dok ce se ove curati u teglicama cemu da box bude prazan,ak me kuzis :zvizd:
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
znam ja brate da bih vec mogao da ubacim na klijanje novu turu ali i ovo sam vodio svakodnevni rat sa zenom. radi mira u kuci dok se ne smire strasti pravimo pauzu. da Bog i ova druga dodje do kraja imace neko vreme pa cu videti.