Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Ma ništa im neće biti, ako si odmah reagirao i prozračio prostoriju u kojoj je box. Svježeg zraka im daj i samo pozitiva. Možes podić lampice malo dan dva da se ohlade.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
to sam i uradio brate. a na jednoj vec par dana se javljaju na liscu braon delovi kao izgoreli. ili je od svetla ili fosfor fali. sutra porucujem phosphorus plus
 

Astral Projection

Aktivan Član
07.02.2017
164
872
93
Nije to nista. Meni se to obavezno desi kada zena treba pripaziti ako sam odsutan koji dan:lol:ali dodju k sebi. Nagovaram frenda da si slozi mali vege box sa tim sijalicama..nevjerovatno kako dobro idr ispod njih:clap::
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
potamnele pristile znaci da su se stresnule dobro. a nekako se sporo pune cvetovi najdeblji su kao olovka mozda malko deblji. ne znam sta da radim da ih poguram da se pune. nl bi trebalo da ima lepe punacke budove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
imam problem. zbog gostiju sam za veceras bio prinudjen da box prebacim ceo u garderober. resio sam da izduv vazduha ide van ormara da ne bi temperatura bila prevelika. medjutim dok sam prenosio box zakacim onaj prekidac na tajmeru i stavim da bude stalno upaljeno. malopre izvalim i sad razmisljam ako ga pustim da ova noc bude 2 sata kraca pa posle dalje sve normalno da li ce biti shok za biljke, ili da pomerim tajmer da noc bude od 11 do 11?
 

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Neće joj biti ništa. Kod nas nestaje struje kao dobar dan nemože ni jedan grow da prođe bez tog zajeba. Teraj dalje po svom režimu. One fleke na listovima meni liči na rđu pre nego opekorine. Ako se ne širi a uglavnom se ne širi mnogo ništa strašno teraj dalje.
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
drugari lepa vest stigao je Phosphorus sutra je rock,n,roll ide cuga za jake cure hhhehehe
moram pitam nesto. ja sam do sada pucao punu dozu blooma i nisu se bunile. sutra bih im dao bloom phosphorus boost sve zajedno i mozda i slavol. da ne bude previse? i kako da doziram? po onom sa boce ili?
jos jedno pitanje. danas sam jedva opstao od radnika u H........ci, da ne reklamiram, nego navalio na mene da mi utrpa Carbo load od AN. kaze uzmi zahvalices mi posle. svakako nisam imao para vise, ali me kopka. da li je to samo shecerna vodica ili pije vodu tj ima efekta u povecanju prinosa i kvaliteta? unapred hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
nemoj slavol u tu pricu jer slavol moe napraviti to da biljka povuce prvise nutrijenata pa ces ju spalit ako bas oces slavol daj dan dva poslje u cistoj vodi samo al ja mislim da uz hesi navedene proizvode ni nertebas
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
u pravu si druide. sada dato biljkicama po 3 l vode sa po 15ml blooma, 6ml boosta i po7,5 ml phosphorus plusa. nadam se da im nece biti previse. Slavol necu dodavati mislim da je on korisniji u vegetaciji pogotovu ko ne daje prihranu u vege
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ovako biljkice sada zalivene sa po 3l mlake vode uz dodatak sledece klope. po 15ml blooma, 6ml boosta i po 7,5ml phosphorus plusa. iscekujemo kako ce da deluje. slikacu malo kasnije pa opet za par dana da uporedimo
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ja sam bio odsutan neko vreme sa foruma zbog posla,vidim p+ je stigao i palo prvo hranjene.Nabaci neke slike da vidimo kako to ide.:spliff::popcorn:::joint2:
 

waynejohn

no hablo led
Poznanik Foruma
01.07.2016
423
1.103
143
Već imaš koliko sam vidio hesi boost tako da ti carboload ne treba...uloži te pare bolje u neke tegle, s obzirom kako lijepo napreduje trebat će ti :thumb:
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
imao sam melasu i bila u balonu, zena moja zakaci stajala na terasi i prospe se, ono sve lepljivo. ja nisam bio tu ona popizdi sto ulepilo terasu i baci. sad jurim da nabavim.
moram da priznam svoj greh i slabost i lakomost. danas na ovoj sto brze gura i pumpa se primetim jedan jako lep cvetic i nisam mogao da odolim iskusenju i capnem ga. iseckam i pomesam sa duvanom i bilo par sati u papiru na radijatoru i srolam 2 singla. tako je bio prijatan buzz da je to neopisivo recima. grozno bilo za pusenje ali rad je prelep! mogu misliti kad se uzreli kako valja alaj ce da bridi celo telo. dace Bog da se doceka dan bericeta :)