Ormar grow/250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.10.2014
15
7
3
mogo si počet još u vegetaciji sa zelenom,sad se prebaci na plantellu cvet,crvena
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pozdrav ljudi, ovo je vjerovatno opaki FAQ ali ja izgleda, neznam koristit tražilicu.
Najljepše molim one kojima se smuči od ovog pitanja da svoje komentare zadrže za sebe.
Jer umjesto kažnjavanja i linkanja vodiča na ovakvim pitanjima tu i tamo bi trebalo odgovorit jer se događa to da pročitam vodič i ne shvatim neku stvar pa tražim dalje a kad napokon naletim na problem sličan mom odgovor bude link za isti vodič kojeg sam čitao. Ovo je samo primjer, nadam se da shvaćate što oću reć.

U mom boxu je u zadnje vrijeme vlaga oko 60% i to me brine. Nemam love (doslovno ništa) pa ne mogu jednostavno do dućana da kupim odvlaživač. Zanimaju me alternative, postoji li neki household opaki DIY kao riješenje? Sol, riža? Nemam pojma brainstormam. Bilo kakav prijedlog je dobrodošao, probat ću.

Nisam zalijevao već dva dana, zemlja je suha a vlaga ne pada ni malo, valjda je do vanjskih utjecaja. Imam 200m3 vent za ispuh i pasivni upuh. Vent trenutno radi kad i lampa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jackhammer

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Jedino rješenje po mome je da imaš dobru promaju u boxu. Vent za ispuh i vent koji pusi po
biljkama mora raditi 24 casa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Vlaga od 60% te ne mora niti malo zabrinjavati, ali što reče Cill obavezno trebaš imati vent koji puše po biljkama i miješa zrak u boxu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Jedino rješenje po mome je da imaš dobru promaju u boxu. Vent za ispuh i vent koji pusi po
biljkama mora raditi 24 casa.
Vent za ispuh sam upravo spojio da radi nonstop, hvala.

@He-Man
a o tom razmišljam već neko vrijeme al u grow shopu košta 150kn a nigdje drugdje nisam naišao na tako mali vent. Eventualno pc vent al uz adapter mi to malo :shit2: opet dođe na 100kn.

Stavio sam riže u 4 poklopca od staklenka da vidim ima li to smisla.
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Meni super izgledaju!!
Jeli ta riza pomogla ista?
Ja sam danas isto trazio po velikim centrima vent i nisam nasao niti jedan ispod 180kn..

edit: chekiraj prognozu jugo, kisa i vlaga.
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Ceresit odvlazivac zraka, cca 12eura (89,90kn) kod nas potrazi di ima i ako ti je box dobro izoliran rjesit ces problem..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.