Outdoor show 2015 - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Dvije sjemenke Critical kusha stavljene na klijanje 29.5. navečer jedna proklijala odma dan iza a druga iza nje dan ipo. Ova šta je prva proklijala je izašla iz zemlje 2.6. i napreduje odlično a ova druga je izašla 5.6. i izgleda cila deformirana i nije narasla u visinu niti milimetar od kad je izašla tako da sumnjam da če od nje išta bit. Na curi #1 san neki dan vidija neke bile minijaturne crve i dan posli san je pošprica sa koprivom koja se močila 24 sata u vodi i od onda ih više nema.

Cura #1

4.6. (Gušter raskopa zemlju :D)
Screenshot_1.png

9.6.
Screenshot_1.png

Cura #2 je pokazana strelicom. :)

Moli se ponovo neki od modova da promini ime teme u Outdoor show 2015 - Prvi grow. :D :D
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
13. dan vegetacije cura #1
IMG_0848.JPG IMG_0849.JPG IMG_0850.JPG

Cura #2 se nešto pomakla od zadnji put ali isto je još donekle deformirana tako da i dalje neznan šta če bit sa njom. Nema slike nema se šta vidit. :D

Iden danas na sajt i uvatin neki malo stariji par kako obavljaju posa u srid raslinja (znate na šta mislin :D), hahhaha i ja budala prođem kraj njih pošto bi mi tribalo da ih zaokružim skoro duplo duže nego ovim putem. Oni brže bolje navukli neke krpe na sebe nako da se ne vidi šta rade koda ih nisan uvatija i glavu ispod sebe i ja prolazim šute oni šutim ja i podsmihivan se lagano. :D :D

Naša san novu bolju lokaciju za sajt do koje je skoro nemoguče doći pošto triba skakati po zdrači od metra visine dobrih 50 metara a ko če blesav ulazizi unutra osim mene. :D :D .... Nisam moga unutra ići očisititi i napraviti misto za biljku jer nisam ima u planu skakat po zdrači tako da nisan uzeja duge gače. :D

Cura #1 je danas otišla u prirodu jer su susjedi lagano počeli dolaziti na litovanje pa ne želim bit cili u strahu da kome nije upala u oko iako je još mala. Napravija san joj i kavez da se ne heben sa svakakvim živinama dok malo ne naraste. Evo slika kaveza i cure #1 u kavezu:
IMG_0851.JPG IMG_0858.JPG IMG_0859.JPG

Prijatelj mi je prije tjedan dana dobija kesu sjemenki i meni je da jedno 10-ak komada a ima ih u kesi bar 200, škrtica šta reći. :D ... Uglavnom od tih 10-ak sam stavija 4 na klijanje valjda če koja bit cura. Te 4 ako sve proklijaju kako triba i budu zdrave če ići u domaću zemlju (crvenicu) jer želin vidit kako bi to išlo bez nosanja vriče po šumi do sajta. :D.... Nije poznato koja su vrsta tako da ču ih zvat domaje. :)
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Hehe ti si danas imao bas interesantan susret trece vrste :lol:. Pa 'dje ces iz kuce bez dugackih gaca :)
A biljkica ce biti super, da i one cetiri Domaje budu zene i 'dje ce veca sreca ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Iden na sajt danas pridvečer presaditi biljku sve je spremno iskopano i uređeno biti če slike večeras. Da natopim zemlju kad presadim biljku ili da je normalno zalijem samo dokle korjen doseže ?
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Evo me sa sajta. Iša san u 7 tamo a sad se vratija doma jer san blesav falija put pa mi je tribalo uru ipo da se probijem kroz svo to raslinje da stvar bude bolja još me i noč uvatila:mad:. Evo slika kako san obeča:

Sajt
IMG_0891.JPG
IMG_0892.JPG
IMG_0900.JPG IMG_0902.JPG

Biljka (20 dana starosti)

IMG_0895.JPG
IMG_0896.JPG
IMG_0897.JPG
IMG_0898.JPG

Sajt je čudo nalazi se u teškoj izolaciji kroz koju čovik nije proša bar 50 godina ali to nije bilo dosta pošto sam ja teški paranoičar pa san mora uletit u zdraču :D. Ovu na prvoj slici je vriča od 45 litara a drugu od 45 san ostavija jučer u grmlju malo dalje od sajta jer mi se nije dalo probijat kroz svu zdraču ponovo i tako ja dođem danas a vriča probužana (štakori vjerojatno) i eto s*anja ko i uvik kad ja nešto radim. Prinija san je nekako na tešku muku priko zdrače da se sve ne prospe i usuja zemlju u rupu koja je bila malo prevelika tako da je svih 90 litara išlo u nju. :D :D ... Presadija, zalija sa 6 litara vode (više nisam moga nositi) pokupija sve za sobom jer me strah išta ostavljat i laganica krenija doma :D. Najteži dio obavljen a sad kreče prava igra :let:.

P.S. naša san neki stari bunar malo dalje od sajta pa bi molija da mi kažete jel mogu zalivat sa tom vodom ili da se držim ove iz vodovoda. :D
 
Poslednja izmena:

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Bija san sad u poljoprivrednoj apoteci iša uzet slavol ili neko mikrobiološko gnjojivo ili stimulator rasta i plantelu list (zelenu) i nema ni jednog ni drugog. :fuck::fuck: ... Uzeja sam štapiće za gnjojenje od plantele jer san vidija da je neko to prije koristija u nekom dnevniku. Piše na pakovanju da je univerzalno gnjojivo NPK 10-5-6 al ja več iman plantelu crvenu pa me zanima jel mogu koristit ove štapiće samo za vege pa kasnije za cvjetanje plantelu crvenu a štapiće izbacit ?

Od stimulatora rasta i mikrobioloških gnjojiva nije bilo ništa tako da ništa od toga bar još tjedan dana.

Lik u apoteci mi kaže da NPK u granulama nije prejak za gnjojenje cvića i sad neznan šta da radim jer doma iman pun k tog gnjojiva al sam i pročita tu da je prejako. Najrađe bi priša samo na taj npk da se ne hebem po apotekama okolo al me strah da ne doziram previše pa spržim biljku. Pomozite ljudi neman pojma šta da radim a za po ure iden zaliti biljku i želin je sa nečim zagnjojit. :zvezda::

Slike: http://prntscr.com/7kbyqt , http://prntscr.com/7kbz1m (nije mi ih tilo učitat drukčije, probati ču ponovo posli)
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
ako ces npk u granulama gledaj gnojivo s najvise N (od NPK) takva gnojiva se doziraju u gramima, probaj naci dozu na ambalazi ako ne probaj s laganom otopinom pa gledaj kako biljka reagira, al nemoj jos s gnojenjem krenuti jer si tek presadio u svjezu zemlju, sacekaj 15-ak dana..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
zali samo vodom
u međuvremenu nabavi neke tekuće gnojivo
nemoraš samo u poljoapotekama gledat
ima toga i po trg.centrima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
12-12-12 NPK je to gnjojivo u granulama šta imam doma. Probati ču naći plantelu zelenu i neki preparat sličan slavolu jer njega nema nigdi. Šta se tiče preparata tipa slavol njih mogu davat odma kad nabavim ili da čekam neko vrime ko sa gnjojenjem ?
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Pozdrav ekipa ! :D

Evo me sa sajta, iša san tamo u 3 bilo je ravnih 30 C i sunce je tuklo na veliko a ja cili u zimskoj robi pa zamislite kako mi je bilo... a šta me tek čeka. :D

Biljka je živa i zdrava jedino mi se čini nekako premalena u usporedbi sa biljkama iz drugih dnevnika koje su podjednako stare. Danas je 29 dana stara, evo slika:

IMG_0935.JPG IMG_0936.JPG IMG_0938.JPG
Visine je cca 15 cm, nikakva gnjojiva do sad nije dobivala i zalivam je sa vodom iz bunara.

Mravi su napravili kučicu na samomu rubu od rupe, jel mogu imat kakvih problema sa njima kasnije kad mi se korjen proširi ?

Domaje koje sam stavija na klijanje prije tjedan-dva su sve poletile u smeče jer nevaljaju ništa i ko zna od kad su. Stajale su 10 dana na klijanju i samo je jedna sjemenka pustila klicu, stavija san je u zemlju ali nije izašla na površinu.

Cura Critical Kush (ili ti ga cura #2) je isto propala, nešto ju je poilo priko noći a taman je krenula rasti kako triba, ali nema veze idemo dalje. U sridu (24.6.) sam naručija 3 sjemenke od Northern Lights automatika od seed banke RQS stigle su jučer ujutro i odma stavljenje na klijanje, jedna je izašla jutros i odma stavljena u zemlju dok je druga još na klijanju u maramicama. Zemlja koju ču koristiti za ta dva NL-a je Plantella Balkonia, 30 litara po biljci. :)

IMG_0934.JPG

To je to za sad. :)
 
Poslednja izmena: