projekt Mandala: 5 različitih sorti. proljetni indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Olaaaa biatchzzz!!!
Ovdje pao snijeg porasla temperatura!!!!
Biaaaaach!!
44 dne 12/12

o&o
boz :spliff:

Sadhu


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Satori


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Mandala


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Safari


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

p.s, ne znam zakej imageshack okreće fotke

p.p.s. ovo su mother plants :D :rofl:


Uploaded with ImageShack.us
peace
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
Zajebavas da si posle ovakvog grova icupo 4 lista i zaboo ih u zemlju oO
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ovaj Safari gruva , tera znoj na čelo .
Osvježava telo.
Grudva pa nije bio harvest još.
Treba im oko 3-4 tjedna još! ;)
I dim uopće nije loš!
:respect:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Fala ljudovi, čini se da će Satori prva dolje, trichovi su već sad 15% milky i 2% jantarnih...
'Ko bi reko, a mislio da Satori najduže treba.
No bumo vidli za 2-3 tjedna!
Irie !
boz :kava:

Irie FM Beograd
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
širi se krug mandalinih fanova, niceeee
i ja sam u ovoj turi ima istu spiku sa satorijem i bananama i to je dovelo do nekoliko sjemenki, a valjda je i švrljao satori malo i nategnuo i speed queen tako da sam i na njoj našao par sjemenki. a bila mi je panika da će se sve syebat. nemaj straha za banane, sjemenki će bit skroz malo, i sad najbolji dio cile priče, posadio sam odma to svoje mandala sime iz tog growa i eno sve žene. dakle, savršeno! ko zna što će to sad bit na kraju. a sime čak nije bilo još posmeđilo, nego je iz onako bilog, zelenkastog izraslo bez beda. a kad sam caknuo taj grow, govorim sam sebi ajde ostavit ću par malih topića pri dnu pa vratit to u vege box da vidim što će bit. i bogme, baca nove zelene dilove. malo čudno to izgleda ali baš me zanima što će se zbivat.
svako dobro bozga, dobrodošao u klub mandala napušenjaka :)
i što se tiče info-a da satori ne raste u cvitanju, i ja to potvrđujem! ali u prirodi, e tu naraste dva metra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Bozga, sadhu ti je tako bijel da se ne isplati trimati to lišće, samo popušiti. stvarno ti je jaki growroom. Mandala ima prekrasne psihodelične boje i čujem da je ludnica. Bozga uz takve biljke dužan si obaviti detaljan smoke report. Ako ne budeš mogao, ja znam izvrsno opisivati. hehehehe. samo tako dalje legendo. bijeli se bijeli tvoj psihodelični vrt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
I satori je ima to kristalno lišče,trimano je prije hedova,i nažalos trenutno je samo dog malo ostalo,vrhovi ne postoje:(
Al novo več prolazi,i bolje je od trima,znači bit če pravo blaženo,uz veseliji high:)

EDIT-i biljkama nemogu da se nadivim,ma ne samo njima koliko izboru njih,hehe:181:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
bozga je napisao(la):
p.p.s. ovo su mother plants :D :rofl:


Uploaded with ImageShack.us
peace

Nemoj se ljutit ali ovako nikad ništa nečeš klonirat. Treba ti grančica s meristemom, makar pošto si več tako daleko u cvjetanju možda bi bilo bolje da ih odradiš do kraja pa reveg. Ali to je tema za sebe a ja palim vaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn!
Good looking herbs btw :costumed-smiley-027
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
hahah pa nisu mu to klonovi neg majke!! predobro.. ja bi ti predlozio da trimas listice jer izgleda pakleno has koji bi mogo biti! a bome imas i dost heda za duvat.. brutalno izgledaju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
:icon_biggrin:
Super_A, ma samo se zaebavam da su to mother plants :rofl:
Tegle su one u kojima su bile muške biljke, pa sam uzeo test vrhić, a listove koji su ostali od vrhića sam zabio u zemlju iz zaebancije!:icon_arrow:
Eo ako vam se sviđaju fotke evo još malo, al ove su u full rezoluciji (ima fotki po po 4-5 mb) pa možete pregledavati trichove, no treba prvo downloadati fotke za ful rezoluciju jer je ogromna! Na Satoriju već ima smeđkastih a tek 45 dana cvjeta!!!!
Što se tiče hasha mislim da ću raditi Absolute Amber kad nabavim sve što mi treba. To je zapravo čista esencija biljke, ni ne izgleda k'o hash, slično je kao BHO (Butane Honey Oil) ali je još čišći ekstrakt. O tome što je absolute amber više OVDJE
poz
boz :sun2:

Satori top


Uploaded with ImageShack.us

Mandala vrhic


Uploaded with ImageShack.us

Sadhu top


Sadhu - bijela


P.S. Da li u Imageshacku postoji opcija da se fotke ne uploadaju okrenute???? Uploadam ih normalno, a onda vidim da su okrenute na stranu. WTF?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
...svaka čast majstore fotke su ti jebenica...satori je i moj izbor za idući grow,definitivno...sretno-----+rep do krova!!!jbg,nemam rep power,zajeb
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
E brale napreduje li šta,baci neku sliku da vidimo,stvarno su krasne biljke!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Pa kad počneš pjevat biljčicama i paziš ih voliš to one prepoznaju. Vrlo moguće da su čak alienke. :D
Još imaju oko 3 tjedna i onda lagano fajrunt!
Sad pokušavam malo melase nabavit da im zadnjih 10ak dana malo extra šećera dam al' ne uspjevam nabavit :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.