Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.09.2006
0
0
0
Vidish i ja mislim da je to problem....mislim da su mi uvalil neko sranje... ali kada sam BASH prvi put probao to je bilo na reggae stageu na EXITu '03 (secate ga se.... :D ) od jamacana....i nista...a sada mislim da kod sebe imam neko njesra....
i to je problem....
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
SkyWalker55 je napisao(la):
Vidish i ja mislim da je to problem....mislim da su mi uvalil neko sranje... ali kada sam BASH prvi put probao to je bilo na reggae stageu na EXITu '03 (secate ga se.... :D ) od jamacana....i nista...a sada mislim da kod sebe imam neko njesra....
i to je problem....

Hehehe, zato sam ja sam poceo da uzgajam, ne zelim pusit neshto shto je netko sverca u guzici, a vidit ces da ce te pukniti, prije ili poslje, ja sam jbt josh dok me nije nishta pucalo pusio u sobi s otvorenim prozorom :lol:
 
18.09.2006
0
2
0
Moj prvi put je bio prosle nedelje sa jos dva druga. Nabavili smo ket, kao sto je neko rekao na nekom drugom topicu, bukvalno je bilo u kesici od cigara, pa spaljeno na kraju. Nismo sve popusili :) , i njih dvojica nista nisu osetila, ja sam bio malo pogubljen, zaplitao jezikom ali to je sve. Juce smo popusili ostalo, ovaj put nas dvojica, i 30-45min smo se smejali k'o idioti, uglavnom tome kako posle 10 sec zaboravis sta si pricao, pa su razgovori isli po principu teorije haosa.. Posle toga nista, bila mi je naduvena glava, i to je to.. Ali ja sam plakao od smeha (a pre toga i kasljao kao tenkre).. Sad cemo da nabavimo jos, mada ne znam koliko je ova bila dobra, nisam upucen u to da po mirisu i izgledu odredim.. Inace, to smo kupili za 400 din (oko 5e, za neupucene). Nije bilo tripova, osim sto nisam smeo sam da izadjem napolje u mrak. Svidelo mi se, i nastavljam dalje, naravno, i videcu sta mogu da ucinim da sam uzgajam.. Moji roditelji bas nisu takvi kao vasi, mada to je pre zbog toga sto je ilegalno, nego zbog toga sto misle da je lose.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
sad na to gledam ovako, odmaknuto i uz Njeni svijetlo,svijetlo zeleni Miris:

blagoslovljen bijah što mi bje bivanje inicijalnog spajanja sa Svetim Dimom u Prirodi...
u zoru ranu...
struje Svetih Prethodnih...
bje mi sloboda...



a onda, s one perspektive, Svježi Zrak i ništa više..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.