SOPA i mi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
DEDE je napisao(la):
Pozz

Svih nas.

Nista dobro nije doslo iz Amerike.
Slazem se da je to samo jos jedan vid pojacane kontrole.
A kada bi jedna igra kostala 10 € svi bi original uzeli ili jedan CD 5€ niko se nebi zezao sa mogucom kaznom nebi se isplatili a dokle god pumpaju cene a proizvode im rade deca u nerazvijenim zemljama za par centi.
Ove momke devojke koji kace torent file-ove smatram modernim Robin Hudom jer kradu od bogatih i daju siromasnima.
Jos malo pa smo pravi zombiji icemo raditi 16 h i spavati 6 h 7 dana u nedelji i to ce nam biti zivot.

Da dodam
Sad netreba traziti dokaze ko vodi senat i donosi zakone u Americi kada su sami javno otkrili ( do sad nije bilo tako javno dobro su to skrivali iako se znalo )
KORPORACIJE


ful dobro rečeno

http://www.bug.hr/vijesti/megaupload-riaa-ga-nije-voljela/113536.aspx

Da stvari budu bizarnije, Kim Dotcom (ranije Schmitz) i tri druga direktora po nalogu Amerikanaca uhićeni su na Novom Zelandu, a tvrtka, pak, uopće nije američka, već ima sjedište u Hong-Kongu.

:icon_mad:



http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-i...ugasili-megaupload-i-izazvali-anonymouse.html
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nece ovo sve na dobro izac nema šanse..... Previše toga se počelo mješat u istu kašu i svijet opcenito ide u onu stvar.

Hakeri i ostali istomišljenici protiv FBI-a, američkog predsjednika i ostalih istomišljenika - NOT GOOD!!!


Njušim opći kaos u svijetu kroz idućih 15 godina... (zamislite one scene kaosa u holivudskim izdanjima - da, to njušim...)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ljudi postaju svjesni i postaju bijesni....ovo ce mozda prolaziti jos godinu dvije a onda bude nasta kaos...očekujem post apokaliptičo doba (ameri napadaju Iran, ovi uzracaju bojnim i atomskim naoruzanjima, ubijaju 50 000 000 miliona amera, umješa se kina, rusi isto ne trpe amere) ka u igri fallout, a onda ja sa puškom na ramenu i kesom dima oko pasa i moj ker Marley krećemo u avanturu života...naravno, ako 2013 svijeta uopce bude....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Snjezana1971 je napisao(la):

Oče li sad fbi i amerika odgovarati za gašenje megauploada? Dođu, naprave štetu a sve u ime boga, križara i blagoslovljenog američkog naroda...prije su se mrzili rusi i crnci, a sad amerikanci sa razlogom....oh to suvrmeno doba...mamu im
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kao autor, odbacujem ACTA, jer novac koji se na taj način skuplja neće ići meni, nego onima koji su mene već platili, a većina moje publike bit će uskraćena za moj rad. Moji tekstovi se neće smjeti distribuirati, izgubit ću na popularnosti, a time neću moći birati za koga ću raditi, već ću morat pristati na uvjete koje mi daju sretna da mi ih uopće daju!

Evo zanimljivog komentara na članak... Teglo, čitaš!?

Teglica_Unka je napisao(la):
a kolko je vas ovde uopste primalo autorske naknade ??

ja kolko se secam mene su samo ti ameri isplatili dok u eu sam svaki put popusio metlu
icon_lol.gif
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nenash je dao link, a komentar je ispod članka, na index.hr...nebu ovo dobro...ovi ograničavaju slobode, hakeri se bore za slobodu...a mi što nismo sposobni za to, smo prepušteni na milost i nemilost korporacijama...kuda ovo vodi :eek:hno:
Ne kažem da treba ostat kao do sada, jer mnogi gube sa ovakvim stanjem, međutim ovo što se radi, nije borba protiv piraterije, ili kako god se zvalo...Internet je jedini SLOBODNI izvor informacija, a ovakvim odredbama i zakonima, upravo toj slobodi se staje na kraj.
Kad pogledam samo svoje roditelje, ispranih mozgova od televizije, strah me što će se dogoditi kada ostanemo bez interneta, ovakvog kakav je sada, sa bezbroj mana, ali ipak SLOBODAN...
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Sve ukazuje na neki apokaliptičan scenario ali kontam možda "oni" i hoće da tako razmišljamo.
Sve u svemu, to su stvari na koje pojedinac ne može uticati a čisto sumnjam da će biti globalnog buđenja širokih narodnih masa.
Internet i jeste jedini "medij" koji bi mogao inicirati tako nešto. Zato i jeste opasan po njih...