Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Pre dobar osjecaj;prosvjetljen,osjetila nabrijana,mozak radi kao nuklearna elektrana,filing do jaja:ludak,sory opet oso pre daleko od teme. Pa ono da se nadovezem na Farmera voolim kuhat-kombinacije samo naviru,otic pecat,radit generalke po kuci auti itd,vrndat po necem sto sam poceo davno pa ostavio,hmhmhm sex sa dragom eto i ona se slaze s tim da nebude da sam ja jedini to reko:dada,puno toga mogao bih pisat do sutra al nije uredu od mene i drugima treba dat priliku da kazu nesto o tome,poz svima VUTRASIMA-CAMA KISSS
 
23.10.2012
40
8
0
36
ja najvise volim biti sam kad sam high.....ne volim uopste drustvo niti bilo kakvo kretanje i akciju...najlepsa stvar koja moze da mi se dogodi napusenom, je pomisao da ima za jos jedan da se smota :bale
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta and Rade
02.10.2011
1
1
3
34
Najvise volim sa drustvom nas 3 - 4 bezveze pricanje smijeh itd... A cesto sam i kuci prvo sto ide muzika... A takodje je gotivno citati ovo sta drugi vole i smijati se hahahahahha :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Kako kad i u kojoj prilici.

Kad sam sam slusat glazbu i igrat igre na kompu.
Kad sa curom onda sex, setnja.
Sa ekipom chill i zajebancija, ono tipicno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: muma^^

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
VAKO UZMEŠ JABUKU I STAVIŠ JE DA SE KUHA U SIRUPU OD JAGODE DA NE KAŽEM U SOKU NA RAZMUČIVANJE, KAD SE SKUHA JABUKA OGULIŠ JE ONDA JE PROBUŠIŠ KO TUFAHIJU I ONAKO VRUĆU STAVIŠ JE JOŠ MALO U SIRUP OD JAGODE DA GA DOBRO UPIJE J**** MAJKU TREBA GA DOBRO UPIT I OSTAVIŠ SA STRANE ONDA NAPRAVIŠ PUDING OD VANILIJE I OSTAVIŠ GA SA STRANE, ONDA J***** VAKO UZMEŠ PETIT KEKS POSPEŠ GA VRUĆIM MLIJEKOM IZDROBIŠ GA I POMJEŠAŠ GA SA NUTELOM I KOMADIĆIMA BANANE ONDA TO SVE UGURAŠ U JABUKU A JABUKU ONDA STAVIŠ U ŠOLJU SA PUDINGOM OD VANILIJE, ZNAŠ KOJA PERVERZIJA A NA KRAJU SVEGA KAD TO SVE URADIŠ J**** GROB MOŽEŠ PO JABUCI POSUT MALO ŠLAGA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

WhiteWidow86

Aktivan Član
05.07.2013
61
11
8
44
In smoke :-)
Šaman Šandor je napisao(la):
Volim gol hodat po kući i prislanjat tijelo na drveni namještaj, također mi je gušt prislanjat si čaše staklene ili bilo šta stakleno na lice, nije da te stvari radim isključivo napušen ali puno je bolje nakon jointa, posebno ovo sa staklom

sta ba prisljanas nevjerujem stakleni fetisist lol
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Kirje

Aktivan Član
15.08.2014
161
254
63
Ovo sto sad radim. Prepustit se Bobu i blejat u ekran dok imam "onaj" lagani osmjeh na licu. Chillanje
Kako je i Opa rekao, igrat se sa zenom.
Ici u vecernju laganu setnju.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
u drustvu komunikacija ako vutra dozvoljava,a doma mogu sta me volja neovisno od pljuge,zbrda zdola izmixano,a volem i pifo popit,pogotovo zivotinje volem ahahahaha ;) PIVO

i ovu satuvu trenutno,neda spavat,taman sam
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Nekad mi je nešto drago.
Trenutno je to ovo ladno i kišovito vrijeme.
Fina kiša pada,nebo je jednolično sivo,predivno.
Zapalio Super Hash-a,upalio grijalicu u dnevnoj,kava,još 3 dana šljake pa na godišnji,3 svjetski rat još ne bjesni toliko jako,imam vremena i za jednog Tutankhamona do posla popodne.

Stoga, :spliff: ,aj' živili ...
Global_Marijuana_March_animated.gif

Slušate Vutra Radio: VUTRA HIGHEST :banana_rasta: