Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Najdraze mi je solo meditativni mindset nabacit, znaci napusit se i stavit dobar psychill, i zatvorit oci i pratiti CEV-ove.

S ekipom najvise volim jednostavno pricat sto god ti izleti iz uma u taj trenutak i na kraju ispadaju pre random i presmijesni razgovori. Iako, nevolim pusit u velikim skupinama, 3-4 osobe najvise
 

DADA_RS

Banned
Banovan
26.08.2009
3
0
0
30
Kad se napusim,najvise volim da se sa ekipom malo provozamo kroz grad,autom ili motorima sasvim nebitno,a posle toga naravno jos se dopuni koji pajp i tako:)
 
27.07.2009
15
0
0
43
Jednom sam se toliko prebio s nekom domajom, da nisam mogao ko zna koliko dugo da ustanem iz fotelje, a usput sam imao osecaj da je oko mene voda do kolena, i da sam poceo da plutam.:rasta1::shit:..
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Kad se napusim volim popit pivu,bacit igru sa frendom na netu ili u prirodu se zajebavat sa najblizima :sand_play:. :rofl::rofl:
 
31.08.2009
19
0
0
34
opće mi netreba društvo ni zajebancija ni smijanje... tj dobro dođe nekada... ali najviše volim solo, sjednem na pod ( nema šanse stolac :D ) , pustim si zikicu i čilanje uz to... slike kroz glavu , razmišljanja, ideje... vizualizacija muzike koju slušam
 
03.09.2009
9
1
3
Evo ja sam danas otkrio nešto što mi je odma priraslo srcu.

Ubio se sa frendovima ko stoka, završili u pečenjari na ćevapima i rekoh idem zujat okolo. Hodam po livadama i šumama, lagani povjetarac i neki opuštajući dub tipa Younger Brother ili Ott, e spojiš se sa prirodom i samo uživaš. Pre dobar osjećaj.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Moram ovo reć jer me uvijek zanimalo dal se još nekome to događa...

Uvijek kad se naduvam, bez obzira bio to blunt sa 10-kom u sebi ili neka lajtuša od mrvica, uvijek mi se sljedeće dogodi:

5-10 minuta nakon što se ugasi, vrućina me dere bez obzira kolko ledeno vani bilo, užasna vrućina, ALI BEZ ZNOJENJA... to traje nekih 15 minuta, nakon toga polako nestane i vratim se na normalno, a onda me odjedanput po tijelu (licu najviše) prođu nekakvi hladni, užasno hladni trnci i traju samo par sekundi i dalje je sve normalno... Stvar je u tim trncima, kao da me netko ledenom vodom prolio al naravno, nisam mokar ni ništa, samo se naježim ko kreten.... to mi je bez dvojbe najjači osjećaj kad sam high, a poslje njega idu: "tišina, marley i zatvorene oči" (mi to zovemo TMZ), to je neš prejebeno kad zakljucaš na onu muziku, doslovno uđeš u pjesmu i na sve drugo zaboraviš....

I da, neko je reko da nevoli u velikim skupinama pušit, meni je najdraži broj 3, nekako najbolje..... Više od 4 mi se ne sviđa....

Eto... :D
 
09.07.2009
42
5
0
33
Kad se napusin ako san vani nedi onda obavezno slusalice u usi i DnB/DnB Reggae, ako san doma isto to samo priko zvucnika ;) bude mi prejebeno onda
 
31.01.2009
2
0
0
35
ja volim uzet revolver stari koji mi je đed dao i igrat ruski rulet sa zadnjim metkom bas gust gusteva uz zesci darkcore hardcore imba ultra opa njiha iha tehnjava
 
30.11.2007
6
0
0
36
uvijek mi je draze zapaliti u kuci, a onda muzika, hrana...u zadnje vrijeme i filmove,a nikad to nisam radio. tako sam skonto da je Rambo 4 remek djelo
 
31.08.2009
19
0
0
34
biafra je napisao(la):
uvijek mi je draze zapaliti u kuci, a onda muzika, hrana...u zadnje vrijeme i filmove,a nikad to nisam radio. tako sam skonto da je Rambo 4 remek djelo


ahahaha .. je je.. znam i ja ponekad pogledat neki film koji mi inače nie tolko zanimljiv.. i onda zapravo skužim kolko u njemu ima pametnih stvari