Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2010
11
1
0
34
ajoooo jednom prilikom sam shvatio što mi je najbolje radit kad sam high! offroad s frendovima...imamo 2 lade nive i vozikamo se po šumi,plinovodu i tak...
a taj prvi put kad smo se napljugani vozili jaoooo to je bilo preprehebeno!!! 1.1.2010.,krenuli smo popodne ostalo još vutre neke od novogodišnjeg slavlja,to smo zdimili i gas...a percepcija ono...strašna...tak da smo uletili punom brzinom u neki potok voda do volana...uglavnom bilo je smijeha,straha...ma svi mogući osjećaji su se pomiješali
od tada na vožnju ne bez par g
 
25.06.2010
6
0
0
28
Posto stalno pusim vani. (gotovo nikad u kuci) najdraze mi je 5 min. nakon ispusenog dzoksa trknut do pekare pojest nesto toplo.. popit kakvu tekucinu i zapaliti duhan.. :)
najdraza stvar mi je kad ispircam nesto jako dugo.. i samo sto zavrsim, ne znam sta sam rekao.. :)
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Dok sam bio u srednjoj najdraže mi je bilo imat prvi sat biologiju i onda tjelesni..Na biologiji sam uvijek mrtav napusen raspravljao s profom o bilo cemu,a kad je gradivo bilo takvo cak sam joj govorio i da je marijuana zdrava da cisti pluca,da je ona univerzalni lijek...i uvijek bi mi za kaznu sto joj nedam da vodi sat dala za zadacu referat o tome o cem smo taj sat raspravljali.

Kad sam imo tjelesni to je bila ogromna dvorana, gimnazijska i uvijek bi 2 razreda imala tjelesni u njoj jedan na jednoj polovici drugi na drugoj.I na kraju tjelesnog bi potjerali cure van na odbojku badminton ili sta vec one rade i bacili nogomet sa razredom s druge polovice. Eh to su bili dani....
Mrtav napusen, bio sam nabrijan željan igre ali nikako tu želju nisam mogao uskladiti s tijelom.Nikako nisam htio trčati. zato sam uvvijek bio u špici s rukom visoko u zraku i derao se na suigrace dooodaj,slobodan sam.
Kad bih primio loptu bacio bi se u neki svoj svijet,dobio energiju,snagu poćeo driblat sve pa i samoga sebe i dobio nadimak solo brijač.

Četvrtkom nisam bio tako loš možda zato što onda nismo imali biologiju,pa nisam htio pušiti, ali citav 2. razred svaki sam utorak bio napljugan popodne u skoli slušao biologiju i radio tjelesni mrtav hladan. eh to su bili dani!!!
 
22.06.2010
22
6
0
31
Obozavam se napljugat i smijat se jednoj frendici koja urlice od smijeha cim se malo napusi... naravno nesto pojest, chillat i onda doć doma, opet pojest brdo hrane i zakrmit ko isprebijan. :D
 
08.10.2010
0
0
0
33
ovako...sve ovo zavisi od situacije...npr...ja pusim travu...svaki dan...po jedno 2-3 grama...al ne sam..:D hehhe naravno pusi se na raznim mjestima...po parkovima, kuci, livadama, kotama...i tako dalje..:D e kad sam kuci...onda lagano sjednem za komp...roru ispusim i nafuram se kao i veceras...da istrazujem o necemu...ovaj sajt sam nasao i predobar je,,,volio bi znat ko je admin...al fufa i muzika su dvije stvari koje su nam veoma potrebne..:D heheh pozz iz UZAVRELOG GRADA..;)
 
05.10.2010
16
8
0
32
Najdraze mi je bilo ustat oko 13 sati nikakav jer sam se to jutro oko 4 vratio ... i onda srolat jedan i zapalit i po onom suncu , bos otrcat do prodavnice po sok i nesto slatko ^^
 
18.04.2011
0
0
0
33
znači da rezimiramo ovo većina vas radi dosadne stvari kad pušite, npr. max007 je dobru jednu ideju reka, vozit rally s ladon nivon bi bilo jebeno. ugl., ima li ko još neki konkretan savjet šta je zabavno radit kad zapališ s ekipon? znači izostavite ove gluposti ka čitanje knjiga, slušanje muzike, igranje call of duty-a i tako. nešto lipo avanturistički i ekstremno, da bude pravi doživljaj i upotpuni večer.
ima li ko ideja?
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
blodbotina je napisao(la):
znači da rezimiramo ovo većina vas radi dosadne stvari kad pušite, npr. max007 je dobru jednu ideju reka, vozit rally s ladon nivon bi bilo jebeno. ugl., ima li ko još neki konkretan savjet šta je zabavno radit kad zapališ s ekipon? znači izostavite ove gluposti ka čitanje knjiga, slušanje muzike, igranje call of duty-a i tako. nešto lipo avanturistički i ekstremno, da bude pravi doživljaj i upotpuni večer.
ima li ko ideja?

momak jesi se ti vozio kad u ladi nivi?
svaka cast tom autu, ide di god hoces, al to je sve samo ne odmaranje i opustanje...
salim se.. problem je sto ovdje vecina ljudi pusi stalno, a avanturistički duh proradi rjedje...
al evo, ako zelis nesto ekstremno, uvijek mozes opljackat spalionicu na jakusevcu u pravo vrijeme..
adrenalin zagarantiran, nagrada pozamasna, rizik osrednji....
 
08.01.2011
3
1
0
32
Uvece, volim da razmisljam kako je sad na havajima, da lezim na nekoj palmi, cirkam sokic i bas se umislim u tu pricu naravno volim da hasnem neki food, uglavnom da chillam :)
 
18.04.2011
0
0
0
33
pa to je to, ne triba to bit odmor!! da iman ladu nivu vozija bi je po nekoj livadi zgažen s ekipon pa to bi bija show.. a jakusevac iskreno ne znan di je a kamoli kakva spalionica.. ako imaš koju univerzalnu ideju, da nije vezana baš za regiju di živin, bija bi ti zahvalan :D
to "chillanje" je ok kad upadneš u tupilo, ali prvih uru-dvi vrimena.. uff
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
blodbotina je napisao(la):
pa to je to, ne triba to bit odmor!! da iman ladu nivu vozija bi je po nekoj livadi zgažen s ekipon pa to bi bija show.. a jakusevac iskreno ne znan di je a kamoli kakva spalionica.. ako imaš koju univerzalnu ideju, da nije vezana baš za regiju di živin, bija bi ti zahvalan :D
to "chillanje" je ok kad upadneš u tupilo, ali prvih uru-dvi vrimena.. uff

a sta da ti kazem, bavi se nekim ekstremnim sportom... u ovoj temi ljudi pisu u cemu uzivaju,
odakle da mi znamo sta ce tebi bit vrh kad se sasijes.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
u zadnje vrijeme mi je nekako0 najbolje bit sam,kao sto i jesam trenutno,pricam jedino sa psetom i papagalima,i to je to:flamed::wave:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
I kad nisam i kad jesam, .... ležati i blejiti u zvjezde (one na nebu :p) ...
Samo je sranje što ima naokolo previše svjetlosnog zagađenja, pa vidiš ku*ac.
jedino ono standardno saturn jupiter i tako to.
Ali zato kada odem na selo, pa svud naokolo mrkli mrak u krugu 20km telescope1.gif milina :costumed-smiley-027