Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dub, psy trance, pa onda još duba, pa onda čil/psybient, pa onda tek neko smijanje, neka priča, a sve ostalo je tlaka (i napušen i nenapušen)
 
03.02.2010
19
0
0
33
Ja bas nemam iskljucivo neke zestoke tripove od kojih bih se mogao odvalit i slicno.
Inace mi se desavaju stvari spontano, jednostavno chillam uz muziku koju volim, ili citam knjige zime ili igram igrice, ljeti je najbolje otici na jezero ili igrat basketa na igralistu, sunce zari, ubija u mozak, afff, nema nista bolje od toga.. :)
 
02.04.2010
2
2
0
38
sve što volim inače, samo što mi tada izgleda kao nešto što bi mogo raditi do kraja vremena. ako sam sam, čitanje uglavnom, ako sam s jednim drugom, igranje šaha, diskusija o raznim temama, gledanje filmova, amaterska produkcija muzike, pijenje kafe negdje vani na suncu, slušanje muzike razne, voće, sokovi, jelo i naravno vrhunac svega sex s partnericom
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
a ugl,sve je dobro kad si high,meni ponajviše uživati u nekim okusima poput cokolade jer je mnogo intezivniji okus,cokolada zna biti tolko gusta da jednostavo joj nemozes odoljeti te se najvise smijati sa friendovima i pjevat napuseni konana i popaja,potom gledati neku komediju a naposlijetku lec u krevet i zaspat tada ponajvise uzivam u spavanju :D
 
31.05.2010
19
0
0
37
ja volim da kad sam sam gajbi narivam se ko zverina i sednem za komp da igram CS :))) i tad dobijam sesto culo svaki hed je moj trip trip je full,mada ima jos dosta stvari koje volim kad sam narivan,naravno sex i blea sa 2-3 drugara...sex naravno ne sa 2-3 drugara nego sa devojcicom mladom :)
pozz
 
31.05.2010
19
0
0
37
The Vlada je napisao(la):
ja volim da kad sam sam gajbi narivam se ko zverina i sednem za komp da igram CS :))) i tad dobijam sesto culo svaki hed je moj trip trip je full,mada ima jos dosta stvari koje volim kad sam narivan,naravno sex i blea sa 2-3 drugara...sex naravno ne sa 2-3 drugara nego sa devojcicom mladom :)
pozz
devojcicom mladom ne znaci da sam pedofil ni ovo
 
14.08.2010
46
4
8
35
Tad volim raditi sve ono što volim i kad nisam napušena...družiti se, gledati film, čitati nešto, jesti... :icon_smile:
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
noc sa gomilom dobre trave treba da obiluje sa dosta hrane pica i dosta smeha ali kad sam naduvan kao konj trudim se da tad nema nikakvih obaveza cimanja samo chill out a kad duvam solo voli slusati manu chaoa i neki stari jamaica dub plate a dobar je i demian marley