Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Da i ja bacim među ekipu što je meni diglo tlak i živce i sve na 1000 jedne godine u outu.
Prije 4-5godina se dogodilo,posadim ja u dvorištu tutankhamona i pineapple kush-a i vidim kod susjeda da je i susjed posadio reko odlično nema problema,došlo vrijeme cvatnje sve to protiće uredu no gledam u pineapple pa u tutu kad ono hrpetina kesica,pohermio,kad onoo bacim oko kod suseda u dvorište a susedova biljoza pederčić i od te godine je susjed naučio razliku između djevojčice,pedera i hermića no meni otišao ccijeli out k vragu :svadja::svadja: A štto je najžalosnije jedine 2 biljoze koje sam imao :whato::
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Jucer oko jedan ujutro me probudio komarac.Zuji kod uha.Probam ga otjerati i opet se on vrati.Upalim svijetlo i gledam di je da ga rijesim.Ne vidim ga nigdje.Ugasim svijetlo i evo ti njega ponovno kod mojeg uha zuji.Ponovno upalim svijetlo i gledam gdje je.Uglavnom vise nisam spavao do 5 i 15 dok ga konacno nisam ubio.Jedva cekam da lupi minus da gadovi pocrkaju :grob:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Kružimo oko placa kao ajkula oko pljena, tražimo parking - žena, klinka i ja u autu, jutro, kad napokon izlazi neka mazdica pa upalim žmigavac da cu tu parkirat kad uleti neki lik zuum i krene se namneštat da će on tu parkirat! Izlazim iz auta Alooo kaj si sljep, vidiš da čekam tu a on ništa, ladno parkira! Haha stao iza auta lupam mu po šajbi a on ništa ide da me pregazi u rikverc! Žena pukla izlazi i ona govori mu kako ga nije sramota s djetetom smo i tako to...kaže on: idem samo nešto kupit nabrzaka i nije lijepo lupati po tuđem autu!!! Prvo sam mislio mora da je skrivena kamera!! Suzdržim se da ga ne pljusnem i odem u dućan po 6 jaja i dekoriram mu auto :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Macak me danas inzervirao, moram ga voditi na vakcinu, povraca okolo po kuci crve.. citavu kucu je usmrdio.. a ne mozes nista protiv toga, zivotinja je to, samo na sebe mogu biti ljut sto nisam prije otisao veterinaru ali jos je mlad bio.. no danas mu ne gine vakcinisanje... :grrr:Sve se to desilo jer sam mache pokupio sa ulice, jbga nisam mogao preboliti da ga ostavim tek tako jer sam siguran bio da ne nije imao nikakve sanse da prezivi a i zima je pred nama, samo ne kontam kako neko moze tek tako odstraniti tako mladu zivotinju na ulicu, u noge mu pucati treba.. :udarac:
 
Poslednja izmena: