Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Krenem nešto pročitati u Hazerijevom mentorskom jer mi on dođe kao dnevnik sve je gore zapisano kad ono nema mentorskog. Odem do Chilijevog mentorskog kad ni toga nema kasnije čujem da nema ni od zelenka mentorskog i ko zna čega još. Na forumu ima more bespotrebnih i bezveznih postova i stoje utaman a obriše se nešto stvarno edukativo i korisno. Sad se samo nadam da to sve nije nestalo u nepovrat i da će neko nadići sebe i sve to vratiti jer bilo je tu puno savjeta što bolesnima a što nama rekreativnim growerima . Eto to me danas iznerviralo ali možda je ispravnija riječ rastužilo.:plac:
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ovo je prvi slučaj u svetu da premijerka dobije dete vantelesnom oplodnjom !!!!
juče bruji čitav dan ..... smehotresna olimpijada u izbacivanju komentara.. da pukneš od smeha !!!!

Iznervirala me količina debilizma koji se zove država u kojoj živim.

Gospodar je obišo onkološko odeljenje i skinuo je masku jer njega nije stra da se zarazi karcinomom - a deca ? Ma koja deca ..važno je da se slikamo, kezimo i glumimo ...glumimo ...glumimo -
Lončar je poručio drogerašu Sergeju da ne može da mu poveća od 4 na 14 ! stranica Irke na fb ..

Boginja Kolinda pomilovala Huanita . Jaoooooo,,,, duša od čoveka .... na leba da je mažeš ..

Trudim se da ne pratim vesti , ali još ovo kakano vreme ...kiša ..tmurno ... pa kako čovek da se ne rokne ??? ma ostvareni su svi uslovi , nema dalje
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
To što su ljudi zbog dnevne politike spremni na sve. Što o prvom detetu rođenom u javnoj gay vezi i to na tom nivou a na ovom zatucanom balkanu, pričaju sprdnje. A onda očekujemo da neko razume nas? Osuđujete Kolindu, ali to je ono što oni treba da rade. Svaka joj čast, to i drugi treba da prate. Naravno da je to uradila iz interesa, ali neka vide da im to donosi dobit, opstanak i neka to postane praksa a ne predmet osude.
Političari su posebna vrsta, bez obraza, korena i lista. Oni se kače na koren i list. Oni su buđ/paraziti. Nemamo mi tu šta da tražimo, samo da iskoritimo šta možemo. Bilo, jeste i biće.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Idemo ja i prija sa dicon na kavu i u igraonicu.. dode zena sa malon sa posebnim potrebama.. i dvi prije s njon.. mala 5 6 god.. mala ne prica niti razumi ista.. pocela se nesto bunit.. uznemirila se.. vice.. ona se izdere na nju i plesne je po faci.. ja ono gledan nevirujen svojin ocima.. gledan je cilo vrime ljutito.. i nakon uru vrimena idu ca.. mala se isto pocela bunit nesto ona nju plesne jos jednom!!!! Ona meni Sta me gledate gospodo.. neznate vi nista.. ja njoj jesi ti glupa cerce? Sad bi ovaj stol privrnila i zadavila te.. izbacila bi te iz kafica i prijavila.. bolesnice bolesna.. a cili kafic nista.. samo ja.. sami bolesnici na ovom svitu.. uzas..
 
Poslednja izmena:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Razumijem tvoj bijes ali ako nemaš dijete sa posebnim potrebama onda ne znaš kako je to.Ne opravdavam način ni u kom smislu ali probaj shvatit da je nekad takav način takvoj djeci jedino što ih vrati u sadašnjost,kao klik i tu su opet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Reć ću vam iz svog iskustva čovjeka sa djetetom sa posebnim potrebama.Treba provat razumjet dijete i bolest koju ima i zato ja svoje dijete na vodim u igraonice,kafiće,bučna mjesta i sve što tu spada baš zato da ne bi potaknulo agresiju u njoj jer smo shvatili da je to okidač.
Nažalost ova rasprava kreće u krivom smjeru tako da ću opet ponovit.....ako nemate dijete sa posebnim potrebama i ako ne živite taj život i sve što on nosi ne možete razumjet ni takvu situaciju
 
Poslednja izmena:

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Slusala sam sta zena prica.. rekla je da je mala u soping centru nekidan bila uzasna da ju je tila zadavit....i tako dalje..molin lipo.. nisan debil.. znan razliku izmedu briznog roditelja i psihicki nestabilne osobe..a te dvi prije s njon pokunjile glavu doli od srama me nisu mogle pogledati u oci.. tri glupace.. aj da je to dijete odrasla osoba.. priko 15god.. nego mala maximalno 7god.. katastrofa.. posebne potrebe ili ne.. svi znamo sta je bol.. a to nije bia mali udarac nego je zazvonia cili kafic.. sta mene nije udrila koja bi joj uzvratila? Nego nemocno dijete.. ni krivo ni duzno.. apsolutno nista nije napravila.. prica s njom kao da razumije sta govori.. a nerazumi nista!
 
Poslednja izmena: