Stavljanje droga u travu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prvaljubavsiti

Banned
Banovan
20.02.2022
0
0
1
19
Maloljetnica
Ne znam kako da zapocnem temu, ali uglavnom znaci ekipa i ja smo htjeli ici duvat, i ja sam uzimala travu, ali sam do trave dosla preko jednog decka do drugog, sve to bilo lijepo, on nama dao, mi njemu novac, dosli kod ovog kuci i posto je frend ponjeo male rizle smotali smo 3 mala i aj svako ispusio 1, a ovaj 4 frend nije htio pusit, uglavnom svako je max.4 dima ispusio jer nije bilo vise. Sve to super mi osli do kluba i sjedimo sad i frendici samo odjednom pocne bit lose, izademo van, trese se i tu je zvala svoju staru, i isla se testirat i bila je pozitivna na ekstazi. E sad sta mene zanima, zasto meni i tom frendu nista nije bilo,a ona se doslovno tresla i nije bila svoja. Naravno uopce nismo znali da unutra ima tog ako je bilo uopce stavljeno. S tim da ona nista nije jela i ima problema(bilolaran poremecaj i anksioznost i mora pit antidepresive). Molila bih da odgovaraju oni stariji i koji imaju iskustva s ovakim stvarima ili da duvaju vec vise godina
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.430
30.059
2.718
twitch.tv
Jedino realno je da je uzela da vama nije rekla. Jedino 100 % je da odete kako je otisla ona pa se testirate. Onda cete znati sigurno. To sto ja duvam 14 godina ne pomaze nista. Ono sto znam je da ljudi koji imaju smece od trave a bave se prodajom, kad dobiju hrpu smeca, uzmu 2-3 eksera i u toplu vodu. Spricaljka. I spricaj. Odjednom imas ludu vutru. Kazem, da znas sigurno moras kako ti je kolegica. Testiraj se i znati ces. Sve ostalo su puka lupanja prazne slame i nagadjanja.

ps.. maloljetnicima je ovdje pristup zabranjen