Thai super skunk Grow box 250 HPS 48x80x170 cm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
mislim da sam ti i ja na pocetku skrenuo paznju na kisnicu....ali si ignorirao to;)Nevidim razlog za kisnicu u indooru.Bolje je sipati iz vodovoda pa makar i ph 7,5 nego kisnicu koja je puna svega i svacega ali ima ph6,5.....neznam gdje skupljas kisnicu ali nevjerovatno je sta sve moze pokupiti samo na crijepu a da nepricam ako se slucajno umjesto crijepa nadju azbestne ploce...pozz PS zamjenio sam tvoj dnevnik s jednim gdje je isto kisnica u igri ........gdje je malo drugacija situacija ali je moje misljenje o kisnici isto u oba slucaja.pozdrav jos jednom
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
E evo ovako ovo je prva biljka nema puno,ali odkad sam primeti ima ga sve vise :D \\







A evo i na durgoj pocelo izgleda :S

 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Update

Dan 21.
biljke su gnojene samo jedno pre dva dana,lepo napreduju,samo imam problema malo oko temperature,biljke su se pretvorile u zbunove i sada ventilator nehladi toliko efikasno kao pre :S moracu da nabudzim bar jos jedan za PC ili mozda cak i dva,lampa mi je na 50 cm od biljki :S

Biljka na kojoj sam odradio LST i lepo napreduje!!!



Biljka broj 2 kao dominantna biljka rasto brzo,ali donji listovi su krenuli malo da se suse a neki su i dosta tamno zeleni :S





3 biljka danas joj je 14 dan!

 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej imam mali problem,biljke su se bas razgranale i sada mi se oni donji veliki listovi uradaju u zidove box i krive se malo,sta mislite?
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ti listovi nemaju vise neku jaku funkciju ne nerviraj se,nego nemoj drzati merac na zemli isparava vlaga pravo na njega i ne pokazuje ti realno stanje stavi neku plastiku ispod njega!!!!!
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Na biljci broj 1 sam danas ovo primetio,moze li mi neko pomoci u nedoumici ,da li je ovo muzjak ili ? semenke su navodno "feminizirane"





 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Groweri Srecna nova godina i puno uroda i uspesnih growa!!!!

Evo da malo updatujem ovaj dnevnik ,biljcice su prebacene od juce na 12/12

sto znaci da je biljka broj 2 bila u vegetaciji oko 25 dana(jednom gnojeno ,pre 10 dana),nazalost pa smo morali da skresemo prvu posto je bio muzjak :D ali tu je i 3. biljcica koja je u vege fazi oko 18 dana,nije gnojena!
ako se pitate zasto sam prebacio na 12/12 ,jedna biljka mi je vec na oko 60 cm ,ako je pustim jos 10 ak dana u vegetaciji mongo ce biti velika na kraju plasim se da ce viriti iz boxa,ovako za prvi put neka bude kako bude!
Stavio sam i jednu semenku blueberry-a da klija pa cu sa njom da pocnem odma 12/12 cisto mali experiment ,a jos 2 semenke se cuvaju za sledecu turu :D


pozzz
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Odkud ti te "feminizirane" sjemenke podjeli to s nama da ne kupujemo od tamo nikad hahahah


Muda ko u bika nazalost... :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dollarrs

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej moja grska nasao sam pakovanje od semenki nigde nepise da su feminizirane,kako god,stavio sam jedan blueberry cisto da popuni box,ovaj put feminizirane for real :p
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ej,bre,Laspi,feggetu jedan xD
pu,bre,pa kako ti zapadose mudashi tako?! e jebaga..

stavljaj vise 'menki kad je reg seme,nikad se ne zna...
I ajde to 'for real' da bude 'FOR REAL' !!
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej ma idi bas me usralo evo tih mislio sam da su feminizirane ali nisu :D





a evo i nove kolekcije :D stavio sam jednu Tangarina Dream da malo popunim boxic :D





 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Sta mislite o tome 3. cimer je dosao bio je na putu i kaze da je negde video da se napravi caj od bananine kore sa malo uglja i 2 case tga od 0,25dl idu u 2 l vode!

jel neko cuo za to ? to je kao prirodno djubrivo moze li neko da mi pojasni malo bolje to!

Hvala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.