White Widow MH+HPS 400W Growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.03.2011
0
59
0
54
super informacija ;) gledao sam to idem da se podsetim :)
ima da joj napravim ondulaciju ludilo :p he
eksperimentisacu na par biljaka bas-bas vazda...zavisi kako koja pokaze volje ;)
e tolko sam slusao i citao o toj cuvenoj ww tako da je meni ovo sve zanimljivo ludilo :) a red je i domacin da "zvekne" nesto sastrane :p

inace ja sam prvo feminizirano seme nabavio iz Kolumbije od placenika koji cuva plantaze ;) a zatim drugo sa Peloponeza :) pa sam to ukrstio i ta moja domaja je u kuruzima davala sampionski urod...dugo dugo...ali sad oslabila i seme je dugo stajalo, godinama...
ovo sto radim nezna niko, zena i deca ne zalaze u ovu prostoriju gde je boks...zeni sam rekao da gleda na drugu stranu :) klinci znaju da tu stoji i hemija za poljoprivredu i stariji je jednom zavrsio u bolnici zbog te hemije...lakse trovanje...stari moj dok je radio 100 jutara zemlje je drzao dzakove djubriva tu.sad je tu samo boks/biljke i neki alat ;)

lepo je imati javni dnevnik a niko nezna sta radim :) u selu znaju da sam bio bandit po belome svetu i pricaju svasta ali nema sanse sa vutrom da me poveze niko ;) murija me nemoze otkriti, nema t e o r i j e i nikad nisam imao problema sa njima...posebno ne oko vutre...i izbegavam te teme i duvam sa ortacima koje znam po 3 decenije ;) ali za boks i biljke znam samo ja...i VI!!! ;)

odjavljujem se za danas drugari odo do biljaka sad ce svetlo da se pali :)
i zveknem jedan debo dzoinat kraj biljaka...uz dobar mjuz :)
e da pustam im muziku redovno :) u Holandiji sam radio u stakleniku ruza gde lik 24h pusta mjuz biljkama :))) vlasnik je tvrdio da mu bolje radjaju ruze zbog muzike...opravio sam neko staro pojacalo i stavio 4 zvucnika u sobu (kvadrofonija)...sound otkida! :))) ugodjaj je komletan :p

pozdrav !
 
31.03.2011
0
59
0
54
dobro jutro Vuta forume ;)

fotka od jutros pred spavanje :) 2592x1728
[url=http://postimage.org/image/51s29pdx5/]



[/URL]

25 dan
dodao sam zemlje u potove, stalo je bas dosta.i dalje guram listove velike dole i sredina polako krece ;) zalivam sa destilovanom+hesi super vit, ph6.4
juce sam zalio, danas pauza pa sutra samo voda.destilovanu cu koristiti jos malo i prelazim na Jazachku vodu, znam da je destilovana "siromasna" i u principu se koristi dok se zemlja ne iscrpi...
digao sam malo lampu jer su biljke smanjile razliku na 18cm a ja forsiram oko 25 ;) nocas je napolju bilo jako hladno, temperatura u boksu je bila 21 stepen :p sad kad neradi svetlo moram da dogrejem prostoriju da mi se neskljoka temperatura previse.
juce sam kupio neke CO2 tablete koje se stavljaju u vodu
pise:
"nakon kontakta sa vodom oslobađa oko 100 ml CO2 (2500 mehurića ), kao i vredne elemente u tragovima i vitalizirajuće supstance.Sastav: citrat, hidrogen karbonat, KSO4, MnSO4."

njih cu da ubacim u vodu u sledecem zalivanju ;)

pozdravljam !
 
31.03.2011
0
59
0
54
i tako... :) jebeshga, ide zivot ki Morava, napolju mecava...
a mene ziga kuk, lebac mu zareni :(
sneg pao i zavejo nas ki zecovi skakucemo, kuj-kode :)

ete mi dodjomo izvinte na losiju telefonsku kameru bes`ga ne`m bolje sadena, posle ce doneti...

na ovoj je palo zesce izivljavanje :p

a vi kako te ???

:) pozdrav svima!

ps: 32 dana vegetacije pod svetlom 18/6
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
HTML:
i tako... :) jebeshga, ide zivot ki Morava, napolju mecava...
a mene ziga kuk, lebac mu zareni :(
sneg pao i zavejo nas ki zecovi skakucemo, kuj-kode :) 

ete mi dodjomo izvinte na losiju telefonsku kameru bes`ga ne`m bolje sadena, posle ce doneti

a vi kako te ???

:) pozdrav svima!

ps: 32 dana vegetacije pod svetlom 18/6[/QUOTE]

25r30wi.gif


bravo za biljoze
 
31.03.2011
0
59
0
54
da kucnem u drvo eto idu biljke ok ;) a bogami dosta se i naradih, samo da dodjem do cvetanja...bice lakse, stagnirale su posle topinga ali se on pokazao kao pravo resenje za moj box
i lisca sam se naseko, masala...pomalo seckam stalno i vrhova ima dosta i ujednacene su poprilici.zalivam svaki drugi dan (pomalo) PH vode 6.4+Hesi Super Vit
idu ravnomerno vrhovi, rukama ih razvlacim stalno :) Vidojke se maze i mirisu sve vise...guracu vegetaciju dokle bude moglo, secu jos jednom lisca, ventilacija mi je dobra i uslovi generalno...imam vremena po ovoj zimi na pretek i posvecujem im dosta paznje, zelim da izguram dobar prosek da imam da pusim, sve je to lepo ljubav i to ali ako sproleca budem imao pushiti lepe Vidojke bice celo leto osmeh na mom licu :)
za jedno deset dana (otprilike) tek pochinjem sa hemijom i djubrivima, guram ovako do daljnjeg ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....zeleni citaj dnevnik......lijepo ti pise u prvom postu 80x80x120........domacine svaka cast za udovice, jedva cekam cvjetanje da vidim bijele topove.......:)
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Domaćine, super ti napreduje, čak su i debele stabljike i lepe, biže tu lepoga za sušiti.
Jel radiš nešto sa lišćem ? Ako ne, skuhaj u miljeku pa uživaj u toplom zelenom mlijeku zimi na verandi :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
WW je uvijek lijepo gledati... Uzivaj u uzgajanju ovih ubojica! :))
 
31.03.2011
0
59
0
54
bob_sale je napisao(la):
Domaćine, super ti napreduje, čak su i debele stabljike i lepe, biže tu lepoga za sušiti.
Jel radiš nešto sa lišćem ? Ako ne, skuhaj u miljeku pa uživaj u toplom zelenom mlijeku zimi na verandi :)

pravim caj, malo ga pijem a malo se tusiram sa njim...slabo pijem mleko, inace...

Kali je napisao(la):
WW je uvijek lijepo gledati... Uzivaj u uzgajanju ovih ubojica! :))

uzivam ;)
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
super to napreduje i izgleda.. uskoro bi i ja trebo pocet pa moram dosta proucavat :) javi kolko si dobio gr nakon susenja
 
31.03.2011
0
59
0
54
Dr.Chronic
javicu nebrini ;) bice na kraju dnevnika...
Tropico
hvala za
repu :)

Blade
:)

Nocas sam imao peh i nestane struje na 2.5 sata tj. izbije nesto na banderi i pola kuce mi nema struju a pola ima :(
Brzo sam nasao uticnicu koju radi i razvukao produzni da ukljucim box ali biljke su (vidim po tajmeru) bile oko 2.5h bez svetla...

Danas im je 40 dana pod svetlom (vegetacije) i razmisljam da ih bacim na cvetanje (pod HPS) tj da ih stavim na 12/12 rezim jer mi se u 7 ujutro gasi tajmer a pali u 13h svetlo pa do tog vremena moram odluciti...

a od vas trazim pomoc/savet sta da radim?

Evo fotki od juce (seko sam lisca jos juce pa fotkao oko 15:30h)



koristio sam opet neki krsh od mobilnog :p ali molim vas na osnovu fotki posavetujte me...ako moze ;)
po meni, rano je jos...hteo sam 45 dana vege da izguram (i oblikujem ih kako sam hteo) ali zbog ovog nestanka struje su se stresle dobro, sigurica...
dal da ih bacam na cvetanje i menjam rezim/svetlo, zbog ovog nestanka struje od 2.5h, ili da guram dalje vege???

:sick:













 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
bacaj to na cvetanje nece moci da disu jedna od druge

meni je mali box za 8 kom ili se varam!!!
 
31.03.2011
0
59
0
54
nevaras se :) ali to nisam stavio kao predmet rasprave...tj. stavicu ih na cvetanje (mozda) ali zbog stresa, ne zbog guzve...
dalje cekam do 13h jos saveta ???

:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma odlicno izgledaju, a ta 2.5 sata ne igraju neku veliku ulogu u celoj prici, moz' da radis kako god hoces
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
hehe, pa svako je gazda u svom dvoristu... ja bi verovatno stavio na cvetanje, rizikujes prilicno da ti donje grane budu kasnije konstantno u senci i sa malo svetlosti... s druge strane seme nije fem. pa ne znam koliko ces biljaka vaditi...a opet ta povrsina i nije bas za 8 komada... tako da gazda, moras se odluciti :)

edit: cek, cek, pa seme je fem. ups bro (mogao bi nekad svratit i na chat, sad vec uveliko imas preko 50 postova ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.