White Widow MH+HPS 400W Growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.03.2011
0
59
0
54
jeste feminizirano...ok odlucicu jos malo, mozda neko odlucniji donese sud pa da svalimo na njega :) ako nesto krene naopako :p
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Domacine, ja bi to bubno na cvjetanje, kad se krenu pumpat vrhovi bit će gužva, a i što Power kaže za donje grane.

Eto slobodno svali na mene ako nešto krene naopako :icon_lol:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Biljke su super zdrave zelene vesele.
Da su kojim slucajem moje jos danas bih ih stavio na cvetanje.
I ovako se guraju a ako uzmes u obzir da ce jos u cvetanju jos 2/3 narasti.

Sretno dalje
 
31.03.2011
0
59
0
54
matia, zeza Power :) rasvete ce biti na pretek ;) dodacu jos bar 125w CFL crvenog spektra zadnjih 40 dana, pisao sam vec o tome...a inace donje grane se odseku lako ;)
e necu svaliti na tebe sad i da hoces :p

da DEDE jos 2/3 rasta i zato (imam jos jedan razlog) odoshe danas na 12/12, sad sam upravo namestio tajmer ;)

od djubriva sam spremio hesi bloom complex i njega cu pola doze da napravim danas...sa njim cepam dalje ;) i za 4 nedelje dodajem rasvetu i fosforom planiram na kraju da ih rokam...

toliko za sada, odo spremim da ih zalijem malo nisam 3 dana

pozdrav ;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ovaj Domaćin nas zahebava, kao fol ne zna šta će :icon_razz: Znam ja na šta on cilja :icon_lol:

[youtube]3rYoRaxgOE0[/youtube]
 
31.03.2011
0
59
0
54
pa i ti si me tako savetovao, ukrao sam ti LOLLIPOP :p super mjuz uveselio si me ;)
ide sve ok, samo me restikcije ili opet kvarovi neki na strujnoj mrezi moze izbaciti iz koloseka...

idem svesno na guzvu ;) za to ne berite brigu :)

napolju zima, sneg napado naopako, skoro 2 metra 0.o
ja pijem chaj od ovih biljaka i slusam mjuz, glasan mjuz ;) duvam neku zalihu domaje iz naftalina :p
i negledam tv vise, gledam box :) lepse mi vesti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

A neces je prije gnoenja isprati?
Mozda nebi bilo lose da isperes zemlju od nagomilanih soli.

Sretno dalje
 
31.03.2011
0
59
0
54
neznam dal pratis djubrim ih lagano ;) od nekih dvadesetak dana...ne, nikad nisam isprirao zemlju posle faze vegetacije!

evo fotkji od jutros dodao sam 125 w neonku crvenog spektra ;) dodao sam im i zemlje...malo ih je dodavanje zemlje streslo i dve su mi se skljokale :p ali ova jedna gadura kad god je pipnem reaguje tako.pa se povrati i tako...
danas je 47 dan pod svetlom.temperatura je za dva stepena veca zbog dodatne rasvete ali nejde preko 27-8 stepeni nikad.vlaga je izmedju 40 i 65% (malo veca)



jednom sam zalio sa pola doze hesijem za cveteanje a danas im dajem punu dozu ;) vise ne secem lisce jer netreba a i necu vise da ih stresiram.koristim obicnu vodu iz cesme...

idemo dalje ;) ali sa vise lumena :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AndrijaJ and Wu
23.02.2012
12
0
0
33
Pozdrav evo novi sam na forumu i ove godine frend i ja pocinjemo nas prvi uzgoj isto sa White Widowom bit ce outdoor , na pocetku nisam bio siguran za WW da uzgajamo ali kada sam vidio ovo ,nesto prekrasno hvala ti :)) i ovaj uzgoj ti ide prepredobro sve pohvale
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
31
druze svaka cast, odlicno to pici, mozda ne valja kad sneg zaveje, al kad ti WW zaveju, ljudi ce te provaliti zbog keza :D a vi ostali, jel se to meni cini ili je Domacin, domacin za uzor, i najpozitivniji clan foruma? :) prosto po tvom textu dobijam vajb da bi rado trosio vreme, a naravno i granje, s tobom :D srecan grow druze, pratim dalje :)
 
31.03.2011
0
59
0
54
e bas mi se kontradiktorne stvari ovde desavaju :) jer dobih na privatnu poruku "nisi ti za ovaj forum" jer mu nisam hteo objasnjavati o ventilaciji a i videh da je vec postavljao ta pitanja na forumu...pa sta ja da mu kazem osim setnja mali!
ili
suvise sam star da bih ti mogao pomoci :)

nebitno

Wu, dace bog zdravlja (a bice i para) od umotvorina bogami slaba je vajda ;) granje i sluzi da se dobro druzi ;)
ja bas nisam tako fini kako mislis :) i umem da budem zajeban ali volim uz dobar dim da se druzim , uvek!
vuju moji ortaci neznaju nikad odakli nabavljam...znaju da imam uvek :)

trudim se da nebudem dosadan sa dnevnikom jer mi ovaj box ide dobro, evo fotki od sinoc:



ac721800dd92f9260b0b7e1e66a88b02.jpg



na drugoj fotki odozgo je biljka kojoj sam skinuo nesto lista sinoc, bilo ga je previse...
cvetamo polako, temperatura 25-27 a vlaga cesto preko pedeset, to me brine ali ne previse ;)

pozdrav !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: plankton and Z&N
13.09.2005
58
2
0
Svaka čast, samo napred ovo odlicno izgleda. :clap:.. i pitanjce koliko si ih drzao u vege fazi i koji im je dan cvetanja? Pozdrav
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
domaćine bu žuticu dobile ;) i moglo bi to lišće u vis ko da svijetlo želi ulovit.....
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
vutrić;194628 je napisao(la):
Svaka čast, samo napred ovo odlicno izgleda. :clap:.. i pitanjce koliko si ih drzao u vege fazi i koji im je dan cvetanja? Pozdrav

citaj dnevnik od pocetka sve se vidi
 
31.03.2011
0
59
0
54
za 3 dana bice 60 dana pod svetlom.35 dana su vegetirale
ruzan je neki fotoaparat sa kojim sam fotkao, nema ni megapikesel :) zato su malo zuckaste :p fotkacu sledeci put pravom spravom pa ce se videti bolje...
Dolar, prva fotka se dovoljno zeleni ;) ima jos mesec i vise cvetanja tako da visinu stedim svaki centimetar ;) ali sirinu zato drzim na maksimumu !

hvala ljudi sto pratite ovo i pozdravljam sve ;)
 
13.09.2005
58
2
0
not smoke
ipak mi je lakse pitati nego racunati, a pocitao sam od pocetka.
Domaćine svaka časta samo nastavi tako. Pozdrav drugari
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.