Zašto pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2015
8
5
3
31
Utjecaj west coast repčuge, stvarno su je opjevali nebrojeno puta. A ja bio mlad i naivan :D
Tako je krenulo, eksperimentiranje..ilegalno je pa je zanimljivo bilo valjda. A sad je stvar navike više nego ovisnosti. Navikao sam na taj feeling.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kusfe and Molim

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Trava meni radi neki "moving" i onda je sve nekako pojačanije... ne znam kako da se izrazim, ali nekako od obične situacije napravi je drukčijom, magičnom, makar me okrenilo i na dark side opet je neki "moving".
 

Molim

Aktivan Član
16.01.2016
92
351
53
53
Duvam jer jednostavno volim to, od mrvljenja do rolanja, pa do osjecaja topa u ruci pa naposlijetku samog povlacenja dima i naravno dimnih kolutica. A sada uz sve to jos sam se navukao na growanje.

+ ta sama kultura oko toga, svi duvaju ili su duvali ili ce duvat

+ sam taj osjecaj "movinga" gdje misli lete sto na sat u sekundi ili dozivljaja okoline ako sam vani, sve ikad zapravo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula
28.04.2009
106
143
43
38
Imam urodjenu nervozu, trava me opusta. Takodje sam prirodnjak, ribolovac i muzicar i to je sjajna kombinacija sa travom. Najlepsi osecaj je bio kada sam stigao na Vel. Moravu u 4 ujutro 2-3km u sumi pored reke, napusim se, svanjava RADJANJE izlazi sunce, prelepa reka i nekih 100 vrsta pticica koje u istom trenutku pevaju... Nirvana
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Pušim jer je tu biljku poslao sami Bog da pomogne čovječanstvu. Ne treba odbijati Božiju pomoć.
Samim time i pomaže. Koda mi je to u krvi. Kanabis prirodno raste po cijelom svijetu, čak i u Rusiji (Ruderalis).
Adam i Eva su također pušili kanabis : ) Kao i stari Egipcani. Egipatska božica znanja Seshat prikazana sa listom kanabisa iznad glave :)
 

Garo

Banned
Banovan
14.02.2016
19
8
3
28
Pusim jer me to opusta u bezbroj situacija kad bih mi takvo nesto trebalo.Pusim jer je ljep osjecaj,volim jednostavno srolat joint,zapaliti i osjecati to.To je jednostavno stil zivota/nacin zivota.Evo ove sezone pocinjem i growat |outodor| cu za prvi put.Kao sto kazem,jednostavno stil zivota :spliff::let:
 

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Najviše zbog načina djelovanja na svaki senzorni dio čovjeka uključujući i misaoni proces.
Nekako vjerujem da je vrijeme provedeno pod utjecajem drage nam biljke -u najmanju ruku bi mogli reći- bilo bobro provedeno vrijeme.
Meni je za sada jasno da su tu još i masa drugih sorata koje treba probati pa da se stvori veći broj favorita za svaku prigodu:)
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Pušim zato jer mi paše, ako mi jednog dana više ne bude pasalo neću više ni pušiti. Ali mislim da taj dan nije baš blizu. :) :joint2:
 
08.02.2016
116
198
43
33
Zato sto je lepo!! :rasta: Volim taj miris,volim ukus. Lakse prolazim kroz stres,koga danas ima na pretek...Volim da se navarim i razmisljam o glupostima,a ne o konstantnim problemima. Tako je lepse kad sam sa ekipom,zajebancija je bolja,vise se smejemo. Volim taj rad!!! Nista lepse nego kad pomirisem cvetic,pa se sav stresem koliko dobro mirise....Ima sigurno jos razloga,ali ovi su da kazem najuticajniji...:joint2: :vozdra:
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
najvise pusim ganju iz razloga jer ne volim alkohol,ne volim hemiju,ne volim analni sex,ne volim ganju bez mixa...a od necega mora da se mre :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
gospodo,zbog vas je forum na zavidnom nivou:thumb: Volim vas :mario::

edit: i zbog toga pusim gra...
nikad zamerka ,
tek po koji peh,
naduvati se od marihuane nije grehzbrkzbrgzgzgz :D
 
Poslednja izmena od urednika:
08.03.2016
14
20
3
26
Sisačko moslavačka
pušim da se izbijem :drull: .. sijetim se kak je sve poćelo zbog jedne cure tako sam i poćeo pljugat .. ond vozački i napljugane vožnje XD shvatim da me marihuana vodila kroz jebene(loše i dobre trenutke) zato sam poćeo pušiti :let: