Bagseed 8x20W CFL prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
evo ubrao sam i drugu biljku, onu visoku, glavni head neposusen odma ubran masa 30 grama, dosta malih popcorna. Sad se ceka i treca pa da sve lijepo zavrsi :D

Htio bih se zahvaliti svima na ovom forumu na korisnim savjetima, komentarima i misljenjima :) puno sam naucio groz ovaj prvi grow i mislim da ce sljedeci biti barem duplo bolji :D
 

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
Svaka cast na lijepom growu koji je jos ljepsi kad se uzme u obzir da ti je prvi :respect:
Zahvaljujuci tvom dnevniku uskoro cu se bacit i ja na CFL eksperiment kojeg nisam jos nikad probo jer su me uvjeravali da nije moguce. Hvala, i da ti dim od druge dvije bio jos bolji a iduci grow jos 5x bolji.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
evo sve su obrane :D official report

indica.................33g
velika sativa.......20g
mala sativa........14g
-----------------------------
ukupno..............67g

sve u svemu jako sam zadovoljan :D velika sativa je malo podbacila, volumen cvijeta je bio puno veci od male sative ali ipak nakon susenja je to ispalo skoro pa jednako. Ne cudi me to previse jer je 80% cvijetanja odradila izmedju one dvije lampe :D pa ajde da sam i tolko dobio od nje hihi

Sto se tice kvalitete, indica i mala sativa su stvarno odlicne , velika sativa ocekivano i ovdje malo podbacila ali ok :D moze se i od nje napusit hehe

Kolko god ovaj cfl bio praktican i jednostavan , sljedeci grow planiram sa dvije 250W HPS. Racunao sam da bi me investicija kostala 3000kn ali nisam u zurbi tako da kad skupim pare skupim :D

vec imam i rucno nacrtani koncept prostorije hehe
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
uzmi 400w i bices zadovoljan kolicinom za licnu upotrebu, manje komplikacije, manje para... no naravno kako zelis, ako hoces jace onda bolje jednu od 600w u1.5 x 1.5m i da vidis, a potrosnja skoro pa manja il ista nego 2 x 250, ne zaboravi da trose i balasti :) bar moje misljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and NoSeeds

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
mislim da cu poslusat toj savjet, sad kad gledam, dvije lampe znacce dvije prigusnice (jel tako?) dva odvoda topline, duplo vise zajebancije s tim.

Ali nisam ja to mislio stavit u ovaj growbox koji sad imam niti novi radit nego ccijelu sobu preuredit, stavit mylar foliju odvod topline na tavan itd.
A ovaj growbox sto sad imam cu sacuvat, dobro dodje za male sadnice, kloniranje ili sta god mi padne na pamet u buducnosti :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
za sobu ce ti trebati bar 4 lampe od 600w, bolje preuredi neki ugao i namontiraj kako spada, nije to samo staviti na sred sobe i upaliti svetlo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.