CFL PC growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.05.2008
5
0
0
44
vandalx je napisao(la):
khm..sere...khm
vandalx ne serem samo me paranoja stavljati slike recimo da uživam u anonimnosti.
Prvo osam biljka iz kanabisa su ispali muškići osim dvije koje sam rasplodio.Sada trenutno od tih 26 imam 10 sigurnih cura.Za neke je bilo prekasno jer ih je ubila temperatura koja se u jednom periodu popela do 40c a neke su bili muškići kojima sam uzeo pelud.Ove što su ostale tj. tih 10 rastu brutalno dobro.Nabavio sam CO2 u tabletama, smanjio temperaturu po noći na 26c a pa danu 28c.Sada najstarija koja ima 20 dana blizu je 20cm.Usputno zasadio sam i lemon skunk nekih 5 komada.Evo vam jedan filmić s youtube koji mi je dosta pomogao i gdje sam vidio sve svoje greške i kako se u biti sadi od a do ž. http://www.youtube.com/watch?v=5UbnBsUEoE0
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Kako je miris poceo biti preintenzivan, a ne zivim sam, morao sam kupiti ili napraviti karbonski filter. Nasao sam na hempatia.si filter za nekih 50€ - problem je bio sto je jednostavno prevelik. Tako da sam se odlucio na homemade, iako nisam bio siguran da ce odradjivat posao.
Filter je napravljen prema bongasaurus dizajnu sa icmaga
http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=1380885&postcount=74

Koristena je žičana čaša za olovke (papirnice), aktivni ugljen (zoo shop), hulahopka i crijevo za nape (pevec). Sve skupa materijala 200kn, posla sat vremena



Filter radi svoj posao odlicno - ubija miris kompletno - preporuka.





 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
evo jedan update...

himalaya zuti i boluje, nadam se da cu je uspjet izljecit :icon_frown:



Blueberry nastavlja, iako je i on dobio jedan flush



 

KaraJack

Aktivan Član
kloliko hrane joj dajes i koju hranu, nemora ynacit da boluje, u fayi cvijetanja dolayi do enorme potrebe ya hranom pa se desi da listovi zute a moye biti do PH vrijednosti, mislim vise da je ybog hrane a nije lose provijerit koliki joj PH dajes jer u fazi cvijetanja barem na 6,3-6,5 PH a sta se hrane tice tu treba vidjet sta joj dajes i koliko joj dajes !!!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
boluje od cistog nedostaka N ili dušika . pognoji sa gnojivom sa što više N jer nije ni blizu kraja cvjetanja , cak kažu da se može covjek i popisat no da bi smrdilo no ne bih to pokusavao ali cinjenica je da je mokraca ili urea sadrži veliki postotak N .

no finalno nakon malo pricice o dušiku evo Laidback rješenje za tebe znam da si iz hr pa eto
monognojivo znači izoliran N

Tekuće organsko dušično gnojivo
Poly-Amin
Gnojivo na bazi organskih sastojaka (amino kiselina i peptida), služi za "ozdravljenje"
biljaka kod kojih je došlo do promjena u metabolizmu, kao posljedica tuče, bolesti,
jakog napada insekata, temperaturnih šokova i slično. Ovo gnojivo koristi se folijarno.

Možeš ga nabaviti u zeleni hit čulinećka kod dubrave
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Stavio sam i temu pod probleme, gdje je detaljnije napisano...

Hvala vam na pomoci

@stoner
Buduci da sam u blizini Rijeke, morat cu tamo potrazit. Hvala

e, da. hoce li Hesi bloom npk 4-3-5 barem malo pomoci dok ne nadjem ovo?
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Samo da se nadovezem na stonera, mokraca u sebi sadrzi dosta amonijaka NH3 kojeg biljke mogu uzimati u tom obliku.. Al sad ne znam koliko bi to bilo pametno jer u mokraci(govorim ljudskoj) ima dosta razlicitih soli koje nisu bas koliko ja znam dobre za biljke. E sad da je moci izolovat amonijak iz mokrace i zalit zemlju e to odlicno....

ah jos stajsko dubre (kravlje) ima veliki postotak amonijaka pa je odlicno za vegetaciju pa eto ko moze doc do stajskog dubra i koristit ga za vegetaciju to bi bilo odlicno.. naravno za sljedecu sezonu :))
P.S. imam iskustva sa tim...

P.P.S. OFT je al ja sam ukrstio neku indiku koja je imala crvene cvjetove sa jako, jako tobrom sativom i na kraju sam dobio hibrid sative i indike sa velikom koncentacijom thc-a a i ta biljka mi je odlicna cak su joji i listovi i hedovi crveni a trihoma u izobilju ( ima slika u galeriji u outdooru) .... i na kraju sam tu zenku crvenu ukrstio sa skankom #1 i dobio sam 40g fanemonelne vutre i 20-ak sjemenki...
To ce se sadit next year ak se ne ozenim :)))
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Nisam je zalijevao bloomom zadnjih tjedan dana, ali inace stavim malo manje od propisane doze. Znaci nekih 4ml na 1l. Propisana doza je 50ml na 10l
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Znaci da sam sa flushem napravio upravo suprotno, tj. krivo.

No dobro, hvala na savjetima, pa cemo je hraniti i nadat se da ce sve bit ok.

Pis
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
gle bloom ti nece bas pomoci probaj folijarno sa malo slabijom dozom nekog tekuceg gnojiva sa puno N a sto manje ostalih elemenata kako nebi doslo do nutrient lockup-a jer nadosipanjem gnojiva kojeg već ima a nije potreban moze doci do neželjenih efekata.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Jedino koje sam nasao da ima vise dusika - Ortoflor - 24-12-8

Dobila je dozu toga pa cemo vidjet
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Bit ce kroz par dana, samo da nabavim fotic... HG je dobro, a BB pred kraj tjedna gotov :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.