Indoor, 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Mislim da je je stalo širenje fleka po listovima,tj. nema novih listova sa flekama od kada sam zalio sa NPK 7/7/7 , a ovo što korjeni izbijaju na vrh bi moglo biti jer friški zrak dolazi odozdo, temp. 14 C, pa je hladnije oko pitara, ali ću danas i to rješit...

@ Greenpower : ma zaljevam ih sa Flouravita 7/7/7, ali sam preskočio jedno zaljevanje, tako da bi sad ovo trebalo bit u redu..
slijedeće gnojenje sam mislio probat sa ovim...
http://img94.imageshack.us/img94/797...rafija0312.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Prvo, nakon presadjivanja sve one imaju u novoj zemlji, komplet, tako da vec svi i znaju da prilikom presadjivanja, NIKAD ne gnojiti, a drugo ne sa tim gnojivom, ipak ide u cvjetanje, svi NPK u istom odnosu, to gnojivo nije za nasu biljku. Upravo kao sto si i rekao, da je sve pocelo (listovi zutiti) odmah nakon presadjivanja, "otrovo" si ih gnojivom, a poslije samo dva dana ti dodao joj JOS gnojiva, nije ni cudo.
To gnojivo NPK 15:5:30 je za vegetaciju, ne za cvjetanje, tu malte ne fosfora nema nista skoro, a dusika kamara kao i kalija.... gnojivo za cvjetanje ide odnos NPK npr: 10:25:25 ili 15:20:20, uglavnom N da je sto manji u odnosu na P i K.
Mislim da ti toj nema spasa, a i ne isplati se vaditi je, jer sve kako bude izlazio novi, ovi ispod listovi ce biti takvi, i na kraju osusiti i na dodir otpasti... Kao sto rece "HazeSeeker" ima njoj vise simptoma. Jbg :( 99,9% mislim da je njoj odbrojano
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
...evo samo da javim da je sve u redu sa biljkom, nakon gnojenja sa NPK 7/7/7 flekanje i frkanje listova je prestalo, oni koji su bili zahvačeni se polako suše i otpadaju i biljka dalje napreduje sasvim normalno....
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Extra, baci koju slicicu.... da vidimo kako izleda
Jebaji par listova, nek se ona oporavila, aaa raja ne zna koliko je izdrzljiva nasa "SVETA BILJKA" u odnosu na drugo cvijece npr: Tj. sta im sve radimo i one opet nas uvijek iznenade :icon_cool:
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Vidim listovi na nekim (pri vrhu) znaci oporavlja se tj. oporavila se i sad trenutno stanje joj godi, cim je digla listove... sve dok dizu listove, "zadovoljne" su, nista im ne dirati...
Jedan tip: sto ne stavljas link od "Forum Thumnbail" tako bi se vidjele male slike pa bi raja lakse odabrala i otvorila neku odredjenu, ovako ako imas npr: 10 slika, sve moraju otvarati, a nemaju svi bas velike brzine, pogotovo Srbija (tako sam obavjesten) i sjeverna Hrvatska (mislim na manje gradove)



EDIT:
Dodatak teksta...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
u odine pa neidu ti baš te tvoje tehnike i metode uzgoja što si meni pametovo...ako trebaš pomoć ubuduće javi se ali nemoj pričat gluposti!
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
...baš mije žao,ali sve ide po planu,samo se malo zbedirala zbog nove zemlje... ;p
...update stiže kad uhvt vremena...
 

Noise

Banned
Banovan
09.07.2010
8
0
0
38
Od humusnog treseta nema bolje (organsko) i u teoriji ne moze da se predjubri sa tim, dok ti je ovo drugo jelte veshtachko. A ne znam shto bi se cimao sa biljkom koja tje 99.99% biti hermi, jer koliko sam skontao ti si u isto vreme presadio i prebacio na 12/12. Shto su dva ogromna stresa, a + preko svega si izmaltretirao biljku.

Sretjno
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Samo ti deri prijatelju!:icon_lol:
Oporavila se ona i završit če svoj ciklus.Bit če nešto od svega toga a ti češ biti zadovoljan ipak na kraju.Nešto si i naučio od toga pa če sljedeči put biti bolje!
Pozdrav i rep+ za trud! :spliff:
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Lijepa je, već sad dobro izgleda tak da će do kraja biti sve deblja.. weeee. :))))
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ne znam koliko još imaš do kraja, ali još samo da malo se "udeblja", ako imaš digitalac neki, baci par sličica iz više uglova, tako se najbolje vidi stanje biljke, sve u svemu... drug - to si TI napravio, kako god bilo samo DERI... nek svako sadi sebi da ove dilere više naučimo pameti...!!!!
Bravo haveru, samo laganice...:thumb:
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
auuuu, odkad ja nisam update-ao...
...evo ona se već suši 5 dana, priznajem mogla je i bolje, ali uz sve one šokove koje sam joj priuštio, odlične je, celebralna paraliza... :))...

Uploaded with ImageShack.us
dvije veće stigle iz vege, i par onih frendovih..
velike su 110 cm...


Uploaded with ImageShack.us
ovo su fendove ženke od kraja 4. mjeseca (bile u nehumanim uvjetima)...sadio sam ih po dvije jer su bile skoro 2 mj. u jednoj posudi... :((

...a ovo su dvije zadnje ispod venta, visine 27 cm........


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zuz1

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
auuuu, odkad ja nisam update-ao...
...evo ona se već suši 5 dana, priznajem mogla je i bolje, ali uz sve one šokove koje sam joj priuštio, odlične je, celebralna paraliza... :))...

Uploaded with ImageShack.us
dvije veće stigle iz vege, i par onih frendovih..
velike su 110 cm...


Uploaded with ImageShack.us
ovo su fendove ženke od kraja 4. mjeseca (bile u nehumanim uvjetima)...sadio sam ih po dvije jer su bile skoro 2 mj. u jednoj posudi... :((

...a ovo su dvije zadnje ispod venta, visine 27 cm........


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
155fs853955.gif
155fs853955.gif
grrrrrrrrrrr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.