Prvi grow box - White Widow Auto [GHS] 600W MH-Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.930
358
Socotra Island
eelslap.com
Pa niko nije tu da te hejtuje , ali moraš da primiš kritike zato što mučiš ove jadne biljke .
Bolje bi bilo na primer , umesto da si postovao ovoliko da si pročitao osnovni vodič za uzgoj .
Svašta nešto bi naučio i onda ne bi pravio ovakve greške .
Uz pomoć foruma svako može uspešno da izgura grow , nema od pametovanja i udaranja kontre ekipi ništa .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and sexynole

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
sexynole moj dnevnik je moj prvi grow...prvi "pravi" grow,prvi je bio zezanje u pc boxu...ovaj sajt je nepresušan izvor korisnih informacija,nema bez čitanja pa i gledanja hrpe youtube-a itd,iako ti ovo zadnje ne treba,sve imaš tu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
01.01.2015
86
60
18
37
Ma kontam ja to sve salim se malo nego kazem kod mene je haos pa onda treba malo vremena da se dovede sve ured fali mi dosta stvarcica da bi to bilo idealno nemam bre ni ph merac to je osnova :D moram sutra u potragu za listicima bar ili cu da dignem ruku na sebe :objesen:
 
02.12.2014
153
236
43
Nemam ni ja ph merac, niti mi treba pa mi bilja ide super. Otkricu ti jednu tajnu ne planiram ni da ga kupim ;) ( salu na stranu meni je drugar izmerio sa njegovim ph meracem jednom i to mi je pokazalo gde sam i vise mi nije potreban tako da nemam potrebu da kupim, a ti gledaj ako nabavis trake za ph jeftine su i dugo traju bar ce ti nekako pokazati problizno gde si sa ph vode i ustedeces pare ) E da ovo gore su ti sve pozitivne kritike, verujem da ti nije lako ali pocni da ispravljas 1 po 1 stvar nemoj da zuris i sve ce biti ok, gledaj na svaku gresku koju napravis kao nagradu.
 
Poslednja izmena:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pa haos ti je u boxu jer nećeš poslušat niti jedan savjet koji ti se da...mislim,neda mi se ni nabrajat sta si sve mogao napravit do sada...
 
01.01.2015
86
60
18
37
20150215_222339.jpg 20150215_222326.jpg Vratio sam mrcinu od 600w u box ovaj balas ne smrdi i negreje se ni pola ko onaj tako da nisam :crazyd: tako jako :D izbusio sam saksije 4 glavne napravio sam air potove sad sam bar resio brigu pre zalivanja za pocetak sad da prodam staru sijalicu pa da uzmem cool tub i ph merac i onda mogu da se igram ko coek :makaze:nadam se da necete dici ruke od mene ?:wave: 20150215_222317.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Smells
01.01.2015
86
60
18
37
Mislim da sam skontao zasto mi lisce zuti preksio sam osnovno pravilo zalivanja nisam zalivao kad je ugasena lampa nego usred dana i mislim da me sjebala plamenjaca :plac: ili kako se vec to zove kod kanabisa ?
novo lisce koje raste je sasvim uredu :fuck:
da li ima nesto cime bi to moga sanirati a da nisu makaze?
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ne zalijevas kad je mrak već kad su svjetla upaljena,ili 10tak min prije paljenja...u sve sumnjas samo ne u glavni izvor tvog problema a to je po meni "zemlja je neka prosecna ima sve nutriente potrebne 8 eura 50l"

Već ti se to spomenulo nekoliko puta ako se na varam :)

Uopće ne kužim zašto ljudi zanemaruju kvalitetu zemlje,potroše pare na opremu a onda zemlja neka upitna? Pa zemlja je najbitnija stvar u cijeloj priči,j...opremu i od 5000 e ako ti je zemlja neprovjerena...gubljenje vremena,sjemenki,struje,živaca...

Ja ti garantiram da sad ideš mjenjat zemlju (nije još kasno!) da će ti se biljke preporodit.
 
01.01.2015
86
60
18
37
Mislim da sam skontao zasto mi lisce zuti preksio sam osnovno pravilo zalivanja nisam zalivao kad je ugasena lampa nego usred dana i mislim da me sjebala plamenjaca :plac: ili kako se vec to zove kod kanabisa ?:fuck:
Ne zalijevas kad je mrak već kad su svjetla upaljena,ili 10tak min prije paljenja...u sve sumnjas samo ne u glavni izvor tvog problema a to je po meni "zemlja je neka prosecna ima sve nutriente potrebne 8 eura 50l"

Već ti se to spomenulo nekoliko puta ako se na varam :)

Uopće ne kužim zašto ljudi zanemaruju kvalitetu zemlje,potroše pare na opremu a onda zemlja neka upitna? Pa zemlja je najbitnija stvar u cijeloj priči,j...opremu i od 5000 e ako ti je zemlja neprovjerena...gubljenje vremena,sjemenki,struje,živaca...

Ja ti garantiram da sad ideš mjenjat zemlju (nije još kasno!) da će ti se biljke preporodit.
Novo lisce koje raste od ispod je normano tako da je zemlja ok vec bi uvenulo sve da zemlja ne valja ne znam sta si se uhvatio te zemlje i ta florabela koju preporucujete je 10 eura u toj radnji gde uzimam nista kvalitetnija nije od ove :)
 
Poslednja izmena:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Kako ti kažeš...

Ti imaš problema s zemljom 100% a tu je onda i PH lockup nutrijenata,novo lišće ti izgleda bolje jer uzima nutrijente s listova koji su ti požutili.

Florabella je provjerena zemlja,ne temelju čega zaključuješ da nije ništa bolja? Nisam vidio niti jedan grow s tom agro zemljom na forumu...jesi usporedio sastav? Baci oko šta piše na pakiranju koji je PH zemlje?

Kanabis je prilično žilava biljka i uvenut će samo ako je zemlja puna otrova i teških metala,a ako je zemlja siromašna nutrijentima ili jednostavno loše kvalitete biljka neće uvenut nego preživljavat i izgledat nešto slično kao što tebi izgledaju...
 
Poslednja izmena:

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Decko te lepo savetuje, zemlja ili ph je u banani...florabellu radi klasmann i kvalitetna je...U toj radnji si isto mogao da uzmes i potgrond H i da ti biljke pevaju :D nebi bilo lose i ph metar(ili barem listice) da uzmes pa da znas s kakvom vodom imas posla...Lisce ti je zuto a peteljka ljubicasta sto znaci da biljka ne uzima N (ili losa zemlja ili PH u banani)
p.s ja ti iskreno zelim srecu i da ti se biljke oporave, al nemoj posle da se zalis ako krene na gore...
 
01.01.2015
86
60
18
37
Kako ti kažeš...

Ti imaš problema s zemljom 100% a tu je onda i PH lockup nutrijenata,novo lišće ti izgleda bolje jer uzima nutrijente s listova koji su ti požutili.

Florabella je provjerena zemlja,ne temelju čega zaključuješ da nije ništa bolja? Nisam vidio niti jedan grow s tom agro zemljom na forumu...jesi usporedio sastav? Baci oko šta piše na pakiranju koji je PH zemlje?
Pisalo je da ima sve zivo od nutrijenata ph je od 5,5 do 7,5 oticicu u ranju bas da ti slikam sastav :D ph je u banani sigurno tu ste upravu sto posto :(
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
"pisalo je da ima sve zivo"...

Na svim zemljama pise da "ima sve zivo"...pitanje je u kojem omjeru,količina,balans tih nutrijenata.

Otiđi u radnju usput s 10 eura i kupi florabellu i imaj solidan yield,pa uštediš te iste novce pušenjem svoje vutre...

Mislim kako oćeš :D

Išao si kupovat 600w itd itd...a riješenje ti možda leži u 10 eura.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and opa cupa
04.04.2014
267
230
43
To sto pise na deklaraciji, a odnosi se na PH zemlje mozete komotno macku o rep da okacite. @sexynole ti nisi napravio osnovnu stvar pre nego sto si zabo menke u zemlju, a to je utvrdjivanje stvarnog nivoa PH zemlje. On varira od lota do lota. Druga stvar je sto se PH zemlje mora konstantno pratiti jer ce on poceti da se menja sa prvim zalivanjem. Moze ici i na gore i na dole, a najcesce ide na dole. U Srbiji je trenutno dostupan samo jedan jedini supstrat koji je namenje za uzgoj kanabisa, a sve ostalo sto je u ponudi je stvar srece, umesnosti ononga ko uzgaja, a na kraju i samog straina.
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.669
11.930
358
Socotra Island
eelslap.com
ma kakvo utvrdjivanje ph zemlje ,sa čime ? Onim kinezom zelenim ? To mogu deca da se igraju merenja sa tim :)
U pravu si komsija za kvalitetan supstrat i to nije za dzabe naglašeno svuda . Kupiš to i ne boli te glava za gomilu sitnih boljki koje se javljaju kao posledica lošeg supstrata...
pročitaš vodič kroz uzgoj koji se svima preporučuje , pogledaš Servantesov film na netu i onda kreneš valjano od klijanja pa lagano dalje . Ako usput bude nedoumica i problema , pitaš na forumu i dobiješ časkom odgovore...
nema nikakve filozofije prevelike