Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ne mogu ni zamisliti da sam u gradu kao ti He-Man...

Mislim da nema ljepseg osjecaja od ljetne noci kad izadem na balkon, zavezem se sa spagom(da ne padnem XD) i zapalim...cijelu noc provedem na balkonu gledajuci milijune zvijezda...um polako odluta i bar na par sati zivim u nekom svijetu gdje je putovanje medu zvijezdama sasvim normalna stvar...

A onda me high pusti i userem se kad se sjetim u kakvom usranom svijetu zivim...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
fukmondo je napisao(la):
samo sto smo ja i žena odzvonili svoje,pa ostali ja i kučni ljubimci solo,3xper dej:dog_walk2:
:rofl:
Ma nabrajao sam onako, opet kažem dođe skoro na isto hehe. Dao si mi ideju da nabavim papigu, volio bi majmuna recimo:))
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
najs green,ako moze savjet,za sitnu lovu nabavi si mušku nimfu,ima da prica sve sta je naucis i dobro a bogami i ono lose:),imam i zenku isto one su pak vise sutljive i kopira muzjaka u svemu,a mozes odmah i par,aj pozz.:icon_lol:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Sekach je napisao(la):
Ne mogu ni zamisliti da sam u gradu kao ti He-Man...
Eh što je najgore niti nisam u gradu =/, jedno 4-5km od grada u predgrađu.
I do prije par godina nije niti bilo neke ogromne vanjske rasvjete ali sada su
se sjetili uz magistralu posaditi svakih 2m po jedan onaj ogroman stup s HPSicama.
Dođe mi da uzmem zračnu pušku i sve ih poskidam :))))
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Sekach je napisao(la):
Mislim da nema ljepseg osjecaja od ljetne noci kad izadem na balkon, zavezem se sa spagom(da ne padnem XD) i zapalim...cijelu noc provedem na balkonu gledajuci milijune zvijezda...um polako odluta i bar na par sati zivim u nekom svijetu gdje je putovanje medu zvijezdama sasvim normalna stvar...
lol, ja sam lijen ic na balkon pa sam krevet dovukao ispod krovnog prozora...
dok me pripadala jedna druga soba u kuci, znao sam po ljetu izvuc krevet na balkon, ubit trubu i pajkit....
(tad mi se jos dalo, jer nisam mogao pusit unutra..)
 

aux

20.04.2011
13
1
0
37
ja najvise volim gledat u nebo,nesto me bas tjera da pola sata-sat neprestano gledam u nebo,nakon toga me vrat zaboli pa onda gledam u zemlju i to je to :)
 

Tatjana994

Banned
Banovan
11.06.2011
0
0
0
29
Ahahah..kako ste me is3povali sad:D Meni je vrh da gledam neki fil,bilo,bilo koji...sa sestrom...I uvek filozofiram o radnji filma i smaram tako sestru,ispitujem je nebitna pitanja o filmu i sl:D I gotivim skroz da pisem nesto,uuuuuf!Neverovatan osecaj:))Joooo kako mi je dobro sad:D:D:D moram da vam pisem jos nesto...Ma neam pojma:D Nisam probala nista vise od marijane,i ne bi za sad:D:D:DMani trip,ae pa tako:D xD
 
11.05.2011
2
1
3
32
Jedno od najboljih pljuganja mi je bilo kad smo se cimer i ja naduvali na pruzi, (po noći) sjeli na pod i uživali kad bi vlakovi prolazili. Prejeben osjećaj dok vlak projuri uz tebe :) Još ako za pit imam schweppes tangerinu e onda svršavam :D
To je kad sam na faksu u ZG, :) a kad sam doma onda s frendovima (max 4) odem u gorice ili ti ga vinograd pa hladan gemišt, pa pljugica, pa roštilj, pa gemišt, pa pljugica i tako ukrug dok nam ne ponestane materjala.....
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Kad sam napljugan najvise volim sesti sa ekipom dobrih i inteligentnih ljudi i raspravljati o svemu i svacemu.Siriti horizonte i uciti,slusati,upijati i izvlaciti zakljucke iz svega o cemu pricamo.
Volim i citati knjige kad sam napljugan,dok je citam naduvan imam tu moc da si stvorim tacnu sliku u glavi onog sto pisac opisuje,i kao da se nalazim tamo :)
 

Mln

02.07.2011
0
0
0
30
Meni je najjace kad sam navarena da odem u jedan pab sa ekipom, tamo svi to kontaju, pricamo o svemu, bacamo rime, posebno od prtija. A jos kada puste psy... Pa se onda zabodemo ili nekako igramo kad nas ponese. Obozavam da slusam psychedelic trance dok sam napljugana, to kao da mi pojacava tripove i osecam se posebno.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ja u poslednje samo kuvam kad se napljugam! xD Ahahahah! I to se bas istripujem pa napravim hranu za 20 ljudi, koju ne mogu sama da pojedem, pa zovem ljude da dodju da jedu! To je drustveno-korisni rad! :D
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Najjače mi je upljugan odem solo po noći na obližnji ribnjak, po mogućnosti po mjesečini, ponesem si malo kafe, ćeifim, zapalim i pustim si neki trance na mp3..... Jaooooooooooooooooooooooo