The Kush Family (Kosher Kush, Violator Kush, Bubba Kush 2.0, Master Kush) by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 26 dana od prebacivanja na 12/12 (cvjetanje 14 dana Violator Kush, 11 dana Bubba Kush 2.0, 10 dana Master Kush, 8 dana Kosher Kush)

Vrijeme je za jos jedan tjedni update!:respect:

Nista specijalno se ne dogadja osim sto Kosher Kush nikako da stane rasti u visinu i to vec lagano postaje zabrinjavajuce. Sa jucerasnjim danom je bila visoka 152 cm (mjereno od poda) pa je sinoc palo i prvo cropanje (trebat ce jos) jer je sa jednim vrhom bila 19 cm od Hansa!!! Za divno cudo nije pokazivala nikakve znakove da joj smeta svjetlo, ali dalje je nisam mogao pustiti jer je "njen" Hans bio podignut full do plafona boxa.

Guzva u boxu je maksimalna, biljke hoce izaci iz boxa. Hehe. (mokre su od Boom Boom spreja)
P1070505.jpg P1070506.jpg

Ovaj tjedan su sve dobile folijarno Boom Boom sprej (5 ml na litru vode), a Violator Kush je zalivena sa 10 ml Orgatrexa, 1 gram Bactrexa na litru vode i po povrsini zemlje sam prije zalijevanja posipao dodatno Silicium Flash. Ostale su i dalje na vodi. Piju ko lude, oko 8 litara dnevno (sve zajedno).

Temperatura dan je 24-25 stupnjeva, noc 20. Vlaga dan 45-50 posto, noc 60 posto.

Hansevi od 30 do 45 cm od vrhova biljaka.

Zajednicka (Violator dolje lijevo, Kosher dolje desno, Master gore lijevo, Bubba gore desno)
zajednicka 1 5 1.jpg zajednicka 2 5 1.jpg
zajednicka 5 1.jpg
Evo i fotke od prije neki dan dok jos Kosherica nije bila cropana (fotkano nakon spricanja Boom Boom sprejem)
P1070512.jpg

P1070516.jpg P1070517.jpg

Bubba Kush 2.o i Kosher Kush od jucer
bubba kosher 5 1.jpg

Bubba Kush 2.0
bubba kush 1 5 1.jpg bubba kush.jpg

Kosher Kush
kosher kush 5 1.jpg kosherica crop 5 1.jpg

Master Kush
master kush.jpg

Violator Kush
violator kush 5 1.jpg

Do iduceg updejta pozdravljam Vutra ekipu!:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 34 dana od prebacivanja na 12/12 - cvjetanje (Violator Kush 22 dana, Bubba Kush 2.0 19 dana, Master Kush 18 dana, Kosher Kush 16 dana)

Veliki pozdrav Vutra ekipi!:respect:

Ovo ce biti kratki update jer se nam sta puno reci - stretch u vis je stao i krenulo je pumpanje cvjetova!:banana_rasta::mario:::skot:::let: Mislim da je Kosherica bez cropanja visoka preko 170cm.:)
Sve su samo na vodi do daljnjega - gnojenje 4.12. Violator Kush sa 10 ml Orgatrexa, 1 gr Bactrexa i po povrsini zemlje sa Silicium Flashom se pokazalo nepotrebnim, odnosno malo sam je pecnuo, al nista strasno.

Temperatura 24-25 dan, 19 noc, vlaga 45-55 posto.

Zajednicka (isti je raspored kao i prije)
zajednicka 13 01.jpg zajednicka1 13 01.jpg zajednicka sa strane 13 01.jpg

Violator Kush (odlicna za ScrOG ako netko planira raditi, niska, a ide dosta u sirinu)
violator 1 13 01.jpg violator cvjetovi 13 01.jpg

Bubba Kush 2.0
bubba 13 01.jpg

Master Kush
master 13 01.jpg master cvijet 13 01.jpg

Kosher Kush
kosher 13 01.jpg

Hanse vi su od 33 cm do 45 cm od vrhova biljaka. 45 cm je Violator Kush, al ici ce panel nize za 4-5 dana.

:wave::vutra::wave:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 41 dan od prebacivanja na 12/12 - cvjetanje ( Violator Kush 30 dana, Bubba Kush 2.0 27 dana, Master Kush 26 dana, Kosher Kush 17 dana)

Vrijeme je za jos jedan tjedni update!:respect:

U ovome tjednu su biljke dobile po prvi puta PK 5-8 tzv."bananu" - 10 ml na litru vode. Dovod vode sam zatvorio dan i pol prije zalijevanja i svaka je zalivena sa dvije i pol litre gnojiva - taman do runoffa.

Violator i Kosher Kush su vec lagano pocele pokazivati manjak fosfora pa je bilo i vrijeme da dobiju hranu za cvjetanje. Na Violatorici su mi malo pozutjeli listovi. Prvo sam mislio da sam je pregnojio sa onih 10 ml Orgatrexa koji je dobila pocetkom ovog mjeseca, ali bi ipak rekao da je to manjak PK gnojiva jer je od svih ona najvise usla u cvjetanje.
Takodjer su mi se kod zalijevanja dolje u potu kod Vilatorice, Kosherice i Bubbe pojavili springtailsi, odnosno po naski "skokuni". S obzirom da slove za uglavnom bezopasne napasti koje se hrane mrtvom organskom materijom za sada nisam nista poduzimao. Ako se otme kontroli (a nadam se da nece) onda nastupa otopina duhana ili buhaca. Guglajucim netom (jer mi nije bilo jasno od kuda sada oni u zemlji), naletio sam na podatak da se oni uglavnom nalaze u zemlji koja nije sterilizirana, pa dodju sa zemljom. (bravo Plagron!!!)

Uglavnom, punjenje cvjetova napreduje, a za springtailse cu vidjeti kako ce se razvijati - pomaze ostaviti zemlju da se potpuno osusi pa onda bestije otegnu papak. Budemo vidjeli.:)

Temperatura i vlaga su iste kao i od prethodnog updatea. Hansovi na istoj visini.

Zajednicka
zajdnicka 1 20 01.jpg zajednicka 20 01.jpg

Violator Kush
fles 20 01.jpg
violator cvijet 20 01.jpg

Zuti listovi
zuti listovi 1 20 01.jpg zuti listovi 20 01.jpg
"Skokuni" iliti springtailsi (ovo bijelo sitno sto pliva u vodi)
springtails 20 01.jpg

Bubba Kush 2.0
bubba cvijet 20 01.jpg

Kosher Kush cvijet
kosher cvijet 20 01.jpg
Kod Kosherice izbio korijen dolje na dnu pota unatoc matrix disku koji se nalazi sa bakrenom stranom okrenut prema gore da se upravo ovo ne bi dogadjalo (al eto, dogadja se)
korijen 20 01.jpg

Master Kush cvijet
master kush cvijet 20 01.jpg

:wave::vutra::wave: