The Kush Family (Kosher Kush, Violator Kush, Bubba Kush 2.0, Master Kush) by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
da se oni uglavnom nalaze u zemlji koja nije sterilizirana, pa dodju sa zemljom. (bravo Plagron!!!)
Imao sam ih ja u cistom kokosu...mislim da to nema veze sa Plagronom vec sa vlagom koja ih privlaci kao i ostaci hrane u potu ispod.Ali kako god..Plagron u "moju butigu"vise ne ide:thumb:Ipak bi ja to sve polio sa cajem od duhana..pobi ti to dok mozes...da nebi bilo..kukuuuleelele:)
Biljke kao i uvijek...ne valjaju nista:):thumb:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 48 DANA NA 12/12 - cvjetanje (Volator Kush 37 dana, Bubba Kush 2.0 34 dana, Master Kush 26 dana,Koher Kush 24 dana)

Pozdrav vutra ekipi!:respect:

Nema se sta puno za reci - dobile su jucer klopu, 12 ml PK 5-8 sa pola grama Bactrexa na litru vode. Prije zalijevanja sam im zatvorio vodu na 2 dana da se zemlja potpuno posusi i zalio ih svaku sa 3 litre do runoffa. Violator Kush i dalje ima problem sa zutilom, a za koji dan cu vidjeti jel deficit PK ili je ipak u pitanju previse gnojiva. Rekao bi da je deficit...vidjet cu kako ce prihvatiti ovo hranjenje.

Temperatura 23-24 dan, noc 19 stupnjeva. Vlaga od 45 do 55 posto.

Zajednicka
zajednicka 28 01.jpg zajednicka sa strane 28 01.jpg
Bubba Kush
bubba kush 28 01.jpg

Master Kush
master kush 28 01.jpg
master cvijet 28 01.jpg

Kosher Kush se polako puni
kosher kush cvijet 28 01.jpg

Violator Kush
violator kush 28 01.jpg vilator cvijet 28 01.jpg

Do iduceg updejta pozdravljam.
:wave::vutra::wave:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Jako lijepo to izgleda.Panel je na koliko ? 35 ?
Brutala drug :)
Hrane sada imaju a meni je zasmrdio panel...a onda sam skontao da je ovaj na večoj biljci iza niže pozicioniran tj na MK-u onda mi je jasnije...no..
Kako god okreneš ide to svojim tokom ovo su sitnice i pizdarije zapravo, nebitne sada u tolikoj mjeri da bi utjecalo na ishod :)
Loadaj fosforne granate i udri :)
Reedito sam @Sensi Star pa eto, uz ove moje doma nemres smisleno nista napisat...
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
LED panel je kod VK na 40 cm, tako da to ne bi trebao biti problem. I sve 4 imaju na par listova dolje one tamno smedje rubove (posusene) sto je manjak fosfora. Vidjet cu kako ce se ponasati sad nakon ovog gnojenja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@420Florist

Mislim da nije to do Cal mag nedostatka jer je Volator Kush dobila ekstra Silicum Flash prije cca. 2 tjedna koji ima to u sebi. Vidjet cu kako ce se ponasati nakon ovog gnojenja. Ako dodatno pozuti znaci da joj je previse, ako sse oporavi znaci da je gladna.:) Slican problem sam imao sa Gorilla Glue u proslom growu pa je na kraju ispalo da je gladna bila.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
fotke su sjajne, kao da si od te struke, biljke odlične,kao i uvjek.
ako ti je list pokazuje manjak P onda je to također prisutno a žutilo po lišču je od svijetla , pogledaj na fotkama,bolje se vidi, žuti na mjestu preklapanja dvaju panela, prema šatoru ne žute.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ne sumnjam u tebe, sredit ćeš ti to :D U pravu si, nisam pazio od početka, ništa nego sačekati, i nadati se boljem ako su već dobro nahranjene..
Kakva je situacija sa springtailsima, jesi to sredio.. by the way, njih najlakše i najefikasnije središ sa nematoditima <(Steinernema feltiae) (haman pa ništa ne košta)..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Vidim da imas slican problem kao i prosli grow, vide se vene na listovima, polako zute i blijede. U proslom growu se isto otvorila diskusija sto bi mogao biti problem i bilo je puno dobrih komentara i svasta se dalo nauciti. Posto i sam radim pod Hansom imao sam slicne probleme ali sam uspio doskociti i naci rijesenje. Jednostavno se pod LED panelima javlja problem Cal-Mag nedostatka a nasao sam rijesenje tako da sam poceo koristiti jednostavna gnojiva bez puno dodataka ili da se paleta sastoji od 6 bocica. Zna se sto biljka treba u vegetaciji a sto u cvatnji. Uz jednostavna gnojiva od 3. tjedna cvatnje uzmem samo cisti fosfor bilo kojeg proizvodjaca. Druga stvar koju ti zelim reci je da sam naisao na to da kokos+mekana voda+LED rade ovakve probleme. Nekada manje znaci vise, a indoor se opcenito pretvorio u picajzliranje do bola i u svemu tome covjek vise ne zna odakle tocno problem dolazi. Probaj odraditi jedan grow sa klasicnim NPK + fosfor i sa obicnom zemljom, mozda tu lezi odgovor na tvoj problem. Puno srece do kraja i nadam se da sam bar malo pomogao.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Isto čitam po njemačkim grow forumima, isti deficiti, na kraju sam došao do zaključka da većina koristi Cal-Mag + Iron/Zink boostere da spriječe to, a slične deficite sam i ja imao pod led panelima, iste pojave, isto tipično šaranje listova sa žutim crtama (magnesium) i onda samo požute, a i grane/vene kako god, purple budu isto kao i kod tebe, sve sam isprobao što sam po netu našao, potrošio para i para na stimulatore, đubriva, vitamine.. i na kraju me spasio CalMag Xtra od Advanced Nutrientsa, i našao stimulatore (zink/iron) za kaktuse ovdje u prodavnici, i od tada ništa više (a 500w udara po njima), uz to bacim im kašku meda svako 2 tjedna, i sretne..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@420Florist
Springtailsi su i dalje prisutni. Ima ih u vodi dolje u potu oko 10-15 komada, al nisam ih sa nicim tretirao zasad.

@Stipa
Prije nego je pocelo to zutilo biljka je dobila Silicium Flash koji u sebi ima cal mag, tako da mislim da nije do toga. Imam doma Cal Mag tekucinu za folijarnu primjenu pa cu vidjeti dal cu koristiti ako se ovo ne popravi sada nakon gnojenja. Pk 5-8 je gnojivo od BioTabsa (fosfor kalij) koje bi trebalo popraviti situaciju, ali moram pricekati minimalno 3-4 dana da se vidi rezultat.
I prosli i ovaj grow su biljke u zemlji (nije kokos) 50:50 (zemlja perlit) u mixu sa Biotabs gnojivom.
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Vidim da pise u uvodu Plagron kokos kuglice pa sam zato napisao onaj zakljucak, jos ako je voda mekana plus LED panel mozda i tu lezi dio problema. U svakom slucaju nadam se da ces doci do izvora problema jer se pojavljuje ajmo reci, drugi grow za redom a to u glavi stvara pritisak. Bar je meni tako bilo. Radis sve kako treba a problem je i dalje prisutan.