2 lemon skunk + 5 super lemon haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
sjemenke :




stavljene na klijanje 7.4

sve proklijale, i stavljene u zemlju 9.4





zemlja - supstrat brill za cvijeće

nakon što sam ih stavio na klijanje bile su u mraku puna 3 dana,

rezultat : 6 biljaka je već izdignulo sjemenku iznad zemlje, samo je jednoj sjemenki klica izašla van, no sad je s njom sve u redu, i ona je izrasla

evo slike od jučer



malo su se izdužile, svjetlo je 2 x 23 wata 4000K žarulje ,

naručen je HPS 400 wata, stiže petak, do tada će biti pod cfl


box za sada ormar, bez ventilacije, samo jedan mali ventilator koji puše po njima,

trenutno nemam nikakve mjerače, do idućeg tjedna će viti sve.

nadam se da će se dobro razvijati dok ne sastavim sve.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Stavi ih do tada na 2-3 cm od cfl-ki, nece I'm smetati.

Sretno I pratim ove meni jako zanimljivi strainove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
ozbiljni strainovi...bez Ph metra nula bodova;)
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
3 biljke su trenutno jako blizu žarulja, ostale su udaljene zbog posuda, ne mogu ih bliže zgurati, i slabije se razvijaju

vodu uzimam iz bunara, neznam ph.

u planu je kupnja testera :)
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
evo tip kupi pet litara Uniqe vode taman PH za biljke mozes i bez ph metera vodi racuna radje o teglama da nebude premale sto je najveca pocetnicka greska i priblizi malo svjetlo 1,2 cm obavezno nabavi neki ventilator za ispuh onaj za wc barem jer bez pod tlaka banana, šp meni previse biljak i prevec zemlje za tu malu biljcicu sljedeci put nabavi ili kamene koce kosta 7kuna komat i mozes peglat u njima bez probllema ovo ce ti biti malo stresno za presađivanje ali i biti ce ti guzva u boxu da neces znati di je sto nadam se da si uz takvu hps lampu kupio i spreder i cool tube inace ces sve to fino sprziti na naglo zato bolje sprecit nego ljeciti (patrdon na negativnostima koje sam iznio ali lemun ti raste brutalno brzo i veliko samo da znas nabavi si neku mrezu nemoj radit lst posto ti je lemun sativa i predivno radi na scrogu.
nemoj kaj zamjeriti samo hocu pomoc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
kritike i trebam ;)

u planu je cooltube

što je spreder
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
jurca je napisao(la):
kritike i trebam ;)

u planu je cooltube

što je spreder
Diosta ljudi misli da je to nepotrebna igravcka ali po meni to je najdivnija izmisljotina sto se tice rasvete s tim dobijes da ti se ravnomjerno siri cjelo svjetlo po prostoriji ili boxu i maksimalno iskoristava lumenu to je must have ako mene pitas a kosta nekih 150kuna ili ti 1500 dinara i najbolje ulozen novac cak ti netreba ni ref folija toliko koliko ti znaci ta igracka
 
11.12.2011
3
1
3
38
Uzgojem pod umjetnim svjetlom biljka doživljava neprirodnu fotosintezu, zato je u svijetu zabranjen uzgoj rajčica pod svjetlom, to je dokazano nizozemskim istraživanjima, tako da indor nebi preporučio, probajte posaditi iste vrste vani i unutra i vidjeti ćete razliku.Iako za one koje nemaju uvjeta vani saditi jbga bolje išta nego ništa.
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
nebi se dvoumio da mogu birati između vanjskog i unutarnjeg uzgoja, ali još nije legalno pa me frka vani.. a i netko da vidi uzeo bi ih
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37






biljke još uvijek pod cfl žaruljama, hps nije još stigao, razmišljam da ih izbacim van na sunce dok ne dođe hps

svaki dan se primjeti da su malo porasli listići.. zadovoljan sam obzirom na rasvjetu i ventilaciju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
mali update



nadograđen ormar- ubačen još jedan ventilator

ovako izgledaju biljke








velika razlika između najveće i najmanje ..

do ponedjeljka nema hpsice
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
cj1980 je napisao(la):
evo tip kupi pet litara Uniqe vode taman PH za biljke mozes i bez ph metera
Evo vidis.....ovo se zove dezinoformacija! Ako mislis uzgojiti nesta od tih Sativa, kupi Ph metar.A rasvjetu necu ni spominjati;)
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
hps još nije stigao.


ubacio sam mjerač vlage i temperature ...

ph metar nigdje nisam mogao naći, naručit ću preko neta.

može preporuka koji mjerač da uzmem? gledao sam na njuškalu , oni od 120 kuna mi izgledaju loše.

mislio sam uzeti za 250 kuna mjerač, nadam se da će valjati ..


vlaga u boxu dok gori svjetlo 55 , temperatura 20 stupnjeva

kad je ugašeno svjetlo vlaga 70 , temperatura 17










biljke lagano napreduju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.