2 lemon skunk + 5 super lemon haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
bio sam sad u boxu, većina uši je nestala, ostalo ih je možda 20 posto od jučerašnje populacije,

špricanje je išlo sinoć oko 23 h, jutros oko 4 h i sad sam ih u 10 pošpricao
smanjio je se broj uši ali ima još puno jajašaca (bar mislim da su to jajašca - kao prašina po listovima )

Opa cupa napravit ću sad svježu mješavinu da imam za večeras. to kad odstoji više od 24 h, smrdi previše ;)

samo mi je bitno da ne naštetim vrhovima , strah me da bi mogli početi truniti od tolike vlage . ili da će se špricivo od kopriva osjetit u dimu. a smrdiiii u pm :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
nije to nista kako tek smrdi nakon 15-ak dana.
Nece se nista dogoditi biljci od koprive slobodno ti to spricaj...(Samo kada je ugasena lampa spricas,nemoj dok je upaljena!)
Kada tako odstoji kopriva kao kod tebe,postane odlicno gnojivo ali eto ,taj proces se osjeti na 200 metara,grize za oci i suzava vene:)
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
unatoč stalnom špricanju s "koprivanom" lisne uši su ostale na jednoj biljci i ne silaze s nje, previše ih je, gotovo da se ne vide listovi i vrhovi te biljke,
osim toga , na toj biljci su gotovo svi listovi i veliki i mali poprimili žutu boju, biljka izgleda očajno.

odlučio sam se da ju večeras ošpricam sa Plantela kenyatox verde - insekticid na bazi prirodnog piretrina (nisam mogao doći do plantela prima)
znam da nije pametno špricati u ovoj fazi no nemam drugu opciju
nju ću sušiti u vodi (water curing) . i to mislim da ću je i flushati ovih dana i nakon toga skidati, jer ne vidim kako bi se listovi mogli izvući.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
50 dan cvijetanja.

jučer i danas špricam sa plantelom, stalno se rađaju nove uši, listovi su puni bijelih jajašaca na svakoj biljci, dok su one velike uši i dalje najviše na jednoj problematičnoj biljci
nju ću danas flushati i skidam ju za 6-7 dana, jer su joj listovi klonuli, žuti su cvijetovi su joj potamnili od špricanja koprivom i već mi se pomalo gadi gledati ju punu lisnih uši. tako da jedva čekam da ju okrenem naopako .
prekjučer sam skinuo s nje jedan sporedni vrh i dao prijatelju da degustira. čekaju se rezultati ;)
probao sam sa bubamarama, ubacio 8 komada, navečer ni jednu nisam vidio , onda sam špricao.
opet su krenule vrućine pa su veliki listovi na većini biljaka skroz požutili. oni mali su još zeleni. prekjučer su dobile gnojivo, pojačao sam fosfor.
mislim da im je ovo zadnja doza prije ispiranja i skidanja





Edit : odrađen flush na biljci koju sam špricao plantelom, kad sam ju iznio van boxa, osjetila se jako na špricivo. na njoj ću napravitiwater curing, nadam se da će se očistiti špricivo.
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Jebiga napravi najbolje sto mozes iz te situacije. A jesi li nasao sto je uzrok tome, tj na koji nacin su dosle u boks?

Mene bi vise brinulo na koji nacin su dospjele do biljaka jer budimo realni, nece ti ovo biti zadnji grow :D rijesavaj to sto prije... npr razvuces zenske najlonke preko svih upuha... kada ulazis iz vana ne bi bilo lose ni promijeniti odjecu itd itd..

jbg sad, sretno sa water curingom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Jurca groweru naucio si nesto iz ovoga;)
Tavan nije najsretnije rjesenje za box i to je najvjerovatnije uzrok gotovo svih problema na koje si naisao.
Visoka temperatura+ niska vlaga+osjetljivi strainovi i evo problema....... :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca and PowerSeed

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
crunkisi -
mislim da je problem što sam ostavio par puta preko noći otvoren box, a čak i kad je zatvoren ima par spojeva gdje ima mjesta da uđu nametnici.

mislim da više neću growati na tavanu, previše je stresa za biljke a i za mene.
imam vremena do iduće godine odlučiti gdje growati :D

2 biljke se jako dobro drže, jedan lemon skunk i jedan haze,. kao da im ne smeta previsoka temperatura.

lisnih uši ima dosta, no ne kao prije.
sutra stavljam onu najugroženiju u mrak , ostale ću flushati pa će i one za koji dan u mrak

opa cupa
hvala na tituli ;) da naučio sam puno iz ovoga growa, definitivno tavan treba izbjegavati.

bio sam neki dan sa frendom koji je testirao haze - dao sam mu jedan sporedni vrh, kaže da je dobar rad opuštajući. ja nisam probao još.
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
danas skinute zadnje četri biljke, njihove slike nemam.
ovo na slikama su 2 hazea koji su skinuti prije 2 dana.
i ima jedan haze na kojem sam radio water curing, mijenjao sam vodu svaki dan, no to je se sve počelo raspadati i smrditi, povješao sam ih, vidjeti ćemo šta će biti od njih,

mikroskop nisam nabavio tako da mi nije poznato stanje trihoma, ukupno su bile 82 dana na hps--u i režimu 12/12 od toga je prvih 22-23 dana bila faza predcvijetanja.




 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jurca je napisao(la):
... no to je se sve počelo raspadati i smrditi, ...
:signs053: pa sta mu uradi... a od 7 fotki bas ni jedna ostra, ne ide te fotografija, nadam se da ce vura biti bolja od fotki kada se osusi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
evo malo bolje slike. ove što su bile u vodi 5 dana su se osušile dobro, danas probao sporedni vrh od nje, zadovoljan sam radom, čista pozitiva, srušila me je u krevet, no nisam spavao već su mi se po glavi vrtile razne ideje, smijao sam se u sebi cijelo vrijeme slušao sam lagano novi album od kiše metaka i skroz mi je bio drugačiji doživljaj glazbe, jako mi se svidjelo. nakon jednog sata, morao sam neplanski voziti auto, ustao sam i pokušao se osvjestiti, oči su mi bile jako krvave malo sam si zabrijao da će me zaustaviti policija, pa sam se malo uspaničio, no kad sam počeo voziti sasvim sam bio opušten i ispravan.

glavne vrhove još nisam probao.
držim ih na 2 mjesta, svagdje mi je previsoka temperatura, brzo se suše, no nažalost ne mogu im pomoći. nabavit će staklene tegle sa gumom na poklopcu :D



ovdje je vrh koji je bio 5 dana u vodi




obzirom da sam u životu popušio cca 25 jointa, neću davati svoj smoke report već ću zamoliti prijatelja za ocijenu ;)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
taj vrh sto je bio pod vodom ti je izgleda popljesnivio, mogao si i otrimati to pa s trimom nesto napraviti :D hehehe al u svakom slucaju odlicno
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
jurca nista prijatelji smoke-report ti si glavna faca i bas zato sto nisi puno dimio smoke-report bi mogao biti zanimljiv.
:aroma,okus,miris,rad i to je to.nista komplicirano,moras jednom napisati smoke-report i evo sada imas svoju ganju i priliku za to;)
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
jučer izvagano , ukupna količina 159 grama
maksimalno je bilo 40 grama sa jedne biljke, minimalno 20 grama na najmanjem lemon skunku
water curing mi je propao ( samo jedna biljka je bila pod vodom) od nje ništa nije ostalo, u vodi je se raspala. ne znam što sam krivo napravio, bila je na mračnom mjetu, svaki dan sam mijenjao vodu. no nema veze.

nisam još probao sve biljke, kroz nekih tjedan dana bih trebao sve testirati, pa napišem smoke report, do sada sam zadovoljan ;)

 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
ovaj lemon skunk je pobjednik svih kupova
dosta ljudi probalo, 90 posto je pitalo da prodajem, sve odbijeno, dosta ljudi je reklo da dugo nije naišlo na ovako dobru vutru, svima je okus citrusa limuna predobar, jedan čovjek je rekao da mu je to za pušit najbolja vutra ikad.

haze se štedi, samo ga ja pušim, dobar mi je kao i lemon skunk. za razliku od lemon skunka, poslje ovoga moram leći , no nema spavanja - u glavi je bujica misli koje imaju totalan smisao , razmišljanje mi je puno lakše , iako sam u krevetu i žmirim osjećam se euforično i sretno, ne bilo kakav osjećaj sreće već do tada ne osjećen .. nešta najbolje što sam doživio :)
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
auu al sam bio namazan kad sam pisao ovaj post iznad..
recimo da je to smoke report i da ovaj dnevnik može u završene.. samo bih rekao za kraj da ni pod koju cijenu ne razmatram mogućnost growanja na tavanu, pozdrav svima dok ne nađem bolje mjesto za growanje :D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
i ja sam veliki fan limuna, svih vrsta...tako da znam kako se osjecas...a jos je i tvoj...ma predivno, jelda?
uzivaj stari...samo lagano i ne jurcaj ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.