2 lemon skunk + 5 super lemon haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Sada si u fazi kada im treba i vise vode i vise hrane..ali opet netreba pretjerivati.Vjerovatno ces morati uzimati bloom F+ bi trebao imati do kraja.Pokusaj ovako.--full doza svega poslije toga obicna voda ali ne da ti procuri dole pa onda opet full doza bez Power zime pa poslije toga obilnije zaljevanje cistom vodom da procuri dole bar litra(simuliras malo jaci pljusak) ..tu vodu bacis.Onda opet full doza svega sa Power zime i tako u krug...Super vit isto treba ponekad izbaciti ne ga dodavati u svako zaljevanje:)Ph 6,5 voda odstajala bar 24h ,prozracena i ako imas mogucnost filtriraj ju na neki nacin kroz nekakav filter za kavu ili vec nesta:) i naravno pazi na temperaturu..najjezim se kada se sjetim gdje su ti cure.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Gnoji ti njih svaki tjedan dana.
Samo nemoj duplat doze,po preporucenoj sibaj i neces pogrijesit,tu i tamo koji flush i milina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E jurca biljcice izgledaju ljepo,ali slike bas i ne ,pa ak bi mogao malo bolje podesiti aparat kak bi i slike izgledale ljepse..sve 5..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
35 dan cvijetanja
u ponedjeljak su pognojene sa 50 ml blooma, 10 powera i po prvi puta su dobile fosfor, 25 ml.
čini mi se da su dobro reagirale na gnojivo pogotovo na fosfor. u ova dva dana otkako su pognojene, očigledno su porasli vrhovi, kao što MACA CICA kaže slike su loše i sad dok gledam slike vidim da ne prikazuju pravo stanje vrhova, stvarno su ogromni :D fotkam ih mobom, nažalost i ovaj puta sam odradio mobom. drugi put ću digitalcem ;)

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Jurca Hesi nema smisla davati svakih 15 dana ili 10.U principu je to slabo gnojivo i moze ici gotovo svako zaljevanje bez problema.
Kroz cijeli grow te prati visoka temperatura i niska vlaga ..to je za biljku poprilicno stresno.sada u cvjetanju je vlaga manje bitna ali opet nemoze biti 20%.U vegetaciji je vjerovatno bila niska i to se sada vidi na curama.
Znaci ventilacija je jako bitna u uzgoju kao i svjetlo i zemlja...recept za prehranu kada i koliko ti nemoze nitko dati.To sam procjenjujes po biljci kada joj sta treba i dali joj treba..ali hesi svakih 15 dana ili 10 nema smisla;)
edit:
fosfor ide od 4. tjedna cvjetanaj tako da i tu si uletio 2 tjedna ranije;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
u planu je gnojenje hesijem svakih 7 dana. krivo sam zaključio da treba svakih 14 dana,. i sad će biti svaki ponedjeljak gnojenje.
pa nisam baš ranije s fosforom krenio, jer u ponedjeljak im je bio 33 dan cvijetanja, znači skoro peti tjedan cvijetanja :D
u kakvima su uvjetima i dobre su. samo da potraju ovakva temperatura cijelo ljeto, da ne bude opet 38-39. sad im i nije tako loše na tavanu :)
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Hm,hm..Jurca mislim da nije bas najbolje resenje da slikas mobom,ne samo sto su slike losije nego i iz bezbednosnih razloga..ove novije generacije mobilnih telefona policija moze lako da locira i da onda nahebes..pa o tome je vec pisalo na forumu..u svakom slucaju sretno...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: denis_ze and jurca

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
u postavkama imas store image location... prebacis na off


ili ako hoces jos jednostavnije nista ne diraj i hostaj na imgur.com, oni automatski brisu sve exif podatke prilikom upload-a
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
2 i 5 vrh su lemon skunkovi. slabije napreduju nego haze. sve ih isto zalijevam-gnojim.
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37


malo bolje slikice, taman idem slikati i ugasi se svjetlo. pa sam s blicom valjda se neće ljutit bebe
zalio ih čistom vodom jutros.
na dva hazea su pistile počele smeđiti, najvećemu su skroz bijele, jedino na ta dva . jel to znači da ih trebam brati :vb_devil:
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Jurca ako nista drugo moram te pohvaliti da su ti slike lepse,ali isto tako verujemo da ces si kupiti povecalo ako ne u ovom growu onda makar u nekom sledecem..:)
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
2 dana nisam bio kod kuće, pojavile su se lisne uši, puno ih je, jutros sam nabrao koprive i stavio ih u vodu, večeras ću pošpricati iako će koprive stajati nekih 12 sati u vodi. valjda će koprive biti dosta za uklanjanje, inače uzimam neopitroid.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Jurca sa koprivom spricaj tri puta dnevno i ako su samo lisne usi rijesit ces problem na taj nacin.
Mozda nekakvu sliku da si okacio da vidimo o kakvoj se ekipi radi:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nemoj neopitroid u ovoj fazi cvatnje. zalijepit ce se za smolu . pitanje dal ce pomoci i water curing da ga se rijesis.probaj taj pripravak od koprive,bosiljka,lavande(ako ju nadjes). ako ne pomogne,radje osisaj te pozutjele i napadnuto lisce.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
42 dan cvijetanja

upravo ošpricane sa špricivom za koprive, korpive su u vodi stajale 36 sati, i ta voda sad smrdi u 3 pi..e mat...ne valjda će pobit gamad .
inače trenutno su samo dvije biljke napadnute, jučer ih je bilo više napadnutih, izgleda da ih je špricivo sredilo na ostalima

no na te dvije na kojima ih ima - je katastrofa. jedna je cijela prekrivena , i to ne samo na listovima već i na vrhu, a jesam popi..io kad sam to vidio, nemogu opisati. još me i digitalac zaje...a nisam mogao dobru sliku uslikati.
znači na jednoj ih nema toliko puno, no na drugoj ih ima previše . ne znam kad su se stigle od jutros toliko nakotiti.
pa najradije bi uzeo brener i sje..o ih sve

pri špricanju sam iskoristio 1 litru špriciva, jako sam natopio tu koja je kritična i ostale sam poprskao dobrano. i zemlju sam poprskao
ne znam dali bi toliko špricivo moglo štetiti vrhovima?

još sam prije par dana vidio po listovima nekakav prah. čini se da su im to bila jaja.

po stiropolu sam vidio nekakve male crne muhice, ali baš minijaturne. ne znam kaki je to đavo ali i njih sam išprico i pobio koliko sam mogo

slike su katastrofa nisam imao volje ni slikati ostale biljke kad su me te uši iživcirale

neću onda koristiti neopitroid, valjda će pokrepati od ovih smrdljivih kopriva, ruku sam oprao i još smrdi po koprivama. valjda će ih skenjati ;)




 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
E sada Jurca to sto si radi sa koprivom je vise folijarno prehranjivanje...manje vise se iz koprive izgubi ona zar u prvih 12 sati .Tako da si trebao u prvih 12 sati koristiti koprivu.Ako nije problem ponovi postupak ako su usi jos tamo ali neka kopriva odstoji samo 12 sati i ta voda(mjesavina)ima moc samo 12 sati poslije toga kao insekticid nedjeluje:)

edit:
totalno sam ti zakomplicirao post...jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.