Bagseed 8x20W CFL prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ako je kontas ubrzo skidati, prestani sa gnojenjem, flushuj je 2 - 3 puta pred skidanje, ja bi i lisce to sve odjskeao pre mraka, samo shugarliefove ostaviti i to je to
i svaka cast! nadam se da ce i moja biti bar priblizna
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
hmm sad bas ne znam da sam toliko siguran u sebe da idem rezat lisce, jos uvijek imam osjecaj ko da detoniram bombu a ne da sadim obicnu travu :D

evo najnovijih slika, znaci 4 glavna heada od indike, meni izgledaju dosta zrelo al ne znam vi me savjetujte, da cekam jos?




na svima je velika vecina pistila posmedjila, a za trihome ne znam kakvo je stanje jer su stvarno pre sitni da ih mogu postenu pogledat s ovim svojim povecalom koje imam.

zatim kada se odlucim na berbu, slobodno ja pokupim ove velike zrele cvjetove a one manje na nizim grnama jos pustim da rast? dali mi se uopce to isplati?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ako dobro pratim biljke su pokazale prve pistile pocetkom proslog meseca, ostavi ti to jos bar 7~10 dana pa da vidimo, za sada sve ok, lepo guras pod cfl
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
frankbulb je napisao(la):
na svima je velika vecina pistila posmedjila, a za trihome ne znam kakvo je stanje jer su stvarno pre sitni da ih mogu postenu pogledat s ovim svojim povecalom koje imam.
Netreba ti baš neko povećalo, klikni na tu sliku, povećaj i vidiš da su trihomi prozirni. Ja jasno vidim na tvojim slikama kad se poveća kakvo je stanje trihoma.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
značči ovako, od kad je proklijala do danas je prošlo 110 dana, od kad su prvi pistili izasli do danas proslo je 62 dana.
ovo su danasnje slike





svi pistili su smedji, ne mogu niti jedan bjeli naci osim onih skroz na donjim grana ali cini mi se da se ti ionako nece bas razvit jer svjetlo ne dolazi do njih najbolje, a i to su skroz mali cvatovi,

trihomi su jos uvijek bjeli svi ali mi se ne cine prozirni. na slikama se vidi dosta da svjetlucaju al dok usporedim slike i pravu stvar prilicno sam siguran da je to od flasha s kamere.

Tako da pitanje je jel bi mogao ja to ubrat mozda ovaj vikend? jel zrelo dosta? sta mislite?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
bravo frank, ako su vecinom mlecni usao si u zavrsnu fazu, pa ako si nestrpljiv skidaj u nedelju, ako nisi skini u ponedeljak :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.935
1.098
Trøndelag
a cuj dok se ne osusi hehe,posto je sad dosta vruce to ce biti brzo gotovo 2-3 dana max.
ako se bude prebrzo susilo mozes ubaciti hedove u papirnati škanicl.

ja lisce bacam,ali inace mozes napraviti nesto i od toga,has,kuhat u mlijeku itd. na tebi je
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Rep za gotov grow,lisce osusi stavi u frizider uzmi led jedno 2 kile na tu kolicinu i udaraj bouble hasis,uzmi neko ljepo sito.Steta bacat lisca,sve je to medicina.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
susi se cijelu nedjelju, ponedjeljak i evo sada skoro pa cjeli utorak. stavio sam sve headove na vagu, osim onih skroz malih koje sam ostavio na biljci zajedno s vecinom grana(na zadnjoj slici to je ovo skroz desno) i ispalo je 47 grama. nisam vagao skroz na poccetku dok sam ih ubrao ali moza ipak mozete procjeniti ako je moguce jeli to realno za takav volumen (vidi zadnju sliku). ostaci lisca na ovim vecim headovima vise ne stoje uspravno nego su pokleknuli pod silom gravitacije, sto bi po meni impliciralo da je turgor pao pa ajde barem znam da se susi lagano. Vizualno head jos uvijek izgleda isto kao dok je bio na biljci.

Ali kako god bilo danas navecer cu uzeti jedan od onih mini headića pa ću probati.
 

frankbulb

Aktivan Član
23.02.2014
94
181
33
jucer sam probao popcorn s one hrpe grana, malo ga stavio par minuta i okreto pod stolnom lampom skroz blizu, bio je jos uvjek dosta mokara bilo je problema s gorenjem ali ne previse. Efekti su pre brutalni, nadmasili su sva moja ocekivanja, cak sam se i smijao ko idiot iaoko sam pusio sam i igrao igrice , što se inace rjetko dogadja dok sam pusim.

danas se ostatak solidno posusio, jos ima malo vlage ali sam odlucio staviti u staklenku. u staklenci sve osim popcorn headova

MASA PRAZNE STAKLENKE 326 grama ,dakle, masa zelenila 40 grama



Kako da sprjecim da to sad kojim slucajem ne popljesnivi? da otvaram poklopac svakih par sati ?
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Prvih tjedan dana otvaraj par puta na dan, mozes ih malo promijesat pa ih zatvori.A kasnije je dosta jednom na dan ili dva.
Cestitke za uspjesni prvi grow! :clap:
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Čestitam Frank, jedan super dnevnik sa happy endom, sve probleme i dileme si odlično riješio i dobio vrhunsku nagradu
:respect: :respect: :respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.