Blue Mistik & Special Kush #1, 400w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MentalBuzz

Aktivan Član
01.02.2012
100
8
0
37
Ja stvarno ne znam za vas, ali meni bukvalno nije dobro kad ovo vidim..

Keep up with good work, this is fu*#ing hot
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Stvar je u tome sto Kush malo prije sazrije od Mistik-a, to se da vidjeti sad po pistilama.

Zadnji week necu gnjojiti, te cu 2 puta flush uraditi.

Na kraju 48 sati mraka, pa kidanje... pa cu ih okaciti u boxu sa max ventilacijom 7 dana, da se to sve fino osusi.

Zatim ide kidanje hedova i redanje u tegle i selo veselo :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
zimnica a .....

nije valjda da nisi odkinuo jedan hed da probas

ja moje jesam i blokiro na par sati .ubija!
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
nisam tebra, nit planiram :D

zakleo sam se ovaj grow da necu dirnuti heda dok ne bude sve gotovo...zato sam sebi uradio ove funjare pola teglice da imam da cadim da ne diram zlato :)

STONED EDIT: Moja zakletva ne znaci nista, i pored jedno 20 grama ove lokalne, ja sam otkinuo 2 fina hedica od special kush-a, brzo osusio jedan, zapalio, ZANJEMIO!

TI SI KRIV NOT SMOKE!!! ;)

A ovaj drugi cu ostavit sebi jer danas idem na skijanje 4. dana pa cu ponijet ovaj jedan nek se nadje!

:)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
35. Dana vegetacije
43. Dana cvjetanja

Početak 7. week-a cvjetanja, još malo pa gotovo... sto se tice Special Kush-a kojem je flowering time oko 7 week's... on je do kraja week-a spreman za susenje dok blue mistik jos 1 week duže.

Special Kush #1 vec zavrsava svoju karijeru, listovi su poceli zutit zbog zadnjeg trzaja.



Macro - Blue Mistik


Macro - Special Kush #1
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Hvala Vutrice moje :) i hvala svima na REP i LIKE's...

Nista od ovog nebi bilo moguce da nije ovog foruma... so LONG LIVE VUTRA.ORG!!!!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ide +rep. Jedina stvar koju bih ti ja savjetovao je da u sljedeci grow ne ides sa vise od 5 biljaka. Cak mozda i 4 komada ali sa topingom i to ne pretjeranim. Žica odnosno scrog bi ti ovdje ludnicu napravio ( naravno sve sto sam napisao ispred je vezano za količinu nakon žetve...). Uredan ti je box stvarno svaka cast. Probaj ne pretjerati sa brojem biljaka vidis i sam da se ne isplati, a imas ludnicu od sjemena :)
samo furaj dalje
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Vjeruj da sam shvatio da je ovo puno bilo, te da su cak mozda smetale malo jedna drugoj u razvoju....tako da sam planirao 6 ili 4 komada za slijedeci grow tako da bude fino matematicki poredano :p 2 x 2 x 2, gdje ce imat prostora za sirenje.

Vutrasi, skinuo sam sinoc 3 Biljke Special Kush #1 ... jer su gotove to se vidi po omjeru pistila koje su skoro sve pa smedje :D tacno 7 weeks cvjetanja!

Evo imam ispred sebe jedno 5-6 hedova suhih, preko noci sam uspio bez nagle temp da osusim nesto kako bi sad ujutro zapalio!

FUFA je predobra, tako je ukusna a tako puno lupa... sad kontammmm ako ova ima 14% THC-a i ovako lupa sta ce biti sa mnom kad Blue mistik bude rokao sa svojih 20% THC-a ???? :O

GOD HELP ME ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Rijamu Duva je napisao(la):
... Evo imam ispred sebe jedno 5-6 hedova suhih, preko noci sam uspio bez nagle temp da osusim nesto kako bi sad ujutro zapalio!...

moze hint kako si to uspeo, meni se nikada ni jedan hed ne osusi preko noci na sobnoj temperaturi... siguran si da je to suvo?
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Ostavio na radijatoru od centralnog koji se ne gasi nikako, ne previse pojacano... ostavio sinoc oko 21h, jutros oko 8h svi hedovi su skoro pa crispy :D

bitno je da temp ne ide preko 50C, imam osjecaj da se tad totalno smanji i shebe, da izvinete :)

Ostavio sam u tegli sat-dva i malo se vratila, taman za varenje :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
aaaaaa. ok, mislio sam da je u pitanju prirodno susenje u sobi, ovo je ipak na grejnom telu, ajd uzivaj
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Postoji sigurno, ali kao sto sam rekao sto manja temp to bolje... evo ja upravo ZVONIM koliko sam dobar, pa onda kad se osusi prirodno ima da kolje ;)

Ja sam samo 5-6 hedova otkinuo sa donjih dijelova grana, a sve tri biljoze se fino suse okrenute naopako.. vec su poklopile sa listovima, ljepota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.