Blue Mistik & Special Kush #1, 400w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sad si me stimulisao pa da srocim i ja nesto lagano

dere big bang

hteo sam na trening al odlazem za popodne
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
vidis kako su ti svetlo zeleni listovi, nije bila dovoljno u mraku, nije se razgradio druze, zato aroma nije ono sto ce biti, al' za probu je to podnosljivo, a u ostalom ces tek da uzivas, samo opusteno ;)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
not smoke je napisao(la):
jel postoi ostecenje kvaliteta ka ga tako sprzis za 12h

Pozz

Naravno.
I do 50% moze biti. Zato se svudan moze procitati koliko je vazno pravilno i dobro osusiti.
Kada dozreva u staklenim flasama mesec dva moze da bude i do +20% potentnija.
Nisi jedini nestrpljivi i drugi neizdrze a da ne cepnu pre vremena. Kad je osusis redovno videces da je razlika velika.

Sretno i uzivaj
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Eh da malo sumiramo :)

Kao sto ste shvatili vec sam skinuo ove Special Kush #1... pa ukratko moje misljenje!

Special Kush #1, solidan strain, cista indica, brzo cvjetanje... jednom rijecju NOT BAD kad se uzme u obzir da bi trebala imat 14% THC-a.

Sto se tiče rada, radi braćo ko praFa ;) Susila se oko 7 dana, sva je suha nema sta, jos sad u galonu je vratila vlagu malo pa je kako i treba.

Iz 2 biljke sam izvukao oko 60 grama suhe, plus treca biljka (ako je neko pratio od pocetka to je biljka kojoj je pukao korijen kad je bila jako mala) koja mi je dala oko 10 grama u vrh glave! znaci ukupno 70 grama iz Kush-a.

U poredjenju naspram Blue Mistik... David i Goliath... Blue mistik ima heavy hedove, ko šišarke... dok kush ima tanje hedove iako je pure indica....te neosporivo je koliko je samo Mistik bolja genetika indice nego ovaj Kush.

U boxu mi je jos 4 Blue Mistik u zadnjoj sedmici cvjetanja... te jedva cekam da i to probam :)

Tek je sad pocela izbacivati miris onaj skunky koji nije ni slican onom kao Kush.

Uslikao sam ali jednostavno vam ne mogu docarati pomocu slike kako jezivo izgleda ovaj blue mistik... pun kristala,kompaktni hedovi ma jednostavno čudo od straina.



 
  • Sviđa mi se
Reactions: huana.meri

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
mislim da si rano skinuo kush, mogao je jos sigurno, a i mistic ti jos cveta, trihomi su bistri, ja ne bih zurio
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Pazi tebra, ja sam pratio samo trihome i pistile, oko 80% njih je bilo vec smedje na Kush-u, dok mistik nije bio ni blizu ...

Po papirima sad u nedjelju bi trebao biti kraj 8me sedmice... ali kao sto si sam rekao nekako imam osjecaj da bi jos moglo ic tako da cu pustit jos najmanje 4-5 dana, bacicu sliku prije nego sto odlucim skidati pa mi ti reci jel ok sad ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Rijamu Duva je napisao(la):
Pazi tebra, ja sam pratio samo trihome i pistile, oko 80% njih je bilo vec smedje na Kush-u, dok mistik nije bio ni blizu ...

nije toliko bitna boja pistila, nego koliko su trihome prozirne il' mutne

Rijamu Duva je napisao(la):
Po papirima sad u nedjelju bi trebao biti kraj 8me sedmice... ali kao sto si sam rekao nekako imam osjecaj da bi jos moglo ic tako da cu pustit jos najmanje 4-5 dana...

papiri su samo okvirna procena, ja volim da pogledam trihome, a na poslednjoj fotki mistika, kada se uvelica, lepo se vidi da su bistri (cakle se), samo furaj strpljivo, u medjuvremenu sad bar imas sta za motati ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Odlično je to! Pravi grower se ne ravna po papirima:)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Kad uzmem u obzir koliko imam sad u šteku... mogu ih pustiti jos pun q hehehe

ja sam samo jedan pocetnik, medju vama growerima koji ste vec u fazonu!

drago mi je da pomazete, da ste blize pocastio bi vas :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
You must spread some Reputation around before giving it to Rijamu Duva again. S obzirom na iskustvo ovo izgleda doslovno za spricanje iz dupeta ! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
dosta je tamna makro fotka, evo probao sam malo da kropujem i ocistim, imam utisak da sada jesu zamuceni mada se jos po malo cakle, verujem da je procena od 7 dana do skidanja ok

 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Hvala brate moj, drugacije mi je bilo slikati macro sa MH sijalicom, sa ovom HPS sve crveno, kad slikam treperi display od digitalke... pa nekad uhvati svjetlije nekad tamnije!

Sve u svemu i ja sam pokusavao zoomirat te zakljucio hajde reko u nedjelju mislim da ce to biti to...

Samo ljudi nisam sebi dosao od kako sam skinuo special kush #1 ;)

Jucer sam ustao u pola 9 ujutro, pa sam u vario topove svakih 3 sata... poceo u 9,12,15,18,21 i sinoc oko 23:30 zapalio malog i zaspao nakon 10 min... haha jedna vrsta OverDosea ;)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
prelepo svaka caast :) sad bar znam da je biljka koju sam ja imo sigurno ovo to sto ti imas posto nisam nikako mogao da saznam koja je al ista jos samo kad budes pusio da mi kazes dal se mozda oseti na neko voce npr malina jagoda slicno nesto.. inace prelep grov samod a su hedovi tvrdi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.