Kazneni zakon Republike Srbije + izmene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
To je isti moj kont. Tako i ja mislim. Ovi kao, hoce u evropu,ali zategnu pa kazu:
Moze ali da se legalizuje...

Mislim, i drzave se ponasaju nekad kao ovce. Svaka prati onu pored sebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
@MedicalProof objektivno gledano da, više bi bilo novca da se legalizuje.
Ali subjektivno, sa stanovišta naših inspektora i političara, ne.

Oni bi bili na velikom gubitku.
Jer onda tu više nema mita, nema krađe prilikom zaplena, jednostavno bi gubili novac na sve strane.
Šta oni imaju od turizma, ništa. Jedino ako bi se pre toga ubacili tu, onda bi legalizovali koliko večeras.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja sam negdje vec pisao, nece ovi nasi politicari da mrdnu iz sadasnjeg stanja jer i ovako im je dobro.
Ne isplati se njima da mi dobro zivimo jer se boje da ce se narod uobraziti.
Ovako, dok je sirotinje i bijede covjek ce i robovati za komad kruha. A ako zivi dobro onda je prijetnja. Jer moze postati mocniji od njih samih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ako ova tema vec stoji kao sticky neka je netko iz srbije nadopuni pa nek se javi moderatoru nek editira post, pisano je u 2005. neke stvari su se morale promijeniti :) ?
 
08.07.2015
492
203
43
Nisu idioti,samo korumpirani od firmi i kompanija a o narodu pricaju samo pred izbore.
Mi nemamo neki kanal da zvanicno TRAZIMO nesto vec moramo da cekamo 4 god kao demokratija,vise manje robovlasnicko drustvo svuda.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ne znam dal su to ameri ,al su mi do yaya, kao sad se oni prave pametni kako su kul i demokraticni a do prije 3-4g kod njih nista bolje nije bilo ,u biti na saveznoj razini je i u ostalih 2x drzava trava jos uvjek ilegalna..al glavno da pametuju.A ona doktorska drolj... pa to treba ubit..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvećar
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-Ma ta ne sme da trepne a da ne pomisli ''šta li ovi iznad misle sada'', ipak je ona doktorka sve dok obavlja doktorski posao... Čuj, Morfijum je po njoj ''preODLIČAN lek'' i od tog ''leka'' se ljudi naspavaju kao nikad u životu, a 2 puta po 2,3 dima ili samo uveče 2,3 dima medicinski ciljane za pacijenta Marihuane je BAUK za njene uši, pa njena neiznuđena rečenica gde kaže: ''Pa moj pacijent se od 6 ampula neće navući'' nam mnogo govori o njenom mentalnom sklopu! Voleo bih da je samo priupitam koji je to kancer bolesnik kozumirao Morfijum samo 6 puta i ŠTA POSLE tih 6 ampula, ''IZLEČEN'' a...???!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Mene samo zanima koji je njoj idiot dao diplomu..i cega je ona doktor jer mi se nije gledala epizoda pre pateticno mi to sve slozeno, onaj debeli sto sadi za mamu pa kaze kad muski oplodi zensku biljku dobijes musku na kraju?!?!?!PA ako mi smo jadni samo bi se ljecili tra la lala.. Sve kao pod nekom natripanom iluziojom da zivimo u demokratskim drzavama.. LOL! I hrv i srbija a bogme i bosna su kriminalne tvorevine od strane probisvjeta i kriminalaca da se namiri svoje i sebe, mi hrvati se jos kao i sisamo da smo demokratski jer se moramo uvlacit eu u pakija,al vase ladno zaboli patka za sve..Svi mi plesemo kako cadjavi berac pamuka svira, a posto je tamo pokret za legalizaciju pre jak moraju se tablete negdje dalje trpat..eto vam balkan i eu..
 

ašibulj

Banned
Banovan
18.04.2016
21
24
3
Novi Sad
Zakon je apsurdan, barem u onih država koje su prepisale pro-zapadnjačke zakone. Malo država ima logične i naučno odobrene zakone. A da napomenem, NAUKA je ta koja je omogućila čovečanstvu da ima sve ovo što ima, a političari "samo" određuju kome će šta, koliko i gde i usput se svađaju i džapaju ko je među njima u pravu i ko je bitniji, tj tko će više da rebne narodnu kasu za svoj džep.

"Po zakonu" Pre no što se neka supstanca proglasi za ili protiv, za svaku sumljivu i potencialno opasnu i štetnu supstancu mora da se uradi "NAUČNO-MEDICINSKA STUDIJA" i to od zvaničnih, odobrenih i nadležnih državnih institucija. Ja koliko znam, proZAPAD, a pogotovo amerika nikad nije i nitiće uraditi valjanu i zvaničnu naučnu studiju o konoplji. Kobajagi su ameri uradili neke testove sredinom 70ih u kojima su zaključili da su testni subjekti osećali radost, dobro raspoloženje, dobar apetit, dobru volju, i najbitnije NEPOSLUŠNOST i ODBIJANJE KOMANDI. Proglašava se "GUILTY" a ostatak zapadnjački orjentisanih država prepiuje taj američki zakon sa nekim manjim korekcijama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Frizhideron
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-Kada bi se obična konoplja ponovo počela malo masovnije kod nas proizvoditi, to bi bio i mali korak ka legalizaciji, a i dobro bi došla takva vrsta ''kamuflaže'' (mnogo zasađenih polja sa običnom konopljom) za Grow-ere!!! :thumb:
-POZDRAV SVIMA...!!! :sun2::cool23::sun2:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: TataVutric
19.04.2016
95
67
18
Hmm kamuflaza da, ali shta se deshava sa oprashivanjem nashih biljki sa mushkim indusriskim
to je veliki problem bash kod mene ima jako puno samonikle industriske oko grada josh iz doba
komunizma jedino je mozda moguce neki automat ali jakooo rano pa da bude gotov pre cveanja mushkih!!!
 
20.03.2012
13
0
1
Pozdrav drugari! Dobio sam poziv da se javima u Osnovno tužilaštvo u ... u svojstvu osumnjičenog..."u predistražnom postupku, zbog postojanja osnova sumnje da ste učinili krivično delo neovlašćeno pravljenje, posedovanje ili davanje na upotrebu materijala ili supstance za koje se zna da su namenjene za proizvodnju opojnih droga iz čl. 246-a st. 6 Krivičnog zakonika"...pa molim sve ljude dobre volje, naročito iz Srbije da mi pomognu,tj. ako imaju iskustva sa ovim da mi kažu šta bih mogao da očekujem...Najverovatnije je da su u pitanju semenke naručene iz inostranstva, neznam šta bi drugo moglo biti....inače nikada nisam osudjivan ni za šta....