Outdoor show 2015 - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
hehe..stvarno su pitanja vrh :) ako ces bas bit picajzla onda za te 22 litre iskopas kocku všd 28cm i stat ce 22litre, zar nije jednostavnije napraviti onako kako ti je dzaparanoja rekao.. iskopaj rupu volumena kante od jupola i rijesena stvar, sasvim dovoljno zemlje za automatika ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Hahahahha ma uživljen san cili pa neznan šta radin, jbt al san blesav. :fuck:.... Napravit ču to sa kantom od jupola kako dzapranoja kaže. :D
 
Poslednja izmena:

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Pozdarav. Evo danas sam iša na sajt iskopat rupu, trebalo mi pola ure da se probijem do njega pošto je sve zaraslo od kad sam zadnji put bija na njemu ovu zimu. Nikad u životu se nisam umorija ko danas, prvo probijanje kroz raslinje nekih 20 metara 30 min pa kopanje rupe u kamenjaru 30 min pa onda opet nazad kroz to raslinje.... odradija san kardio za do kraja života :D ... Evo slika sa sajta da znate kako izgleda -
IMG_0725.JPG

Evo rupe izblizu -
IMG_0726.JPG
30 cm promjer i 30 cm u dubinu (kanta od jupola od 20 litara)

Jučer navečer (tj. danas ujutro u 2) sam stavija klicu od cure u pitar od pola litre i zemlju sam pošprica prskalicom. Pitar je na krovu od susjeda tako da ima sunca od zore do svitanja, šteta šta nemore tamo ostat do kraja. :D ... Evo slike i od pitara iako se nema šta za vidit -
Screenshot_1.png
(ova voda kraj pitara nije iscidila iz njega :D )

Toliko za danas. :D
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Ići če još jedan automatik na ovaj sajt vrlo vjerojatno tamo negdi oko 1.6. da popuni prazninu. :D ... Za fotoperiodne nema mista nego za jednu pošto im triba dosta širine a po sajtu su sama kamenja (stine) tako da nebi imale di stati. Fotoperiodne su u planu za sljedeću sezonu do onda nađem bolji sajt za njih. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Stipe

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Cura je vani !!!!

Evo par slika:
Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png

Razmislio sam dobro šta si tiče sađenja fotoperiodne i odlučio sam da ču ipak saditi ove godine pa kakva bude bude. Naručija sam 3 sjemenke Critical kush-a stižu za 2-3 dana. Sutra nazad u divljinu tražiti novi i bolji sajt za fotoperiodnu curu. :mad:

EDIT: Susjed spava ko beba a ja mu skačem po krovu i radim fotosešn hahaha
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Možda ti i procvjeta za 3 tjedna pa ni nećeš morati davati plantelu list. Većina zemlja namiri mikroelemente za prvih 4 tjedna, a automati obično procvijetaju za cc 4 tjedna tako da u većini slučajeva nema potrebe kod automata za gnojenje plantelom list. Ja automatima uopće nedajem gnojivo za list, jedino kad ne procvjetaju do 30-tog dana, iako u većini slučajeva do tada već počnu cvijetati.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nema šta,pravi monstrum :) Gnojivo za vege na autofloweru?:D Pihhh...ostat će ti tih gnojiva za vege ohoho neotvorenih kad skuzis da ima hrane u zemlji kolko' oš.

Gnojivo za vege eventualno za fotoperiodnu...pa nakon 30tak dana...naravno ovisi i o količini zemlje u koju si zasadio,kakvoći itd...

Uglavnom,pratim!!:clap::

EDIT: Sad skužio da se radi o divljoj zemlji...e tu ćeš morat pratit biljčicu,jer neznas sta ima u toj zemlji i u kojem omjeru...kako bude rasla,koliko i kakve boje su listovi...pa ćeš lako vidjet jel treba i čega treba!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Iša san sad vidit curu i viditi kako stoji kad ono fali jedan od prva dva lista i pola od jednog od druga dva lista. Stajala je u žljebu na krovu od susjeda tako da nemam pojma šta bi moglo biti, vjerojatno nešto šta leti. Zemlja oko biljke je bila malo raskopana. Maka san je sa krova čin san vidija kakva je i stavija san je na svoj balkon i sad čeka da se smraći pa seli na drugo isto dobro osunčano misto. Evo slika da vidite kako ju je ta živina osakatila: IMG_0755.JPG IMG_0757.JPG