2 lemon skunk + 5 super lemon haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
past će večeras trening :D

već sam stavio staklenu vunu, nju sam stavio izvana oko stiropola, lako mi je za moju kožu, samo da bebama ne našteti ;)
mislim da im ovako neće smetati, vidjet ćemo
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
ja bi na tvom mestu stavio iznutra onu zastitu za sofersajbnu i eliminisao svaku sumnju i bolje bi reflektovalo svetlost, al gotovo sad ako ti ne propusta kroz vunu onda super, imas duplu izolaciju. :) prelistao sam malo dnevnik, kako su te mucile na pocetku sad izgledaju super, otele se kontroli :) sad im pokazi ko je gazda sa lst-om!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
jutros presađene u veće posude. kad sam ih vadio vidio sam da je zemlja potpuno suha, nakon presađivanja sam ih zalio sa litrom vode svaku,

mislio sam raditi LST , ali sad sam bio u boxu i gledao kako da to izvedem, ugl odustao sam, strah me savijati ih da nebi pukla stabljika, jer su već prilično velike.







 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nemaš se šta bojati, samo ih savijaj polako, s osjećajem i ne možeš pogriješiti.

stabljike nisu tako slabe, a nisu još ni drvene tako da ih nećeš lako slomiti....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Super su biljke.
Samo, da izbjegnes neke bolestine, kukce, gljivice i slicno, pazi da ti je box cist sto vise moze biti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
još nisam napravio lst, nadam se da ću ujutro započeti s time,
najveća biljka mi je nekih 30-35 cm od hps lampe, mislim da su joj se ovi mali listići na vrhu osušili od temperature. podigao sam lampu malo,

nadam se da će se oporaviti

planirao sam kupiti hesi bloom i fosfor, da im dam malo gasa











tek sam sad uočio da su se svi listovi izokrenuli! šta im se događa, dali je to zbog presađivanja ili


jučer tokom najveće vrućine u boxu je bilo 27.9 stupnjeva, danas nije toliko sunčano i temperatura je dok je ugašeno svjetlo 24.2 stupnja

kad gori svjetlo temp je 27

termometar mi stoji na zemlji u posudi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
misliš da su se listovi izokrenuli zbog zaljevanja ?

jer ih ne zaljevam često,

dali je možda temperatura uzrok izokretanja listića ili im je to reakcija na jače svjetlo, jer sam ih sa cfl prebacio na hps
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
temp. od 27~28 je ok... a ne vidim izokrenute listove, naravno, ako si posle cfl stavio hps mora biti veca udaljenost vrhova od lampe, drzi na 15~30cm u zavisnosti od snage lampe i temp. pri vrhovima biljaka, sto blize to bolje ali da ne spalis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37





nisam do sada primjetio, ali na jednom lemonu se listovi ponašaju kao da će se osušit, klonuli su i izokrenuli rubove listova prema dolje.

to se događa samo sa listovima koji su pri vrhovima, ovi niži su dobri .

taj lemon mi se nalazi u najmanjoj posudi, nekih 6--7 litara je posuda.

ostale biljke u boxu su u formi
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
ne dajem im gnojivo. može biti višak vode, prošli puta je dobila puno.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Dva puta tjedno po dvije litre vode svaka+-....nego htjeo sam ti napisati da je sada vrijeme da im nesto das.One samo sto nisu procvjetale i sada im treba malo pomoci;) . Inace Haze imaju dobar apetit tako da joj neces nastetiti,cak i da si poceo sa prehranom od samog starta;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it


mislio sam gnojiti,

koje gnojivo da uzmem?

mislio sam hesi fosfor i hesi blom

može neki prijedlog od iskusnijeg growera :D
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Ovi listovi koji ti žute pri vrhu to ti je od temperature ... Kad mjeriš temp, mjeri u visini vrha biljke, a ne dolje i vidjet ćeš da je temp puno viša nego dolje ... Pokušaj malo dignuti lampu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
majstore ocisti taj box kako treba, na dnu ti je sva zemlja i gluposti i nemoras imat probleme ovaj grow, mogu ti se skupit neke bube taman za sljedeci da cekaju u zasjedi...
meni je sve blistavo pa opet imam problema sa nekim minijaturnim puzevima koji mi po stabljici samo puzaju i neznam je jedu sta ili su tamo radi sokova samo xD
uglavnom zbog gluposti ces sje*at... malo se pobrini oko toga i pokazat ce to biljke na svoj nacin :)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jurca

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
17 dan od prebacivanja na 12 / 12

više nisu bebe, sad su beštije

na jednom lemon skunku se suše 3 lista, ostali listovi mi se čine zdravi, nisu blizu svjetla, oni su čak najdalje od svjetla, ali su u najmanjoj posudi. ne znam uzrok

drugi problem je lišće na dvije biljke koje je požutilo, po pročitanom uzrok bi trebao biti manjak nekog gnojiva no to mi ne drži vodu, jer su sve presađene zajedno, u jednaku zamlju, jednaki uvjeti.

i treći problem ne kreću cvjetati, danas 17 dan od 12/12 , ukupno više od 50 dana od nicanja, valjda im smeta temperatura - hladne noći











 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.