Power Plant XL Fem Auto, 85W DIY LED, by @adri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
  1. Ma ja mislin isto da moze, a probas pa vidis. Sumnjan da bi je tako lako spalija sad da ga malo kalas.
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Ako ti je biljka sada visine cca 18cm, posuda recimo 15cm, led 10cm od samog vrha box-a, a box 80cm, razmak izmedu vrha biljke i svijetla je skoro pa 40cm, mislim da bi mogao to na pola cak smanjiti..Barem bi ja tako napravio, al tvoja biljka :)
 

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Pa ja san ti skonta, da ja nju držin cilo vrime(vec nekih tri tjedna na istoj visini jer je savijan u granama svaki dan, a sta ti kazes, djava ce joj bit, danas kalan 15cm pa ce mo vidit i zapisat ocitanja ;-)

EDIT: Ovo i jest experimentalni panel grow u osnovi...

EDIT2: Sad bas kontan, od kad san je krenio savijat od tad manje vise odrzavan istu visinu savijanjem grana, a u pocetku mi nije izgledala da se puno izduživa dok je sama isla uzbrdo, doduse u jednom trenu je poludila skroz pa san je nateza kako san zna.

od genetike u ovom hibridu znam da se sastoji bar po internetu: Blueberry, SuperSilverHaze, Ruderialis, a opet indika dominantna pa onda ni ovo Haze sta ima u njoj nema veze sa vanjskim izgledom zar ne? ili Ima?
 
Poslednja izmena:

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Tko zna koje gene moze povuci...Kada ju podignes dobro prati kako ce reagirati i to je to, barem ces znati puno bolje za sljedeci grow ;) Isto bi ti predlozio ako ces sve podignuti malo, da prilagodis i vent koji puse po njoj :)

Sretno!
 

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Dragi kolege, evo taman dosa sa zbuke doma i pogledan u box, ona je otisla 2cm uzbrdo od jucer. Kako san skonta da mi se neda cupat kabele i spustat panel, jer san sve slaga u tisno, podiga san pitar 15cm sa kutijon od postola.

08.07.

Ovo je situacija od prije par minuta:
IMG_5589.JPG

IMG_5588.JPG

Danas san doma vecinom pa mogu boje pratit razvoj.
Neki vrhovi su na ~17cm neki na ~20cm od panela

EDIT:

Kakvu promjenu mogu ocekiva ako je sprzin? Boja vrhova? opadanje lista? Na sta obratit paznju?
I jel mi mogu mirisne svice pomoc oko vonja u stanu, danas ka san usa osjetio san miris. A ka san otvoria box, ajme...
 
Poslednja izmena:

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
A bila bi sprzena doslovno, ako je samo malo jako malo manje bi bila. Da imas vrhove vec ka izbilili bi, upisi na google bud bleach.
A svice bi pomogle ali filter je majka, mene glava od svica boli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Kada ti vrhovi listova pri vrhu biljke počnu dobivati smedu boju dizi lampu ili cropaj.Ja sam dizao dok sam mogao pa onda cropao.Jednostavno,ne možeš faliti.:thumb:A za miris ona gel ili filter.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
LST majka, samo nastavi spustati koliko ide, od bas preintezivnog svijetla mozes koliko ja znam dobiti bud bleach kako kaze kolega WD-40 iliti sada D&M :)

Prati sada temp, nastavljaj sa LST, imaj vent da puse po biljci, pazi da ne ogladni i to je to :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
28. dan

Update:

08.07.
Hebivetar izanalizira biljku, te je priblizin na 20cm od panela.
IMG_5590.JPG
Zalivan sa 2L vode ph 6.6
Temp BOX: 29C
Vlaga BOX: ~53%

09.07.
Glavni vrh je malo poludio nulujem ga prema sredini.
IMG_5598.JPG
Po danu (svitlo radi):
Temp BOX: 30.6C
Vlaga BOX: ~50%
Listovi: 27C / 28C

Navecer (po mraku)
Temp BOX: 24/25C
Vlaga BOX: ~50%
Listovi: 23C / 24C

10.07.
Glavni head u guja stilu po rubu pitara.
Izlaze mi dva nova buduća cvita ispod glavnog vrha, pustit cu ih da se rasire, pa ih zategnit.

11.07.
Iman filing da je stala sa rastom, bar nema onog ludila ka u 3. tjednu ili san se navika na zbunje u boxu.
Blizi mi se 4. tjedan, zemlja u koju san je stavio je Composana Blumerd, neznam dal kupovat plantelu.
Ne izgleda mi da cvita, bar ja to ne vidim.
Listovi su nazubljeni i malo usukani.
IMG_5613.JPG

12.07.
A izgleda mi ok. Ponovo malo nulovanja...
Vidin dlake, kontan da krece preflower.
U apoteki nisan nasa crvenu već kafenu plantelu Cvet, lik me uvjerava da je ista ka crvena.
Po internet stranici unichema ispada samo "modernizacija" dizajna, gnojivo je valjda isto.

13.07.
A ovo je slika od danas:

IMG_5629.JPG

IMG_5631.JPG
Ona reste, virujen da je onda i sve zednija, cekan da pitar olaksa i onda jedno zalivanje od 4L vode. a ne 2/3L ka prije.

Pitanja:
Jel po vama starta preflower?
Mogu kupit kafenu plantela cvet?
Dal da nastavljam samo sa vodom?
Neka ric dvi na generalni dojam?
 

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Ne vidin, ja san mislio da to znaci da je zensko i da nije hermic, al super ako je tako! hihihihihihihi

EDIT; Mislin, vidin sada kad si mi reka da te dlake nisu spol vec pistile, jbg, trudim se
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Svaki grow je drugačiji, ali u principu ja zadržavam hranjenje gnojivom za vegetaciju dobrih 10-ak dana poslije početka cvjetanja. Razlog je što tada, osim što cvjeta, biljka počne naglo da se izdužuje pa joj treba visok postotak nitrogena. Ali, vidim da je ti ne namjeravaš hraniti zelenom Plantelom što je OK, samo imaj oko na promjeni boje donjih listova u svijetlo/blijedo zelenu. :watch:
Inače, grow ti je odličan, lijepo je gledati kako se "boriš" sa njom. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
SimeSnage svacan sta govoris, ja san mislio da te dlake su onako, a cvit se formira drugacije. Jbg, skola je skola!

CSI, ide sada voda, stra me miksat kad svi drze vege fazu samo sa vodon, nek ovo ide streberski... Al nulujem kad vidin da poludi, spustan... kalajen te grane ko maslinu, skonta san da je vutra bliza maslini nego lozi, sta je vise krotis ona jaca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Plantela Cvet - crveno pakiranje je postalo smeđe, samo redizajn pakiranja i ništa više... kupi to, neces falit ako gađaš Plantellu. :)
Btw, super ti ide :thumb:
edit: kreni sa Plantellon za tjedan dana... 1/3 propisane doze pa vidi kako će reagirat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri