Domaja-MH 400W - 650W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hvala bro...lepo od tebe neg ja nisam nesto posebno zadovoljan :( do skoro sam bio jako zadovoljan sada nisam bas nesto!!!
Izvini za ono juce rekao sam ti vec mene si ti istropovao a ja sam lose odreagovao jbg...
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Ma sve OK skužili smo se malo se nasmijali i to je to , nema ljutnje nisam taj tip da se ljutim radi takvih stvari...
Ali znaš što mi nije sada jasno , šta nisi zadovoljan sa njima šta im fali ja što vidim na ovim slikama je OK pa me baš zanima čisto radi tog ako budem imao takav problem????????????????
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
moguce da je samo dosao jedan od takvih bezvoljnih malo depresivnih dana,nije samo u pitanju marihuana i taj problem oko toplote...znam da sam ga resio sada 100% radi jos od 12 sati pratim ceo dan temperaturu sada je 25 mislim da ce to ok da prodje ;) ali zato je u donjem ne 20 nego 15 :D verovatno zbog venta od grejalice(radi bez grejaca) iskljucio sam sada.
Najgore je to testiranje u toku growa,nikako da se sklopi nest da funkcionise kroz ceo grow.Ovo je prvi put da zimi to radim,a i leto je bilo isto prvi put...jos uvek ne znam sta radim =) naucicu valjda ima vremena!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ajde cole biljek su dobre, nisu med i mliko ;D al dobre su! JA odustajem od sjece listova, sta je bilo bilo je, jer ima sam problema sa temp pa jos sjeca listova= stres, a onda postoji i ta mogucnost da "izleti" neka Tajlanđanka sa kitom među nogama...E da nemogu vriti dnevnik unazad iz "fizickih" razloga ;D pa me zanima koliko dana su stare?
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nisu vam hermiči glavni problem tropico ... veči je problem stres , usporen rast i nekakav defic. koji če ti uzet 20-30% uroda ... Hermič je najmanji problem , jer ako ga i popušiš opet če to bit dobra marihuana , a ako ju k tome još ubereš u pravo vrijeme (taman kada se poje..e sama sa sobom ) dobiješ fine nabubrene calyxse i finu ganju za pušit. Nemojte me krivo shvatit ...nema do sensimllie , ali ako se i desi lejdi gaga nije to tolika drama :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Tajladjanka sa kitom medju nogama hahahaha a jooooj LoL...u pravu si oce to od toga samo da ne dodje do toga heh,odusta sam i ja mislim da nije pametno,nije bas da sam odustao isekao sam dosta listova ali necu nadalje seci nema potrebe samo sam morao da uklonim ove vece fan listove,ima ih jos ali ono trecina je sasecena!!
Stare su jbm li ga ja sam mnogo zaboravan decko :D negde oko hmm...morao sam da vratim dnevnik unazad =D
3-ceg oktobra proklijale 5-tog zasadjene 7-mog krenule sa prvim parom listova :) znaci mesec dana i dve nedelje...ova moja travuljina sto rece drugar nastavak vrste heheh ona je ranije prokliala i ranije je zasadjena,sedam dana razlike.Mesec dana vegetacije mislim da ce biti dovoljno da dobijem pristojniju kolicinu,samo dali cu doci do toga i kakva ce biti videcu ;)

Haze ooooo :) nego...pretrpele su u poslenjih nedelju dana bas podosta stresa,ali i dalje rastu,debljaju se grane onako fino i krece polako da razvija hedove a sada to sto su sprzeni listovi jbg,i dosta puta sam se zajebao vadio sam ih van boxa na dosta hladniju temp i onda vracao unutra...zato su se listovi ovako i skvrcili kako koji uglavnom ti pri vrhu.Djubrio sam pre dve nedelje poslednji put kad sam ih prebacio na 12/12...imam plantelu i jos neko djubrivo ali neda mi se da je djubrim :S
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Ja nemam srca i kidati fan listove zdrave,samo svaki dan skidam one koji se vec posuse,eventualno di koji kod top kole,jer oni zanju zaklanjat masu.Mislim se kako ti listovi opet sluze jer nemoze vrh obavljat funkciju lista,a sta ja znam.Ali znam skidat najdonje vrhove male i listove kao u SCROG-u.Inace usprkos problemima sa temp bilje je odlicno.+
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hahah nemam ni ja bro...ali zilet to sasece dok trepnes(CAP) =P
Eto kazes da seces te koji zaklanjaju,na euforii sam naprimer isekao mnogo vise sto fan sto listova sa sporednih grana ali nazalost kasno :S zato su hedovi sa prvih 3-4 kata bili veoma supljikavi nisu imali dovoljno svetlosti da bi se napumpali kao oni gore kojima nista nije zaklanjalo svetlo,zato je LST keva ili cak mreza...bice i toga nadam se ;)
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
:D Vjerovatno pomaze donjim hedovima ali nije lako:ridinghorse:.Ali gornji hedovi na euforiji su bili za oblizivanje.
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
svidjaju mi se tvoje biljoze,zelim ti lep urod i da se napushish kao svinja!!=] +rep za sada vidjeno ..=]
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
18.dan 12/12




Poboljsala se situacija,ali ostale su posledice :eek:hno:...nije toliko strasno.
Nego jel moguce,stavio sam izgleda malo vise stiropora u zemlju :icon_lol: i sada zbog njega moram da zalivam svaki dan,samo tu jednu...zemlja se nakon 24-30 sati osusis skroz i saksija postaje mnogo mnogo laksa nego kad zalijem,dok ove druge dve na 3 dana.Svakoj dajem istu kolicinu vode 1L...nekad procuri nekad ne.Da nije mozda to malo za saksiju od 13L ??Ili sve zavisi od biljke.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
EEEEEE imam i ja saksiju od 13 L i taj L vode joj taman dode. Bas sinoc zalija sa 1.5 L vodom svaku i poplavija mi ormar ;D. A meni se moja osusi kroz 3 dana sve 3, a zasto je tebi tako, neznna, valjda zbog stiropora
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Kad zalivas,da li samo sipas vodu ili polako natapas? Inace dobro ti izgledaju biljoze,ja se jos uvek praksujem,pa moje losije izgledaju dosta...
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
domaja zna da bude jakoooo dobra!
a i biljoze izgledaju zdravo.
nego ona prva slika desno dolje sativa neka opaka:)?:sun2:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Tropico znaci litar dovoljno,na tome cu i da ostanem kad si ti vec isporbao ja neam potrebe :sun2:
KiLDer hehehehe nije problem u tome ne zalivam sa celim litrom odjednom :D...izbusio sam cep na vise mesta pa ravnomerno lagano svuda zalijem sa pola sacekam 10-tak sec. pa opet zalijem sa tim sto ostane.I malo prekopavam gornji sloj zemlje pre zalivanja,da je tako kao sto ti mislis meni bi se ceo litar slio i izaslo bi vise od pola litra vode,a ne procuri ni 50ml samo blago nakvasi tacnu.

Fukmondo jako cudna biljoza reckasti listovi negde jako tanki i izduzeni prava sativcuga,inace to je nastavak vrste(sto rece drugar) od mog prvog growa :icon_lol: onu sto sam zajebao skroz i sto sam cupao iz komsiluka iz betona hehehe...na kraju je ispao hermic od muke i stresa i dao par semenkica i samo je jedna proklijala to je ta doticna gospodja,a grow sam bacio jer jednostavno nije bio za pusenje od preterivanja sa spricanjem djubrivom :rofl: ubio sam je s tim!!!Makra sam naucio da to ne pomaze ni malo :icon_lol: eo ceo ovaj grow spricao jednom(bez djubriva) i ne spricam vise nikad,mada mozda je potrebno ali...:eek:hno: Primetio sam da svaki put pisem roman a ne normalan post :vb_whip:
 
17.08.2009
38
0
0
43
Lijepo ti napreduju biljke.
A de mi reci da li si im davao imalo CO2 osim sto si disao u boxu?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Nemam pravu opremu za Co2 osim kvasca i secera u flasici,ali i to sam zaboravio da pravim izbacio sam flasicu pre mesec dana i ne koristim vise smara mora na svakih par dana da se pavi,ali dobro si me podsetio da nap cisto da ima malo Co2....mislim da im to i nije neki Co2 ali ajd,ventovi to odma razbacaju i izbace out!!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
22.dan 12/12



Najvecu sam izgleda malo predjubrio i to prvi put :eek:hno: svakoj sam dao istu kolicinu,pre toga se przila 2-3 dana na visokoj temp. :sun2: sada ovo... :crash: samo da ne izleti tajladjanka sa kitom :icon_lol:
p0z
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Iskusno si izvalio ;)
Ali onaj drugi cupavi hed,mirise bas dobro i mnogo jace od onog prvog ustvari on se i ne oseca skoro ni malo :D vise onako na najobicniju travu(ne mislim na vutru hehe ) dvadesetdrugi dan cvetanja a ne vidim jos ni malo trichoma...na euforii je bilo trichoma vec u 13-om danu cvetanja mada ona cveta jako kratko pa mozda je to u pitanju :S :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.