prvi box (domačica)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
swizzz je napisao(la):
moje pitanje je da li da dodam malo te zemlje na ovu zemlju buduci da mi stane jos oko 2-3 cm zemlje da posuda bude puna ....


takoder me zanima ljedece : (imam ovo gnojivo-da li to pase )

FLORIDOR tekuce gnojivo

ukratko : slozeno tekuce mineralno-dusicno-fosofrno -kalijevo gnojivo.

NPK 7-3-5
da, mozes dodati zemlje i moze to gnojivo za vege fazu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
hvala ti ...hvala hvala hvala ....par dana cekam odgovor ...nista nisam ni stavljala nit dirala .... jedino sto sam napravila je : ostavila vodu 2 dana ,dodala malo limuna ,i jako jako jako malo tog gnojiva (bolje malo nego previse) .

i odlicno su iako imam maleni problem osim sto ne znam koliko su stare izgledaju malo slabije i zakrzljano naspram ove najstarije ....

al krenimo redom :

ovo je najstarija (izbliza)
5zpdw0.jpg


fmrias.jpg


i jedna od mladih
sf8jsi.jpg


ne vidi se najbolje na slikama koliko je ova manja od najstarije ...mislim si da je to zato kaj su mlade ili im manjka svijetla ,al opet kak to da ova napreduje a isto je svijetlo ?
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
hvala vam jako puno ... ah usput i bojala sam se da je ovaj mozda mudonja i cini mi se da imam jos jednog ... jer je takoder nekako .... nikako napredovala no pustit cu ih ja jos .... :D

imam jos jednu menku u zemlji zasadena 3.3 (deckova) i moja je proklijala u vatici jucer i sad cu ju presadit pa sta bude da bude ...kad sam ju vec stavila u vatu da vidimo i to (kaj ce bit) a deckova je u zemlji vec 3 dana (mislim) i jos nis...hehehe 1-o za mene cini mi se hahahaha (kako sam zla)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
ispravak netocnih navoda nije proklijala jos ,al je sad u zemlji... zemlju sam pomjesala (ove dvije koje imam i sad je biljka experiment u mjesavini zemlje).... opet ako je ovo dvoje moudonja imam samo jednu onda zensku....pa ce nadam se jedna od ove dvije-nove- bit zensko ..... 0-0 do daljneg hahahahhah (malo se se ponadala pre-rano)
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
PowerSeed je napisao(la):
ne mislim zbog tog sto je nekako nikako napredovala, nego mi ovo malo smrdi na jajaru ;)

n69usw.jpg
obozavam kad mi netko ovako crta ...hvala ti ...meni doslovno ponekad moras crtat da shvatim a ako ces mi na ovaj nacin pomagat ti i ostali ja cu vam bit zahvalna do kraja zivota ... slika ce sigurno mnogima olaksat ... hvala jos jednom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hljebb

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Za zemlju nisam stručnjak ali ta tvoja je namenjena za organski uzgoj čim piše da su joj dodata prirodna djubriva,ona su ti sporo razgrađujuća.

A ta zemlja ti je za vegetaciju,nemoj je koristiti za cvetanje.
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
stavila sam malo te zemlje oko nje kao dodatnu hranu ...pa sad sta bude bude .... danas krenule polako i te dvije (mudonje-mozda) vidit cemo jos sta ce bit ....


"mudonja" mi izbacio 2 bijele dlacice hehe
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
hahahaha ma kakvi otisci ? sta joj smeta ako ju malo mazim i ljubim :) ja to stalno radim pricam s njima :D i ljubim ih
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
evo malo o meni (mom bolesnom umu) .
jedino kaj ja gledam u svom lijepom zivotu na tv-u su te bolesti o ubijanju,istragama i lalal al ne CSI i te serije ,nego real life horori.....
koliko ja znam da bi mi uzeli otisak moraju imat nalog (ok mogu ga imat) drugo mislim da se sve linije moraju viditi i to narucito kaziprsta kako bi se to povezalo samnom ,trece : e pa vala ako mi dodu i uzmu ju neka ju uzmi i neka im sve drago prokleto....
ne radi se tu samo o biljci kao cvijetu vec o lijeku za koji mnogi znanstveni znaju da je lijek i lalal al se i dalje em zabranjujeem sere (sorry) o njoj koda je heroin i lallalal ...... eto ako sam te srece da ce me tako nac ....nek me traze ...... mislim da imaju previse drugih briga od jedne biljke na 2 covjeka ....al ajd sitne ribe uvijek prije stradaju nego one krupne ,jer kupne imaju dozvolu za rad ne ?

sorry za offt al morala sam :D

a sad ono glavno : izmjerila PH vode (kupila u pet centru 3 u 1 trakice = 32.50 kn) i kaze oko 7.2 maximalno 7.8 je PH vode.

sta radit sada ? dodat limuna ? koliko ? :D

slike mozda kasnije ...
i jos par pitanja : sta mogu s mudonjama ima li neki recept ista ....
ne zelim ih samo tako bacit ...mora postojat nesto sta bi se dalo napravit od njih :D hvvvvvvvvvvvvvvvala :heartbeat:
i da li smijem list,dva odrezati kako bi oslobodila vrhice od sjene velikih listova ? :heartbeat:
 
08.11.2012
30
63
0
40
Moj mudonja koji je bio u boxu sa ovom sada biljcicom bio je preko mesec dana u vegetaciji i mnogo je lepo izgledao . Isto mi bilo zao da ga roknem ali na kraju jesam.
I hteo bi da dodam da je stvarno sramota sto mozemo da nagrabusimo zbog jedne biljke . Trebalo bi biti legalno za svoje potrebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname