Domaja-MH 400W - 650W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Evo jedne slicine,trenutno stanje u boxu,koje jos malo necu moci da slikam,slikam napamet,i ne mogu da uhvatim celu povrsinu :S -Temperatura 25-26 stepeni danju,nocu 10 stepeni razlike 15c,jedna je bila na ispiranju.Danas ce svaka dobiti po malo super vit-a.Oporavile su se skroz od onog przenja trenutno bez problema sa temperaturom :icon_lol:...tove se lagano.


[URL=http://img20.imageshack.us/i/dscn8335.jpg/] [/URL]
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
na postu #98 vidi se da su dosta visoke al ako ima 160 cm mjesta brijem da bi trebalo biti dosta.
Čole kolko su odokativno visoke?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa kratak sam mozda ili cu biti :S...Jedna veca se sama polozila vodoravno samo sam je priveza da se ne oslanja previse o stranu,dok ona druga pici opet previse u visinu,ali nadam se jednoj vecoj top koli i sporednih malo manjih 5-6 od te vise.
Ja sam visok 176cm(greska je bila 186) i dodje mi do brade,sve onako grbava,slikao sam iz reflektora jer drugacije nema sanse slikati odozgo,trecina od ukupne povrsine hvali na slici!Pot je visok nekih 30cm pa eto tu su 120-150 sve ovako izlomljene ;) a ona jedna je bas mala jos sam je kao blago lst(donji desni ugao) njen pot sam jos morao da podignem,2 bloka su tu pomogla hehehe!!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Imas dobar osecaj...za sada je tu negde malo hvali da budem knap!!Ali bolje da je guzva nego da imam viska praznog prostora ;)
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
naravno, to je ko da te pitaju dal se radje guzvao u mraku sa 1 trebom ili njih 3...
brojke govore sve :D

Kolko jos racunas do kraja?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa mislio sam da ih drzim nekih 70-80 dana u cvetanju jer ipak to je unknown seme mozda cak posecem i ranije a mozda i kasnije ;) (ispravite me ako gresim)
Videcu nadam se da mi nece naleteti opet neki problem,ima jos vremena do kraja bar 55+ dana...skoro sam kucao kako nema kristala,sada ih ima i to bas podosta ali samo na dve biljoze,ova jedna verovatno kasni ili joj jos uvek nije vreme.




p0z
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
hehehehe superička je to:)
a ona sta kasni i mora da kasni i kasnit ce mnogo za ovim drugima...
pa se potrudi da joj malo mesta naptavish,uz pretpostavku da mislimo o istoj,blazenoj SATIVI,keep on growin:))
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
lepo izgleda!
aj nam napravi makro sliku nekog vrha od svake biljke
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
fukmondo-
tacno tako prepostavka ti je dobra,i dalje se vrhovi izduzuju tako da jos nije poceo full flowering.A inace sative su poznate po tome,samo si mi potvrdio to sto sam mislio..tnx


Bjelac-
Bice bice ;) nego ovaj fotic je od 2Mpx i neam opciju makro :( :( imam samo close up.
Neka se utove jos malo i napune trichoma,da ima bar sta da se vidi!!Ovo gore sam cisto nako nakacio bilo mi dosadno hehe a jos je to mlado i neiskusno LoL.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Meni ista stvar kao u tebe, lisotvi najblizi lampi uvijaju se prem gore, dobijaju zutilo na krajevima sto rezultira kasnije doslovnim przenjem....mislim se da nije temperatura...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hmm....nebih rekao da je do temperature ili cak do losije vnetilacije,4 venta izbacuju(vent za kupatilo,dva manja PC i jedan veci PC) 3 manja za komp ubacuju i unutra su jos 2 PC i jos jedan veci vent od grejalice(naravno bez grejaca radi vent)!!Taj od grejalice stoji na samom dnu na sredini stavio sam ga da lezi da pici u biljoze i taman sav topao vazduh ide ka reflektoru na kojem se nalazi jedan veci PC vent za izbacivanje,a suprotno od njega duva jos jedan manji vent :D To je strasno sta sam ja sada ispisao hehehehe!!!Protok vazduha je dosta dobar pocevsi od dna pa do vrha boxa,a uostalom tu je jos jedan veliki vrh koji se nazalost nevidi jer ne mogu nikako da udjem u box :D njemu ne hvali nista,ni jedan list nije sprzen od toplote iako je skoro dostigao visinu boxa =) vide se samo sporedni vrhovi koi izgledaju jako zdravije.
Ti obelezeni listovi su vec odavno sprzeni i skupljeni nekako,ali nisu bili zute boje i savijeni kao kandze...ne znam probacu jos jednom da isperem i da proverim PH od te vode koja bude izasla iz saksije,moracu da nadjem resenje sto pre da se stanje ne pogorsa jos vise.
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ak si napravio flush prije 5-6 dana, listovi ti se nece vratit u pocetno stanje al se nece siriti.
napravi flush sa oun k vode i onda lagano prihrani, bit ce sve ok
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
E stvarno neznan, kazem ti isti problem imam. Kakvom vodom zalivas, prokuhana, filtriana, obicna, kupovna :D? Jer gle, meni se to desava samo na 1 biljci a ostale dvije normalno rastu bez ikakvih ostecenja, zato ja mogucnost ph-a odbacujem
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bjelac znam da ne moze da se oporavi skroz da bude bez ostecenja i da se vrati u normalu,ali fora je sto se to pogorsava :S
A tropico,isto tako 2 biljoze sasvim ok koje imaju jako slicnu genetiku vidi se,dok ovoj nest ne odgovara ona se razlikuje od njih 2 dosta...voda iz bunara,nije prokuvana niti filtrirana.Od pocetka sam zalivao sa njom nije se javljao ni jedan prblem zbog vode...ne znam ni ja sam nisam pametan :) videcu nadam se da ce se stabilizirati stanje ;)
p0z
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.